Boss Kristallon Sorunu

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve eskimişkösele tarafından 21 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bugün defalarca başıma gelen ve bugün de gelince artık canıma tak eden durumdan bahsedeceğim, x7 haritamda boss kristallon keserken durduk yere kendi şirketimden adamlar bana sıkıyor ya da öldürüyor.1 can bırakıp ta kristallona ölmemi bekleseler dahi ölmeden döndüğüm için yediremeyip kendileri öldürüyor ve saçma sapan kaybettikleri şerefi dahi umursamadan benim canını eksilttiğim tallona devam ediyorlar. Ne kendi şirketimdeki diğer güçlü gemiler bunu umursuyor ne oyun bi düzenleme getiriyor. Yahu koymuşsunuz koca haritaya 1 tane bundan millet kesecem diye kafayı yemiş kendi şirketine saldırıyor artık. ya bu yaratığın sayısını çoğaltın, ya aynı şirkettekilerin birbirini kesmesinin cezai durumu hakkında değişiklik yapın lütfen ben ne görev yapabiliyorum ne oyundan zevk alabiliyorum.

2. 4-5'te de var ve orada kimse sıkmıyor.

3. -333-

-333- User

bunu bende yapıyorum sebebi günlük görev yapabilmek istediğimden ama öncelikle grup atıyorum kabul etmiyorsa uyarı atışı yine kabul etmiyorsa kesiyorum -şeref yemek umrumda değil altı üstü birkere yiyeceğim.bunun nedeni potcuların 1 yaratığın çıktığı haritada o yaratığı kesiyor olmaları mahluklar okadar bencilki 1 tane çıkan yaratıkları boss tallon ve tallin kestirmeseler olmazmı ben keserken birisi gelip bana grup atsa kabul ederim istisnasız kabul ederim ama etmeyenide kesin keserim.eğer günlük görev değilde yüksek sayılı görevse 4x5 haritasında yapılmalı yoksa x7 de yaparsan kesilmen gayet doğal eğer grup atmadan kesiyorlarsa çok yanlış ...

λ_λ bunu beğendi.
  4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

4-5 haritasına gitmeniz sizin için daha yararlı olacaktır. Daha hızlı ve verimli kesmeniz için de grup kurmanız sizin için yararlı olacaktır. Onun dışında ne yazık ki bir işlem yapılacağını düşünmüyorum.

İyi Forumlar.

Saldırı-Hattı bunu beğendi.