Bot Çemberi Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ancasin tarafından 29 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oben

oben User

3 boyutlu oynarsan sorun olmaz.

2. bana denk geldi bugün hemen topladım onları :D birde yukarda yazıyor şüpheli hareketler sergiliyon idda edebilirim inanın b*cuların karşısına bu cıkmıyor :D :D biz eliyle oynuyanlara cıkıyor

3. Wız roketi bir çözüm olabilir. Kutu üzerindeki gemiye roket atıp boyutunu değiştirdiğiniz aralıkta kutuları toplayabilirsiniz. Bu taktiği görev kulesinin üstüne yatanlara uyguluyorum. :D

4. xeccex

xeccex User

scroll tuşu (mouse ortasındaki yukarı aşağı hareket sağlayan tekerlek) ile yakınlaşıp uzaklaşmayı denediniz mi ? ben bazen görev kutusunun üstüne gelenler oluyor tıklamıyor bir türlü yakınlaştırınca rahatça tıklıyorum...

5. bilalay41

bilalay41 User

bu sistemle herhangi bir ban yapılabileceğini düşünmüyorum.yıllardır bot tespiti koymakta zorluk çekiyorlarmış. bilgisayarına bot programı dahi inmemiş insanlarda takılıyor bu çembere. sadece botlar çözemeyecekler saatlerce çemberde kalacaklar, haksız kazanç yapamayacaklar düşüncesiyle getirilen bir şey diye düşünmekteyim.
    banlama yapacak olsa 2 tane admin salar maplere 1 saatte 10tane gemi kalır meydanda.

6. Bu sistem başlı başına emeğiyle oynayanlara tam bir eziyettir, boştur, gereksizdir, sebebi ise çok açık o çemberi kim geliştirdiyse kaynak kodları dışarı servis edilmiş, otolar için geliştirilmiş olmasına rağmen otolar çemberde istenen hangi renk kutu varsa onları toplayabiliyor ve çemberi kaldırıp yoluna devam ediyor, kollayın kollayın otoları..

Ancasin bunu beğendi.
  7. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Çemberin günde kaç defa çıktığını bilmiyoruz. Bildiğimiz şeyler burada yapılan duyurudaki şeylerle sınırlı.

2. Sorunuzun cevabını da yukarıda linkini verdiğim mesaj üzerinden cevaplayabiliriz, "Bu doğrulamayı geçememek doğrudan banlanma sebebi olmayacak."

Konu talebiniz üzere kilitlenmiştir.

iyi forumlar dilerim.

Ancasin bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.