Kutlama Bot banları hakkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 10 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Kurunun yanında yaşın yanması gibi bir durum söz konusu değildir. Eğer gemi kapatıldıysa haklı ve geçerli bir sebebi vardır. Bu sebebi de oyuncu supporta ticket atarak öğrenebilir.

İyi forumlar.

2. Se7en

Se7en User

botlardan banlam gelmiş olsaydı tüm servır ban almıs olurdu ne yi banladılar anlamısş deglim

bot banlamalrı yapmak için 1 haritara bakın ne kadar bot var su an gezin görün hepsi bot bu kadarmı zor bu botları banlamk allah aşkına admınım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Eylül 2020
  3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle forumda alt alta yazmak yasaktır bu sebeple mesajlarınız birleştirdim. Bot banlarıyla ilgili olarak raporlamalar devam etmektedir. Ayrıca oyuncunun bot olduğuna dair video kaydı, tarih ve saat bilgisiyle supporta yollayıp incelenmesini sağlayabilirsiniz.

İyi forumlar.

4. smoonrise

smoonrise User

13 Ağustos ' dan beridir bug banlamasıda olmuyor daha 10 küsür bug var ceza verilmesi gereken semprom , birleştirme-geliştirme , cromium , magma hp sonda lf4 , modül , görev , pro lazeri elde etme v.s , bug banlaması içinde bayadır ses çıkmıyor aceba etkinlik ve yeniliklere az ara verip bunların üstüne mi eğilse merkez biraz da , oyuncuların aklında soru işareti bırakmamak ve aynı zamanda geç kalan adaleti sağlamak için .

5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Türkiye Takımı olarak belirtilen şikayetleri ve raporlamaları yaptık ve bundan sonrası merkez ekibe kalmıştır. Ayrıca banlamalar devam etmektedir.

İyi forumlar.

smoonrise bunu beğendi.
  6. Aliens

Aliens User

Neden şu forumda herkes birbirine bu kadar tahammülsüz veya suçlayıcı? Elinizde varsa bir kanıt bunun ifşası veya yaptırım arama yeri burası mı? Hep birbirimize karşı kırıcı, suçlayıcı, tenkit edici ve iğneleyici bu çirkin üslubu kullanıyoruz. Hayır, eleştirilecek bir yanı varsa o kişinin bunun üslubu böyle olmaz, nezaket kuralları çerçevesinde yaparsın olur biter.

Hayır, asıl mevzu da şu; birileri birilerini kınıyor, eleştiriyor ama kendilerinin de belki de geçmişinde veya şuan yapmakta olduğu şeyler bunlar. O sebeple, ayrıştıran değil birleştiren bir üslubu benimsememiz lazım.

Umarım o günler de gelir, her ne kadar zor görünse de...

ateistkeci ve NoName45_ bunu beğendi.
  7. rbnkdn

rbnkdn User

N/A kapıdan tut cephane bile alıyormuş ? Bunu düzeltin N/A benim klandaki herkes onu kullanıyor bana full iris hesap verdiler 1 ayda yapmışlar havoclu falan. N/A ben 4 ayda anca havocları ve irisleri fulledim. Apiste almak üzerymiş N/A oyunun içine.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Eylül 2020
  8. İlk yüzdeki klanların bütün oyuncuları bot ve vuruş programı kullanmaktadır. İlk 1000 oyuncunun içinde bot kullanmayan ben dahil 3-4 oyuncu var. 2 yıldız, 3 yıldız gemiler botla yaratık kesiyorlardı. Global Avrupa serverinden bahsediyorum. Botla kapı yaptırmayan oyuncu yok gibi. Banlamalar keyfe keder yapılıyor. MMO lu oyuncular adeta korunuyor. MMO yu birinci sıraya getirmek için 2-3 ay aktıf olan VRU lu oyuncular banlandı. Ben chatten dolayı hesabım 3 gün, 15 gün banlandı. Dikkatinizi çekerim 1 saniye bile bot kullanmadım. 15 gün banlandım. 3 milyon, 5 milyon yaratık kesen herkes botçudur. Günlerce oyuna ara vermeden kapı yapan, yaratık kesen hesaplar var. 3-5 gündür botla yaratık kesenler yok denecek kadar azaldı. Oyun dibe vurdu. Belki bundan sonra oynanabilir bir oyun haline gelecektir.

Se7en bunu beğendi.
  9. Viraaa

Viraaa User

yahu bu banlananlar nerde siralama bir adim bile ilerlemiyor.butun haritalar halen co pilot kayniyor:)

10. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

TR1-5 serverında oynuyorum ban cezası geldi ama sıralamam hala değişmedi bu nasıl banlama oluyor anlamış değilim rütbe puanı düşmüyor sıralama değişmiyor neden???
    Açık ve net cevap istiyorum.

Se7en bunu beğendi.
  11. Sanırım dalgalar halinde banlandığı için böyle oluyor . Bu ilk dalgaydı , devamı gelecektir diye düşünüyorum . Tabi ceza aşırı yetersiz , ama o konuda da gelişmeler yapılır . Herkes yetersizlik konusunda şikayetçiydi , o yüzden daha ciddi cezalar da getirilebilir .

12. Se7en

Se7en User

Tsunami bekliyor almanya banlamak için heralde yazık:(((((( kandırmayın artık bizi banlam yapılıyor diye

13. -333-

-333- User

hee mmo başkasının eıc başkasının vru başkasının demekki mmo nun sahibinin hatırlı dostları var yada angarada dayısı var mmo 1.ci olana kadar herkesi banlayacaklar demekki.vay vay vay ne günlere kaldık.
    bu arada iyi oldu iyi oyunda 1 tane pot kalmamış banlamaya devam.

14. arkadaşımız adam kesmediğini ve kesilmediğini söylüyor ve yemin ediyor hiçbir gerekçe öne süürlmeden ban yediği ifade etti. bu durumda ben bu oyun konusunda tereddüt etmeye başladım. acaba banlamalar rastgele mi ?

çünkü kullanmış olduğum hesabım benim için paha biçilemez özellikte ve donanımda eşsiz benim için haksız bir sebepten ötürü banlanmaktan açıkçası korkuyorum. rastgele bir ban ile banlanmaktansa kendi ellerimle hesabı sıfırlamayı düşünmeye başladım.

15. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Uygunsuz konuşmalarınızdan dolayı hesabınıza cezai işlem uygulanmıştır.
    Asılsız ithamlarınızı kendinize saklayınız aksi takdirde hesabınıza cezai işlem uygulanacaktır. Hiçbir banlama keyfe keder veya bir oyuncuyu, klanı, şirketi kayıracak şekilde olmamaktadır. Ayrıca hesabınızın banlanması için tek sebep bot kullanmak değildir. Oyun kurallarını ihlal ettiğiniz takdirde banlanmanız normaldir.
    Sıralamada sizin altınızda olan bir oyuncu banlandıysa sıralamanızın değişmemesi normaldir. Ayrıca incelemeler ve banlamalar toplu olmasa da devam etmektedir.
    İlgili duyuruya buradan ulaşabilirsiniz. Herhangi bir kandırma veya aldatmaca bulunmamaktadır.
    Size daha önce verdiğim cevabı tekrar veriyorum ve konuyu uzatmamanız gerektiğini hatırlatıyorum. Belirttiğiniz arkadaşınız supportla iletişime geçerek neden ban yediğini öğrenebilir. Durduk yere hiçbir oyuncu hesabı ceza almamaktadır.

İyi forumlar.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.