Duyuru Bot Kaldırılsın

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ⭐ṜĀPŦŌṜ⭐[ƘURƬ] tarafından 8 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sadece Ne Düşünüyorsun ?!

1. Acınası Bir Duruma Geldi Artık!

oy sayısı 9
    52,9%
  2. Abartma... Bot güzel bir şey! Adaleti geç!

oy sayısı 8
    47,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bot ne zaman kaldırılacak ?

Son düzenlenen: 8 Şubat 2018
    douwe bunu beğendi.
  2. BLUE*EYE

BLUE*EYE User

olum adam ciddi ciddi kesme uri lazım yazmış lan böylesini de ilk defa gördüm. Acemi Albay gemi bide

3. hhh123

hhh123 User

yeni öğrenmişsin belli bu sinir ney oyundaki oyuncuların %90 ı nın gelir kaynağı kutu o dediğn şeyler olmasa oyun oynanmaz zaten tallin keserekmi uri kassınlar bu yüzdenmi oyunu bırakıyorsun tanımadığın biri kutu topluyor diye oyunumu bırakacaksın :D

4. hayal_et

hayal_et User

geç kalındı adamlar katlayıcı şp tp vip satıyorlar hiç banlarlarmı ipin ucu kaçtı bi kere
    yönetim ne yapsa düzelmez banlasa adm kalmaz oyunda .dikiş tutmaz artık,, belki botta satıyorlardır , amaç para kazanmak her yoldan

5. aynı yönetim geçen sene beni hiç yoktan banladı 2 hafta şp tp degitti.kendi suçlarını bana yükledi.bu sayborgun ilk çıktığı dönemlerdi.hatırlarsanız bir görev vardı sürekli yenilenip oil veriyodu.ben sandım oyun presdtijini arttırsın oyun şahlansın diye kıyak geçiyo.o zaman hiç yoktan oyuncu kaybetme paAHASINA biçoğunu banlafdılar.şimdi değişen ne.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Şubat 2018
  6. Oyunun tamamen yenilenmesi lazım. Buglardan hatalardan ve botlardan geçilmiyor. Oyundaki oyuncuların %50-60 ı bunların birinden mutlaka çıkar elde ediyordur. Elde Etmeyen oyuncu sayısı çoka zdır her serverde 100 kişiyi bulacağını zannetmiyorum. Darkorbit yönetimi bunun farkında ban atsa az olan oyuncu da kaçacak. Hem kalan oyuncuyu kaçırmamak için hemde az çok para kazanıyorlar ondan olmamak için ban atmıyor. Böyle olmasa en küçük oyun hatasının düzelmesi 1 haftayı buluyor. Şirketin içinde yazılımcı yok dışarıdan yazılımcı ile çalışır gibi bir hava var . Ama oyunun sonu iyi değil .

7. GeNeRaL571

GeNeRaL571 User

Bu Oyunda Bot Yiyenler Ban Yeseydi Oyuncu Kalmazdı Severde Cok Kişi Bot Kullanıyor Hemde Cok

8. Aria

Aria User

Dostum, bot kullanma demiyor oyun. Sende aç kullan, ben rütbeli adamları gördüm bot kullanıyor.

Botlar özellikli, sen dalınca o da dalıyor, x4,rsb,füzeler falan yani bot kesmekte zor.

İkinci konu; Full elit gemi, yeni başlayanı kesiyor.
    Oyunda 13 lv kadar 10 npc keserek geliniyor. Adam lv atladı, eee, düşman full kendinde flax var. Ölüyor...

Adam oyun oynamaz, kusura bakma ama sen yenileri kastırmaya engel olursan, adamlar oynamaz..

Hevesi varsa, bot koyar, yoksa, bırakır.

Diğer yandan, pushing sistemi kötü, 2 defa kesince saldırı hasarı %100 azalmalı. 1 hafta boyu... Böyle olursa yeniler şansı olur...

Oil, sorunu, 3 yeni gemi olmayan ezik, cyborg varsa, diğer tüm gemiler ölüyor. Yani, adam oynamasa iyi, çünkü cyborg vs all gemi yeniliyor.

Bu yüzden kusura bakamasın oyun, ya oil kazanmayı düzeltmeli, ya da güc düşürmeli.

16 lazer %10 hasar falan...

Tortu bile cyborg'dan kaçamıyor. Eskilerde ,botçularda hep bu gemi var. İlk zaman adamlar bot ile bastılar oil'e... hepsi aldı...

Umarım oyunda düzeltmeler olur. Botlar çok, avantajlar değişmeli. Full elit adam aldığı ile yeni başlayan aldığı farklı olmalı.

Şimdiden oyum botlardan yana, haklılar, oyunda yeni başlayan biri bile bot ile 1 ayda full elit, zeus apis lf4 tamamlar.

Cyborg için oil seviyesine gelir. Yani eşitlik sağlar, diğer türlü yeni bir çar açıp 4 ayda apis zeus alamazsın, palladium bile botlar var. Ve geleni gideni kesiyorlar.

9. GeNeRaL571

GeNeRaL571 User

Tabikide Devam Etmesin Bizim Hakkımız Gidiyor Ama Bunların Şucu Darkorpit Ekibi Eğer İlk Zamanlardan Bu Kuralları Tam Duzeyde Uygulasalar Bot Ban Felan Yapsalar Bu Kadar Olmazdı Şimdi Cogu Kişi Kullanıyor Goruyorum Bende Sinirleniyorum Ama Yapıcak Bir Şey Yok Gibi Elimden Bir Şey Gelmez Burada Yazmaklada Bir Şey Oldugu Yok Artık

Koskoca Darkopit Captcha kodunu doğru girmeden teklif veremezsin. Bu Hatayı Cozemedi Ne Zamandır Acık Atırmada Teklif Veremiyorum Gerisi Siz Düşünün Artık

10. GeNeRaL571

GeNeRaL571 User

Sanada Hak Veriyorum

11. hhh123

hhh123 User

cidden bu saçmalığına cevap vermezdim ama birşeyler yazayım öncelikle bu oyun savaş oyunu savaşmak için rsb ema destek gibi şeyler lazım bunlar havadan düşmüyor kutu diye birşey var ben sana yeni öğrenmişsn derken sinirlendiğini kastetmedim bu oyundaki oyundan anlayan kişilerin %90 ı kutu toplamıştır eliyle olabilr program olabilir sen bunu yeni öğrenmiş gibisin onu kastettim genç olduğn belli demişsin sonuca hızlı varıyorsun yazmışsın bak sonuç gayet açık bot olmazsa oyunda adam kalmaz ha uri kasmak için yeni birşey çıkarırlar bilmem ama kutuya atan general bile var o kadar diyim ret oyuda vermedim oy falan kullanmadım en son dediğin şeyide anlamadım ama emin ol serverindeki büyük klanlar olsun hep savaşan oyuncular olsun hepsi kutu toplamıştır gemilerinde ,sen ne dersin bilmem ama hepsine cevap yazdım ama sen en son yazıdğm şeye bir şey dememişsn birdaha sorayım bu şeyler sana niye oyunu bıraktırıyor keyfine baksana adamlar ne yapıyorsa yapsın :D haksız kazanç hile falan dersen bu şeyler her oyunda var onu geç dünyadada var onlarada tepki verebilrsin :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.