Destek BOT Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Deleted member 261585 tarafından 4 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Rütbeli oyuncuların bile program kullandığını görüyoruz. Oyunculara ceza vermek bu kadar zor olmamalı. Oyuncu sayısının düşmesinden mi korkuyorsunuz? Siz adaleti sağlayın, gerekirse biz oyunun reklamını yaparız. Adaletli bir oyun istiyoruz. Geç gelen adalet zulümdür.

Zamanımızı harcayarak gelişmeye çalışıyoruz ama çoğu oyuncu bilgisayar başında olmadan hesabını geliştiriyor. Böyle bir düzen olmaz. Yasaklara anında müdahale edilmelidir.

Not: Yöneticiler tarama sistemini değiştirsin ve anında yasaklama yapabilecekleri bir sistem getirsinler. Program kullananlar bizden 5 adım önde gidiyorlar.

Bizim 1 haftalık emeğimiz! = Onların 1 günü!

Bu şekilde 2020 yılına girmek istemiyorum. Eğer bu problemler yakın zamanda son bulmazsa, oyunu bırakacağım. Verdiğim emeğe, paraya yazık. Programlara göz yumuluyor da haberimiz mi yok diye düşünüyorum. "Albay" ve hatta "Tümgeneral" rütbesine sahip oyuncular bile kullanmaya başladı. Bu durumu düzeltin!

Sürekli bu durum ile ilgili konu açılmasından rahatsız olan bazı arkadaşlar var. Sizi de anlamış değilim. Oyunun en büyük problemi bu. Bu konuyu açmak benim hakkım.

Sayın Artemis,

Sürekli konu raporlamaktan bıkmadınız mı? Galiba siz sadece yönetici konumundasınız ve oyuncuların problemleri umrunuzda bile değil.

Bu ilgisizliğiniz ve adaletsizliğiniz için size teşekkür ederiz. (BigPoint ekibine!)

Se7en bunu beğendi.
  2. TLoNee1

TLoNee1 User

şu konuları açıp durmayın ya ben okumaktan mıdem bulanıyo artık bunlar forum admını oyun yazılımcısı yada merkez admını yada herneyse o gorevlının adı o degıller tek ıslerı forumu duzende tutmak sunu bı turlu anlamadınız. sayın artemıs bu mesajı gorup aman yıne yazmıslar bıseyler dıyıp gecıstırse haklıdır ben bıktım onlar nasıl bıkmasın hergun bot dıye bı konu hep

3. Sizin gibilere sadece gülüyorum. İyi oyunlar.

Konu kapatılabilir.

Dikkate alınmayan bir konu daha. Teşekkürler Türkiye ekibi. Problemlerimizi dile getirmek bile artık suç oldu. Hepinizden bu tür konular açtığım için özür diliyorum. Oyunu da bırakmış bulunmaktayım.

Hala emeğiyle oynayan kardeşlerimiz var. Üzüldüğüm nokta işte burası. Emeklerinizin bir önemi yok.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Aralık 2019
    Se7en bunu beğendi.
  4. eray

eray User

Almanya merkezinin mailini biliyorsanız söyleyin arkadaş ve botlardan rahatsız olan oyuncular oraya yazsın?
    Her gün konu açılıyorsa her gün bildirsinler o zaman. Sonuçta söylediklerine göre onlar da bu durumdan rahatsız. Kaldı ki bir şikayetinizi foruma yazmayacaksınız da nereye yazacaksınız üstelik GİŞ kurallarında yasak olan bir konuyu.
    Böyle bir konunun açılmasından niye bu kadar rahatsızsınız onu anlamadım arkadaş haklı bir şekilde şikayetini dile getiriyor haklı olduğu konuda. Siz de dile getirebilirsiniz. Bu şikayetinde de bence yanlış bir durum yok. Sonuçta ortada emek var.

Se7en bunu beğendi.
  5. TLoNee1

TLoNee1 User

emek yok demıyorum tabıkı var bende gunlerımı yıllarımı verdım bu oyuna ancak sunu anlamamakta ısrar edıyorsunuz bu bot uygulaması yasak mı kardesım evet yasak bırının sıkayetı olsa da olmasada bu hesap banlanır mı banlanır pekı her gun ama hergun 2 3 konu bırden botlardan bıktık botlar boyle botlar soyle dıye konu acmanın bı geregı var mı. zıt bı sekılde geleyım sıze ben memnunum umarım uzun bı sure daha boyle kalır botlar kalkmaz neden mı : citadel mi kesmen gerek 5-3dolu karsı bıle vermıyolar. düşman gemımı kesıcen harıtalar dolu tepkı bıle yok ıstersen 300 tane kes gunde pvp de mı kesmen gerek ganıyle dolu benım ısıme gelıyo sahsen. burda benım arkadasa da demek ıstedıgım su zamana kadar bınlerce konu acıldı ve hepsıne cevap bız forum admınıyız elımızden bı sey gelmez oldu bunu kabullenmıyorsunuz ve hala forum admınlerıne yazıyonuz gıdıcen sıkayetını supporta kanıtınla beraber yazıcaksın oturcan kosene gerekırse supporta gunde 500 tane kanıtınla sıkayet edıcen onların gorevı bu. eray kardesım hanı demıssın ya merkezın maılını versınler oraya yazalım dıye veremezler soyle dusun bı fabrıkada ıscısın dırek patronun odasına gıdıp sıkayetını dıle getırebılırmısın tabıkı hayır once ustana usta mudurune mudur patrona ıletır aynı mantık gıdelım sen sıkayetını foruma degıl müdürüne yanı support destek yada sıkayet hattına support buyuk patrona merkeze. bu iş bu şekilde yürür . umarım kımsenın kalbını kırmadan düzgünde anlatabılmısımdır.

6. Konu kilitlensin. Oyunu bıraktım. (Son mesajımdır.)

7. eray

eray User

Support da bu konuda yetkili değil ki. Söylenen şey tek merkez yetkili şeklinde.

8. Zan-zun

Zan-zun User

arkadas kendini yorma suan darkobrit botlara niye izin veriyor ya kendi cikarip vip vs gibi seyler aldiriyor yada oyuncu kayibidan korkuyor

bunun baska aciklamasi yok en iyisi birakacaksin bence burdan medet umayin bu oyun Boyle gelmis Boyle gider bizim ts de 1 yil onceye Kadar her gun 30 kisi olurdu itifaklar ts lerde ayni oran simdi inan 5 ts yi topla 15 kisi oluyor bunu 4 baska oyunlar oynuyor suan ts ler bile bos kimse oynamiyor suan oyunda botlar oynuyor darkobrit izliyor ben bunlari yazinca bana kiziyorlar ama gercek :D

iyi oyunlar

9. hemiyaaa

hemiyaaa User

aynen özetle olay budur kardeşiğm sevmeyen bıraksın gitsin daha düne kadar oyuncu kalmadı server birleştirin diyenler bugün bot banlatma derdindeler botlar banlanırsa ne olacak server birleştirin oyuncu yok oynamaya.ben botlar yüzünden bu oyunun gerçek yüzünü gördüm rütbeyi kaybettim ve bu oyunun rütbeye oynanmayacağını anladım kafamda rahatladı cebimde rahatladı şimdi istediğim gibi paşa paşa takılıyorum arkadaşın dediği gibi canım kesmek istediği gemiyi hangi haritada bulacağımı biliyorum mesela şu sıralar solace revaşta adres x7 haritaları ...böyle iyi devam..

10. yeter

yeter User

TÜRK EKİB sedece formda yazı yazmakla yükümlü oyuna karısma güçleri yok yazık boşa zaman kaybı bot banlamak vs. gibi sorumluklar olmayan 1 türk ekip karsı karsıyayız tesekurler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Aralık 2019
  11. eray

eray User

Acaba diğer serverlarda durum nedir? Bilgisi olan arkadaşımız var mıdır?

12. Sahmeran

Sahmeran User

Bulunduğum serverde ilk 10 bot ile kasılıyor. Gerçekten komik bir durum. Adminlerin söylediği gibi maalesef müdahele yetkileri bulunmuyor. Bunu da anlamış değilim, nasıl olurda yetkileri olamaz? Sonuçta hesaplara ban atabiliyorlar farklı sebeplerden dolayı.

13. xxkubixx

xxkubixx User

2 yıldır ban yiyen yok adamlar neden korksun ki ?
    modlar bile artık değişti eski modlar gelip yönetimi kötülüyor :D

14. onlar torpiller adamlar

15. hemiyaaa

hemiyaaa User

işte sorun burada ya siz türkçe yazmayı biliyor okumayı bilmiyor yada okuduğunuzu anlamıyorsunuz..yoksa bukadar basit düşünüp hakir göremezsiniz sadece türk ekibi değil diğer ülke ekipleride BANLAMA yapamıyor...BANLAMA YAPMAK SADECE GENEL MERKEZİN İNİSİYATİFİNDEDİR.Eğerki tr ekibinin banlama yetkisi olsa idi pushingde olduğu gibi eminim cılkını çıkarır oyunda gemi bırakmazlardı..

16. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.