Bot banlamaları hakkında görüşleriniz?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Uygun yer burası olduğu düşündüğüm için konuyu buraya açtım.

12.03.2014 Çarşamba günü banlamalar hakkında ki görüşlerinizi buraya yazabilirsiniz.İlk ben başlamak istiyorum.

Bugün banlanan gemiler haklı olarak banlanıp sonradan açılırlarsa bence hiç banlamanıza gerek yoktur.Çünkü bunu daha önceki banlamalarınız da gördük.Ama sözüm gerçekten sistem tarafından yanlış banlamalar hariç.

2. Mαтαdor

Mαтαdor User

Kardeş gerçektende doğru söyledin. Geçenlerde 2. sıradaki adam banlandı 6-7 gün sonra açıldı hesabı tekrar sıralamaya girdi.

3. Dediğim gibi bu konuda merkeze önemli rol düşmektedir.Hile hurda kullanmayanların bu konuda ki hassasiyetlerini anlamalıdır.

Bir yere daha dikkat çekmek isterim yanlış banlamalar kaldırılırken admin tanıdıkları vasıtasıyla gemi açtırmaya kesinlikle göz yummayın.Adminlerin her zaman yanında paralı oyuncular ve sağlam oyuncular olur.

Not : Supporttaki oyunda oynayan kişilerin banlanan hesapların hesaplarını açmaya yetkisi olmaması lazım.

4. kasap61

kasap61 User

hep birlikte bekleyip görecez :)

5. Arkadaşım sen zaten 7-8 ay önce aldım diyorsun da en başta hesap satışı yasaktır.

Lütfen arkadaşlar bu konuda hassasiyetle davranalım.

6. MaXiMuS

MaXiMuS User

darkorbit ekibi masum insanları banladı..

7. 6KN

6KN User

ne botu kullanıyo bunlar butun botlar kapalı degil mi

8. Benim aklıma gelen uzaktan işaretleme sanırım.

Eğer uzaktan işaretleme değilse bile umarım bu kişilerde vardır.

9. 6KN

6KN User

sanmıyorum çünki arada bakıyorum hiçbir bot ve bot türevi şeyler çalışmıyor ama ekran botu olursa orasını bilemem

10. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Banlanan gemi açılmamak üzere hesabı tamamen siliniyor. Bu konuda herhangi bir şüpheniz olmasın.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.