Bug / Oyun hatasi boşluk tuşu bazen roket atmıyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve MrWho tarafından 15 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. MrWho

MrWho User

evet arkadaslar boşluk tuşu roket atıyor bazen bazen atmıyor klavyede herhangi bi sorun yok menzilde de sorun yok bi hedefe sadece roket yollamaya çalışın görün ve allah belasını versin kusura bakmayın ama bu hata yüzünden belki de defalarca ölmüşümdür veya adam kaçırmışımdır aşırı sinirliyim:mad:

2. V*A*Y*N*E

V*A*Y*N*E User

roket atışlarında biraz sorun benimde dikkatimi çekiyor roket yükleyicileri işten kaytarıyor kesin

3. hedefim

hedefim User

Auto roket cpusu kullanıyormusun ?

4. V*A*Y*N*E

V*A*Y*N*E User

sorun cpu değil

5. oben

oben User

şimdi desemki klavyede sorun vardır kesin klavye daha yenidir ve hiçbir sorun yoktur yinede şöyle ters çevirip hafif hafif masaya tıklata tıklata vurarak içinden nekadar toz döküldüğünü bi kontrol edin demek istiyorum.

6. Agır_TR

Agır_TR User

aynen suan farkettım reset istiyoruz

7. Hiç bir şeyi kontrol etmene gerek yok cpu da takılı olsa uzun zamandır ara ara yapıyor hatta 5 li nin de takıldığı oluyor oyunda problem var yani

8. MrWho

MrWho User

Ya yok klavye yeni filan olduğundan değil chatta boşluğa basınca boşluk çalışıyor roket de problem

9. V*A*Y*N*E

V*A*Y*N*E User

sorun boşluk tuşu değil cpu takılıyken bile roket takılıyor atışlamıyor okudugunuzu anlamadan yorum yapmayın

10. xeccex

xeccex User

oyun bug a girdi... roket problem ... oyun donuyor bir an geliyor saçmalıyor...

11. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz durum nedeniyle sinirli olmanızı anlayabiliyorum ancak mesajlarınızı yazarken uygun bir üslup kullanmaya özen göstermeniz gerekiyor.

Bahsetmiş olduğunuz sorunla ilgili ne yazık ki önerebileceğimiz herhangi bir şey bulunmamaktadır. Durumu detaylı bir şekilde Support Ekibi'ne ileterek raporlanmasına ve çözümüne katkı sağlayabilirsiniz.

İyi forumlar.

12. oben

oben User

herkes senin kadar anlayışlı değil demekki hakkaten birde sen anlatsana belki anlarım.ayrıca konunun muhattabı sen değilken neden iki kişinin arasına girip *** bak ne güzel konunun muhattabı alıntıyla cevaplamış zaten.

13. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Forum içerisinde tartışma ortamı yaratmaktan kaçınınız lütfen. Ayrıca noktalama işaretleri ile sansürleme yapmak da yasaktır. Lütfen tekrarlamayınız.

İyi forumlar.

14. oben

oben User

anladım anmin tekrarlamada ben konuya cevap verirken birilerinemi sormam gerekiyor anlamadan cevap vermeyin felan bunlar ne oluyor hiçmi dikkatinizi çekmedi..ben bu şekilde cevap vermezdim ama baktımki benden önce konuya siz yorum yapmışsınız ve bana yapılan sataşmaya müdahele etmemişsiniz..

15. V*A*Y*N*E

V*A*Y*N*E User

sorunu benimde yaşadığımı dile getirdim ve yapılan yorumların konuyla alakası olmadığını bildiriyorum siz ne yapıyorsunuz tartışma ortamı yaratmaya çalışıyorsunuz...

şimdi desemki klavyede sorun vardır kesin klavye daha yenidir ve hiçbir sorun yoktur yinede şöyle ters çevirip hafif hafif masaya tıklata tıklata vurarak içinden nekadar toz döküldüğünü bi kontrol edin demek istiyorum. insanları küçümseyici üslubunuz bunları yapıp birde kendinizi haklı görmeniz... :D

16. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konu içerisindeki ikili konuşma/tartışmanızı sonlandırmanızı talep ediyorum. Konu sahibinin konusunun dışına çıkıyor ve forum kurallarını ihlal ediyorsunuz. Lütfen bu davranışı tekrarlamayınız.

İyi forumlar.