Bug / Oyun hatasi Boş pencere

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve kaçakavcı tarafından 10 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Birleştirde problem olan varmı?

1. EVET

100,0%
  2. HAYIR

oy sayısı 0
    0,0%
  1. *EFSANE*

*EFSANE* User

demekki orasıda gümlemiş :D

2. Sayın adminler , tamam sizin yetkinizde değil. Ben size saygı duyuyorum haklısınız ama ne olucak yav oyunda hiç bir şey çalışmıyor. Normal kapıya giremiyoruz. 2x bitiyor. Etkinlik kapısı pert oldu. Birleştir açılmıyor. oyundan çıkış dahi yapılamıyor , görevler açılmıyor peki ne olucak. ??? siz rapor ettinizde yönetim anladığım kadarı ile umursamıyor. cidden YETTİ !!!

Labtek38 bunu beğendi.
  3. oyuna giriş yapamıyoruz

4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

İlgili tüm konuları birleştirmiş bulunuyorum.

Sorunun farkındayız ve daha gecenin ilk saatlerinde gerekli raporlamaları teknik ekibe ilettik. Çözümü için çalışmalar yapılıyor. Sorun çözüme ulaştığında forum üzerinden bilgilendirme yapacağız.

İyi forumlar dilerim.

Minerva bunu beğendi.
  5. Bu kısımlar sadece bende mi gözükmüyor? Yoksa genel bir problem mi? Yetkililer bunun farkında mı? Ve raporlandı mı? Sabahtan beri açılmıyor sinirlerim bozuldu. Kaç hedef tamamladığıma bakıcam bakamıyorum.
    Edit:Konuyu taşıyan moduma teşekkürler.

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Oyunda genel bir sıkıntı bulunmaktadır. Merkez ekibe raporladık. Sorun çözüldüğünde sizlere bildireceğiz.

İyi forumlar.

*-__ARMAGEDDON__-* bunu beğendi.
  7. Abi yok bi porttan atlayamıyorum. birleştir arkadaş listesi filan hiç bişi yok

8. Teşekür ederiz. ama şöyle birşey de söylemek istiyorum tüm serverler lag ve hata yüzünden ağlayıp sızlamaktan yoruldu ve haksız değiliz ve değiller merkez bu konuda ne yapmayı planlıyor veya yapıcakmı suporta yazdığımız mail'ler de rahatlatıcı bir açıklama yapılmıyor ve olumsuz değilde ona yakın yanıtlar alıyoruz sizin söyliyecek birşeyiniz varmı ?? yani ne olucak sürekli biz burda size ve suporta yazarak mı devam ediceğiz oyunu oynamaya sebebi ne olursa olsun hata ne zmn giderilicek sebebi bizleri ilgilendirmez yani neyse yorum sizde okuyacağım yazdıklarınızı belki bi nebze rahatlarız oyunu oynamak için umudumuz olur

9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Gerek forum ekibimiz gerekse support ekibimiz olarak yani DarkOrbit Türkiye ekibi olarak elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isterim. Maalesef elimizden şu anda sadece sorunu merkez ekibe rapor etmek geliyor, oyununuzda ki bağlantı sorununu raporlamamıza yardımcı olmak için burada anlatılan HAR dosyanızı support ekibine iletebilirsiniz. Umuyoruz ki sorunlar en kısa sürede çözülür.

İyi forumlar.

10. sayın adminciğim oyun anlamadığız nokta tarayıcılarda sorun yok oyunun altyapısı bitik siz hala chrome veya baska tarayıcının har dosyasını ıstıyorsunuz tarayıcı degıl OYUN LEŞŞ

-TeknoTEK- bunu beğendi.
  11. modum tr ye özel bisunucu ağı filan (bilmiyorum tam) böyle bişi yapılsa serverlar rahat etmez mi

12. bendede gözükmüyor genel problem

13. Sayın forum adminleri, geliştirme indiriminin gelmesine 1 saatten daha az bir süre kaldı ama hala birleştir sekmesine giremiyorum ve bazı oyunculardan da bu sorun hakkında şikayet duydum. Gerekli bildirimi ana merkeze yapabilme şansınız var mı?

14. sdurgun

sdurgun User

oyunda promem yok lag yok donma yok bağlanıyor yok bu kadar millet bunu belirtiyor modlar boyle birşey yok modlarım sizlerle bizler aynı oyunu oynadığimizdan eminmisiniz

15. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle daha önce böyle bir başlık açıldığı için konularınızı birleştirdim.

Oluşan problemin farkındayız. Raporlama işlemlerimizi yaptık merkez ekip en kısa sürede sorunu çözecektir.

İyi Forumlar.