Duyuru Bot Hak

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯ǾŁŪM¯M∑Ł∑ĞĪ¯[Ð∑√™]¯ tarafından 21 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Serverimizde çok rahat bir şekilde 7/24 1-6 bölgesinde rahatça canavar kesen ve kutu toplayan kurmay albay bir gemi var ve ben bu gemiyi bugün detaylı bir şekilde videoya çektim+ gerekli tüm işlemleri hem TR hemde yabancı support ekibine ilettim ve eğerki bu adam ban yemezse aynı botu bende kullancam bu nedir ya adamdan tam rütbeyi alcam en sonunda çözümü botta buldu ben şimdi nasıl deli olmayım ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ağustos 2015
  2. Merhaba ,

Forum üzerinden bu tür konularda bir işlem yapamıyoruz. Bir tek support işlem yapabilir fakat bunun da belli şartları var. İnceleme yapılır ve gerekiyorsa işlem yapılır.

İyi forumlar.

3. (Patiq)

(Patiq) User

yahu ole tum guclulerın hepsının kastığını dunya bılıyor artık o konuda kımse sasırmıyorda bu urılerı bu gucu nerden yaptın dıyınce onlara yok yaratık kestım yok urı cektım :D bole demelerı komedı :D yapcak bıse yok gıbı de bu adam uyumuyomu yahu bunun karakterı yatmıyormu nasıl yatıyrsa kalkıyor orası nı anlamıyorum

4. Merhaba ,

Konuya gerekli cevap verildiği için kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.