BonusRasta Kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve BonusRasta tarafından 19 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BonusRasta

BonusRasta User

Merhaba,

Oyunu en başından bu yana oynuyorum, arada bırakmalarım oldu. Hatta bir hesabımı unuttuğum için yeni hesap bile açmışlığım var. Saçım kıvırcık ve rastalı diye bu ismi seçmiştim. Geçenlerde ismimi değiştirmeye çalıştım ama bu sefer oyuna girmedi hatalı kullanıcı adı dedi. Böyle kaldı.

Oyuna 2013 yılında Tr3 de başlamıştım. Biraz oynadım, bireysel takıldığım için gelişmekte zorlanıp ilerleyemeyince bunalıp bırakmıştım. Ne görev yapabiliyordum ne de diğer şeyleri, sürekli öldürülüyordum. Oyun keyfim sıfıra inmişti. Ayrıca artık bilgisayarımda (netbook) kaldıracak durumda değildi. :D Herkes gelişmekte hızlıyken kaldım öyle..

[​IMG] görüntü ayarlamayı bilmiyorum ama şöyle bırakayım.

Yeniden oyuna girdim ve oyunun durumu daha vahim olmuş. Yine bireysel takılıyorum, sosyal becerilerim iyi değil. Görev veya kapı yaparak zaman geçirmeye çalışıyorum. Oyun çok değişmiş anlamakta zorlanıyorum tabi. Videolara baktım bir ayda pro olduk yazıyor, sanırım döneli bir ay oldu sadece 3 zeta yapabildiim :D Bakalım ne kadar ilerleyebilecem.. Maceram böyle. Herkese iyi eğlenceler, umarım zamanınız keyifli geçer.

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  2. Hoş geldin. Demek ki bu hayatta çekeceğin dertler daha bitmemiş ki oyuna yeniden başlamışsın :p:D

BonusRasta bunu beğendi.
  3. BonusRasta

BonusRasta User

Hoş buldum teşekkür ederim. Burada çekeceğim dertlerle normal hayattaki dertlerimi unuturum belki :D

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  4. Sqweegell

Sqweegell User

geçmiş olsn

BonusRasta bunu beğendi.
  5. Hoş geldin forum ve yukarıda ki arkadaş gibi ben de geçmiş olsun diyorum.

Sinir hastasi olacaksin kisa bir süre sonra :)

BonusRasta ve militaryship-3 bunu beğendi.
  6. Hoş geldin , hala tr3 serverinde isen oyunda denk gelemeyiz ama forumdan sana kalp gönderiyorum :rolleyes: ( oyunda denk gelenler için kalp spreylerim bolca bulunuyor :rolleyes: )

BonusRasta bunu beğendi.
  7. BonusRasta

BonusRasta User

Teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için :D Görev odaklı oynarım büyük ihtimal, kapı vs. Umarım onlarda da sinir hastası olmam

Teşekkür ederim, merak ettim nasıl bir şeymiş araştırıp bakarım :)