Bot hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KafkasGüzeli tarafından 9 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar, oyuna başlayalı 3-4 gün geçti. Oyunu gerçekten çok beğendim ve bu oyunu çok severek oynuyorum. Oyun 3-4 günde seviye 15'e çıktı. İşim gereği sabah 9 akşam 12'ye kadar oyun oynuyorum. Oyunda 1-3,1-4,1-6,1-7 haritalarında bot hesaplar yüzünden ne oyun içi görevler yapılabiliyor, nede exp ile lvl alınabiliyor. Bot'lar yüzünden haritalarda npc yok, görevler tamamlanamıyor. 1-7 haritasında 20 tane bot hesap var, 2 tane kırmızı gemi geliyo geliyo ne garip 20 tane karşı grup'dan gemi varken bu bot gemilere saldırmıyolar, exp almaya çalışan görev yapmaya çalışan garibanlara saldırıyolar. 1-7 haritasında görev yaparken 15dk içinde en az 20-30 defa saldırı geldi. Oyundan soğudum resmen, bot hesaplara dokanmıyolar, gelişmeye çalışan görev yapmaya çalışan exp almaya çalışan oyunculara saldırıyolar. Ben şunu çok iyi anladım; 15-20 bot hesabı haritaya salıyolar, o haritaya görev yapmaya gelen başka gemiler npc'lere saldırmasın diye karşı grup'dan yan hesap getirip bot hesaplar rahat rahat exp- uridium toplasın diye gelişmeye çalışanlara saldırıyolar. Tüm Oyun yöneticilerini göreve davet ediyorum, yazık günah, sabahtan beri görev tamamlamaya çalışıyoruz. Afedersiniz ama haritalarda ki bot'lar oyundan soğutuyor, bu çok miğde bulandırıcı, tiksindirici, iğrenç bir şey, bu oyuna hiç yakışmıyor. Bu oyunu bırakanların %90'ı bot'lar yüzünden bırakıyor. Şuan oyundan fazlasıyla soğudum. Böyle devam ederse 3-5 gün geçmeden çok beğenerek severek oynadığım bu oyunu bırakırım. Oyun yöneticilerine Arz ederim, Saygılarımla, iyi günler.

2. Ben senden daha çok istiyorum ama olmuyor işte.

3. Bot konusunda forum moderatörlerinin yapabileceği bir şey yok.

4. Bir de oyun yönetimi buna ne kadar da çare bulsa da hile yapanlar bitmeyecek. Bu mesele bot kullanan insanların insafına kalmış şu an :(

5. ateistkeci

ateistkeci User

Ülke takımlarına verilen sınırlı yetki nedeniyle yapabilecekleri bir şey yok, sadece durumu raporlayıp merkez ekibe bildirebilirler.

Bildiğimiz gibi merkez ekip ise bu konuda şu an için bir şey yapmıyor :')

6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı düzenlemiş bulunmaktayım. Bahsetmiş olduğunuz sorunun farkındayız ancak ülke takımlarının bot banlamaları konusunda herhangi bir yetkisi bulunmamaktadır. Bu banlamalar yalnızca Merkez Ekip tarafından gerçekleştirilen taramalarla yapılmaktadır.

Raporlara eklenmek üzere konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.