Geri bildirim Bot Kullanan Oyuncuların Hesaplarının Geri Açılması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Arsemia tarafından 31 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Banlanan hesapların büyük bir kısmı bot kullandığına rağmen açıldı, oyunculara haksızlık yapıldı ?

 1. Evet

  oy sayısı 198
  84,3%
 2. Hayır

  oy sayısı 37
  15,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Arsemia

  Arsemia User

  Hemen konuyu başka tarafa cevir zaten :D

  Sahdan soldan duyduklarına beni burada suçlayamazsın.

  Yapılan banlamada bir kişi bile haksızlığa uğramışsa ( ki bu kişi sayısı 2000 ) hepsinin en baştan tekrar incelenmesi gerekir. 2000 kişiye ceza verildiyse 600 kişiyde verilmeydi bu benim düşüncem başkaları destekler desteklemez saygı duyarım. Senin düşüncenede saygı duyuyorum ama seninle tartışmayacağım düşünceni yazdıysan konudan çıkabilirsin.
   
 2. inceleme yapılmış ki 600 kişinin banını kaldırdılar sen neyin kafasını yaşıyon. siz ban aldınız diye neyin ağlaması bu ? kullanma botu ban alma.
  sağdan soldan duymama gerek yok bişeyi bizzat seni gördüğüm için diyorum botçusun sen ötesi yok + uzaktan tutma programı kullanıyosun...
  inanmayan arkadaşlar var tr6 1-3 haritasına gidip maalesef botla albay rütbesine ulaşmış bu yaratığı bizzt görebilirsiniz.. belki şuan albay değildir korkudan bot kullanmayı bırakmıştır yada ban alıp %75ler gitmiştir yada ban almamıştır albaydan da yüksektir.. ben en son albay olarak görmştüm bu BOTÇUYU
   
 3. Arsemia

  Arsemia User

  Burada açılan banların çok büyük bir kısmının bot kullandığına rağmen açıldığını senden başka inkar eden yok.
  Bugüne kadar hiçbir zaman uzaktan yakalama botu falan kullanmadım. Sadece yazmak için yazıyorsun varsa kanıtın buyur kanıtla supporta yaz.
  Ben burada kendim için yazmıyorum. Açılan 600 hesapın tekrar kapanması kişisel olarak bana bir faydası olmaz. Sadece yapılan haksızlığı dile getiriyorum.
  Ayrıca üslübunada dikkat et. Benim düşüncemden rahsızsan konuya hayır oyu ver ve konudan çık.
   
 4. *EFSANE*

  *EFSANE* User

  seni bilmem ama ben banlanacaklarını bildiğim için o en son çıkan japonu kullanmadım.ama banlanıp tekrar açacaklarını bilsem kullanırdım adamlar benim önüme geçti üstünede tazminat alacaklar yani ben geri gittim onlar altın çağlarını yaşıyor.
   
 5. Arsemia

  Arsemia User

  Benlik bir durum yok. Benim hesapımla ilgili bir şikayetim yok. Demek istediğim sizde bot kullanmışsınız diğeride öyleyse her iksinide banlanması gerekir sadece bir kısmının değil.
   
 6. actıkları gemiler her yerde resim paylaşarak rsb miktarını scrap miktarını göstererek yönetimle alay edercesine teşekkür ediyor onlardan birini eklemiştim bot banı konularından birine ki adaletsiz bir banlama cok acık net. paralı botlar haritada diğerleri çöpte. bu paralı botlardan başklarının kazancımı varki halen banlanmadı ?? mesela bigbointin ?
   
 7. VALEYARD

  VALEYARD Guest

  Merhaba,

  Üslubunuza dikkat ediniz. Bu tutumda konuşmaya devam ederseniz ceza alırsınız.

  İyi forumlar.
   
 8. ne haksızlığı yapıldı onu anlamadım ? etkinlikte kulllandıgınız seyler sayesinde 15 20 hiperplazmoid yaptınız en az. aldığınız cephanelerin yansıma sondalarının haddi hesabı yok. hesabı bannlananlar hep evet demiş ama bence çok yerinde bir ceza aldınız. Banlayanların eline sağlık.
   
 9. CSOYLU

  CSOYLU User

  Oyuncu: Wallah darkmornit pere veren oyuncilerin hesaplarini açti
  Mod: Hesepların neye göre açildıgını bilmiyorum kurban ema pereya göre degıl, hesepları açan kişi alamanyadır.

  Ben: FaşoPoint

  :D komedi
   
  Deleted member 87156 bunu beğendi.
 10. Dayı sen tamamen yanlış anlamışın konuyu adam diyorki 2700 hesabın 700 ü açıldı o 700 taneside bot kullanıyordu haksızlık yapıldı diyor
   
 11. Bot kullanan herkes hak ettiği cezayı alabilseydi klanınızda oyuncu kalmazdı.
   
 12. İBRAHİM!

  İBRAHİM! User

  burda 600 kişinin banı açıldı kalan 2000 kişiye haksızlık oldu falan filan emekten haktan hukuktan bahsedenler boşuna uğraşmasınlar. facebooktaki hesap satışı grubunda organize olup burayı ağlama duvarına çevirmeyin zaten facebookta açtığınız gönderideki yorumların çoğu baş hileciler. 2000 hesaba iyi oldu sizin yüzünüzden spacecup bizlere haram oldu elinizle yapamadığınız şeyi programla yaptınız şimdi uzatmanın anlamı yok inşallah hesaplarınız asla açılmaz.
   
 13. Arsemia

  Arsemia User

  Burada 600 hesabın incelenmesini neden istemiyorsun acaba ? Ben söylim bot kullandığın hesabın tekrar banlanabilir ve buda tabi sizin işinize gelmeyecek .
  Burada 2000 hesabın tekrar açılmasını isteyen yok zaten benim mesajımı okursan anlayacaksın. Ayrıca bahsettiğin hiç bir grupada üye değilim. Ortada yapılan bir haksızlık var hoşunuza gitsede gitmesede 600 hesabın tekrar incelenmesi için elimden geleni yapacağım. Boşuna uğraşmış dahi olsam en azından bunu deniyecem.
   
  Son düzenlenen: 2 Ağustos 2018
 14. İBRAHİM!

  İBRAHİM! User

  benim sana bi lafım yok facebook grubunda gördüm gönderi açıldı destek verin diye biri yazmış o ve onun gibilere inat yazdım onu. 600 hesabın tekrar incelenmesi için gereken desteği ben de sağlarım sana konunu aç linkini at forumda çok gezinmiyorum o yüzden bulamam. yazdığın bi metin varsa bizlerle paylaş supporta biz de atalım. bu arada belirteyim senin yazdıklarının hatta bir kaçı hariç bu konudaki mesajların çoğunu okumadım dediğim gibi facebookta hile kullanıp da buna rağmen haksızlıktan bahsedenlere inat yazdım bunu.
   
 15. nüfus etkinliği ayağına bile son saatlerde ilk 10 a girmek için aynı ip üzerinden yeni gemi açıpta defalarca kesen 10 larca gemiyi şikayet edip ne hikmetse oyun kurallarında aynı ip den 1 defa kesmenin bile pushıng olacagı bigpointin bu kendi koydugu kuralları göz önünde bulundurmayarak oyuncularla alay edercesine saçma sapan cevaplar vererek hiçbir geminin banlanmaması işine gelmeyen kişi ve kişilerin 10 kesimde bile pushingden banlayacak kadar bir seviyesizlikteki sistemin başındaki yöneticilerin bu zihniyetle devam etmesi ancak kendilerinin acizliğini ve kendi kendilerini zeki sanıp kendi kendilerini kandıracak kadar bir beyin yapılarında oldugu kanaatindeyim...
   
 16. Arsemia

  Arsemia User

  Bu konuda rahat olabilirsiniz o gruplarda yazılanların hepsi sadece boş laf. Burada banlanan hesapların açılması istenmiyor, yani bu istense bile mümkün değil. Benim demek istediğim yapılanlar banlamalar herkese eşit bir şekilde olmalı bot kullanan herkes ayırt edilmeden banlanmalı.
   
 17. =KRALCAFE=

  =KRALCAFE= User

  Birkaç sorum olacak.
  1)tarama sistemleri 1. durumda 2700 tespit etti. ve bu hesapların tümü banlandı. Buraya kadar herşey güzel peki. 2. taramayı gerektirecek ne oldu da tarama yapıldı veya neye göre yapıldı bu taramalar? Şimdi biz bu oyunun oyuncularıyız mod veya yetkili arkadaşlardan bize bu durumu açıklayabilecek biri varsa hem benim hem diğer arkadaşlar; banlanan banlanmayan herkes için iç açıcı olacaktır diye düşünüyorum ?
  2) Bende bu banlanma durumunun mağduruyum. 19.07.2018 16:40 tarih ve saatinde e postama düşen mailinizde 2 hafta süreyle donduruldu. ibaresi geçmekte ve böylelikle aradan tam olarak 2 hafta ve üstündende 10 saate yakın geçmek üzere şu an. peki darkorbit ekibi neden üstünden tam olarak 2 hafta geçmesine rağmen hesapları açmadı ?

  3) Okuduğum ve anladığım kadarıyla yapılan cezalar bot kullanım durumuyla ne kadar örtüşüyor biraz inceleyelim isterseniz
  Bot kullanan hesaplardan bunların bir kısmı siliniyor.
  Bunlar :
  %75 Şeref ve Tecrübe Puanı (botla kasılmışsa ki bunların silinmesi Doğru)


  • Ekstra enerji(kapı yaparsınız uri gelir silinmesi Doğru)
  • Scrap(yaratıktan çöplerin silinmesi Doğru)
  • 90 UCB-100 Lazer Cephanesi(ekstra enerji ve doğal olarak kapı yani lazerin silinmesi Doğru)
  • %90 RSB-75 Lazer Cephanesi(Uri kasarsınız botla rsb bunun silinmesi de Doğru )
  • Indoctrine Oil(Botla kasamazsın Karantina yaparsın uri çekince alırsın yada etkinliklerden botla kasılmaz Silinmesi Doğru Değil

  Ya sizce oil'in silinmesi doğru mu ?
   
 18. Aliens

  Aliens User

  Banlamadan önce bildiğiniz gibi SpaceCup 2018 vardı. Etkinliğin son iki günü kutular 150 Oil verdiler. Bu kutuları bot ile toplatanlar oldu, bu ceza onun için eklendi. Ayrıca x-7 haritasında CPU kasmak üzere de botlar atıldı. Bu sayede karantina ile Oil kastılar, bu iki sebeple silindi.
   
 19. -Star-

  -Star- User

  Spacecup etkinliğinde çokta güzel kastılar dostum oili bot ile.Bence tamamen doğru.
   
 20. =KRALCAFE=

  =KRALCAFE= User

  tamam da benin oilim ondn önce vardı o nasıl olacak ?
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.