Öneri Boş Serverlar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve GLADYATÖR tarafından 5 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

server kapatma olsun mu ??

Bu anket 5 Nisan 2031 19:33 tarihinde sona erecektir.
  1. Evet, kesinlikle DARKORBİT in öyle bir güncellemeye ihtiyacı var

75,0%
  2. Hayır, şuan ki hali çok iyi böyle kalsın

25,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 3 server yeter bence -1 4fazla

2. Ben şunu söylemeden edemeyeceğim.
    Ne kadar destek olursa olsun bu yeniliğin yapılmayacağına inanıyorum çünkü mantıklı değil , haksızlık da çoğalır.

Düşünsenize rütbeler alt üst olmuş oyuncular fazla olduğu için gelişmekte olanlar kasılamayacaklar , açık arttırma daha pahalı olacak amacınız eğlence tmm daha heyecanlı olur evet ama bir eğlence için nelere neden oluyorsunuz.

Hem arkadaşlar neden az oyuncu var , neden eskisi gibi değil bu oyun biliyor musunuz ?
    İşte bu saçma yeniliklerden dolayı.

Son düzenlenen: 31 Ağustos 2014
    kolibasili bunu beğendi.
  3. Eğer Hesaplar Gitmicekse Destekliyorum

Not:Yanlışlıkla Olumsuz Oy Vermişim +1 Verecektim :(

4. Nettle

Nettle User

Sonuna kadar destekliyorum umarım server birleştirme gibi bir güncelleme gelir..

5. bir server kaldıramıyor bizi 2 server birleşirse ne olur düşünemiyorum bile.eskiden oyunda oyuncu çoktu grafikler vs. oyun kasmıyordu.

6. Eşit şartlardaki serverlar birleşmeli! Mesela TR5 ve TR6 gibi..

ΜΔDЅΘƱL55 ve org2BordoGüç bunu beğendi.
  7. Bence şöyle olmalı örneğin az sayılı serverler çok kişili serverlere yakıntılı ordanda birleşmeli örneğin 10.000 tr1 varsa 5.000 tr4 varsa 4.000 tr5 varsa tr4 tr5 birleşmeli diğer serverlerle orantılı olmalı

8. Dedikleriniz örtüşmekte zaten. Arkadaşların dediği daha mantıklı . Konu -1

9. server birleştirmesi mantıklı bence. en az oyuncu olan 2 serveri 1 serverde birleştirebilir.

10. oyun çok sıkıcı oldu birleştirin birde herkese istedigi servere geçme hakkı tanınsın klanlar istedigine geçer kimse madur olmaz kalan serverlerde isteyen istedigine geçerse tek geçme hakkıyla sorun kalmaz birde benin serverim iskandinavya ben açarken bunları bilmiyordum şimdi geliştim az çok parada yatırdım aynı hesabı sıkıcı olmayan canlı bir servere nasıl alabilirim

11. Eyyüp47

Eyyüp47 User

zaten boyle bisey olacak ama sanirim daha hazirlik asamasinda...

12. Tr5 birleştirilirse oyuncuları çok sıkıntı çekecektir. Çünkü diğer svlardan izole garip bir server Tr5. Şirketler arası bir ittifak var, klanlar savaşıyor. Yani ben marslı keserken venüslü kankası beni kesiyor. Sonra venüslü kankasına savaş açıldığında marslı arkadaşı kendi klanını fitleyip bize savaş açabiliyor. veya neden sıkıyorsun deyince canım istedi diyorlar, uyarıyorsun yine yapıyorlar. yani ben sanmam tr3-tr2 veya tr4ün tr5tekilerle yapabileceğini.

13. TinyKnight

TinyKnight User

Kesinlikle hayır yapılacaksada geliştirilmeli:
    Boş serverlerde full gemiler yapanlar tr gibi zor serverlere düşecek zaten full oldukları için ordaki uzun sürede yapılan gemilerin kat kat fazlasını 3 4 ayda yapanlar gelicek adaletsizlik olucak serverde durumu iyi olan kral sayılabilecek ya da en iyilerden olan birkaç klanın ve birçok oyuncunun dengesi şaşacak ve tekrar değinerek söylüyorum emekleri yanacak aşırı saçma bir fikir bence kusura bakma.Bende boş serverde oynuyorum ama burda ben 2 haftada 8 iris 31 lf3 yapabiliyorken (günde 12-16 saat oynayışla) gidipde trde irise 500m basan adamla aynı durumda olmam aşırı saçma olur onlara yazık olur gereksiz. -1

14. ÇORBACI

ÇORBACI User

Server boş diyorsun ama mesela TR1 serverine akşam biraz oyuncu girince server o kadar kasılıyorki kimse doğru dürüst oyun oynayamıyor o yüzden server şu durumda birleştirilemez birleşirse kimse oyuna giremez.

15. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

aynen hele tr1 asla birlesmemeli aksine bazilari diger serverlara dagitilabilir :)

16. Serverler birleşiyor az kaldı, görev sorunu başta olmak üzere birçok sorun varken bunlarla uğraşıyorlar malesef.

17. Eyyüp47

Eyyüp47 User

ya sen forumu hic okumuyomusun? server birlestirme su anda olmayacagi 5 gun once artemis admin tarafindan forumda duyuruldu.sadece ortak bir harita olacagi soylendi...sen halen server birlestirme az kaldi diyosun :)) ***

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Ekim 2016
  18. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Bakın size olan uyarılarım birikti.

Bunla 7. uyarım.

Üyelere karşı biraz daha sert cevap verirseniz ceza alacaksınız, lütfen sert üslubunuzdan vazgeçin...

İyi forumlar dilerim...

19. Eyyüp47

Eyyüp47 User

Insanlari yanlis bilgilendirdikleri icin uyarin o zaman onlari...Yada hatalarini siz duzeltin.Tamam bundan sonra bir yorum yapmiyacagim...Dogruyu ogrenmesinler :))

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.