bot kapamaları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Z€£Z€£€[A£€M] tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sayın adminler modlar
    bu günki taramada kapanan gemiler açılmayacakmı acaba ne olacak onlara arkadaşım bot kullanmadığı halde hesabına giremiyor supportan tespit edilmiştir diye cvb gelmiş ne yapmalıyıız taramada bi yanlışlıkmı war adam durduk yere ceza aldı

2. Merhaba ,

" Taramalar sonucunda bot kullandığını tesbit ettiğimiz 1323 Hesap bugün itibariyle süresiz kapatıılmıştır.

Birkez daha hatırlatmak istiyoruz lütfen bot kullanmayınız,bir an önce bu hatalı yoldan dönünüz. "

Açıklama bu şekildedir. Farklı bir bilgiye sahip değiliz maalesef.

İyi forumlar.

3. kullanmadım ki sayın smod yanlış tarama yapmışsınız arkadaşın hesbı kapatıldı

4. Merhaba ,

Forumdan bizlerin yapabileceği birşey yok. Tarama sistemi merkez'den çalışmaktadır. Ayrıca tespit işlemi sonucunda gerekli cezalar sistem tarafından verilmektedir. Yani forumdan bizlerin yapabileceği birşey yok.

Eğer hatalı banlamalar olduysa zaten belli olacaktır.

İyi forumlar.

5. Çok iyi olmuş bu 1300 hesabın daha kapatılması hiç hortlatılmadan yok edilmeli bu bot belası

SGA.BaRBoSsA.EİC.TR bunu beğendi.
  6. Mr.User

Mr.User User

Birde gecmişe donuk tarama yapsanız. Milletin bot kullanmak için sebebi kalmadı. Herşeyı full + Full olmuş...

Gecen gün bir tanesi hele şöyle yazdı global chatden.

Gemide şuan 32 milyon sepron lazer besleme var.

Oyunda hak adalet bir gun gelecekde ben gorurmuyum onu bılemıyorum:9

7. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

Merhaba ,

GErekli cevaplar verilmiş bot kullanan hesaplar direk kapanmaktadır ayrıca oyunu daha güzel halae getirmek için çalışmalar devam etmektedir.

iyi oyunlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.