Bot dalgası

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve 47OkYaNuS47 tarafından 24 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. tr1 tr5 te sıralama değişmiş nasıl bir bot dalgası meydana geldi bilgi verirmisiniz

2. Eternal kapı bugu kullananların bir kısmında banlama oldu. Kendi sıralamana bak illaki biraz yukarı çıkmışındır sende.

3. 2860 tan 2830 a inmiş az çok yınede iyi. az bile verdikleri cezalar ben olsam 1 yıl 3 ay boyunca bütün kazandıkları ganımetlerin %80 nini keserdim o %80varya bot kullanmayanlara dağıtılacaktı.

^KATİL^^MELEK^67^ bunu beğendi.
  4. Benim rütbem Yüzbaşı ve puanım 1.5m. Bandan önce bir üst rütbe 2.1m di şimdi 1.6m olmuş. 100k puan kastım mı tamamdır. Sıralama olarak da 900 lara yakınken 800 lerin altına kadar düştü. Demekki baya bi banlama yapılmış.

5. TheEndGame

TheEndGame User

ilk 10 dan giden oldumu hiç.

6. baktığımda ilk 8 gitmiş 1 kişi var eskilerden sıralama 9 o sanırım yada belkide isim değiştirmiştir

7. TheEndGame

TheEndGame User

iyiymiş devamı gelir inşallah.

8. tahir_47

tahir_47 User

4-6da sıralama nerdeyse aynı bakalım normal şartlarda 1. olan kişiye kat kat fark atmış diğer elit oyuncular ne zaman banlacak

9. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

10. tp olarak gitmiş seref olarak kalmıs seref salonundan bak ilk 30 24 lvl :D

11. TanrıEru

TanrıEru User

Banlamalar dalga dalga yapılacakmış dediklerine göre gruptan ödül alanlar gemisiyle direkt girip alanlar gruptan uridium alanlar gibi gibi gibi farklılık gösteriyor bugun içeriği sanırım 2gün önce yapmış oldukları banlama direkt bugu kendisi yapmış arkadaşlardı daha grup üzerinden alanları ellemediler