Geri bildirim Bot Kullanan Oyuncuların Hesaplarının Geri Açılması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Arsemia tarafından 31 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Banlanan hesapların büyük bir kısmı bot kullandığına rağmen açıldı, oyunculara haksızlık yapıldı ?

1. Evet

oy sayısı 198
    84,3%
  2. Hayır

oy sayısı 37
    15,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arman23245

arman23245 User

bn serüven kutusu toplayan bot bilmiyorum ki kullanılan botlarda haftanın 3 günü açık diğer günleri kapalı oluyordu. oil silinmesi tamamen yanlış bişey bazı insanlar uri çekip aldı oili benim için sıkıntı değil tabi sayborgum var ama silinmeseydi fena olmazdı :D

2. Eskici26

Eskici26 User

OİL Silinmesine sevindim çünkü Spacecup da 3 gemiye yetecek kadar oil kasanları biliyorum bizde anasayfadaki 150 oil gelsin diye bekliyoruz :D

3. arman23245

arman23245 User

Sizde sabırlı olup alsaydınız ban ydik ama nyski urimiz hala duruyor :D

4. Eskici26

Eskici26 User

Ben kendi serverimden bot kullanıp ceza alıp o 600kişinin içine girip gemisi acılan oyuncuları biliyorum ama nafile 1 haftadır haritada kimseler yok tabiki gene bota atanlar hariç adam spacecup dan 1m rsb kaldırdı banladınız tuttunuz haksız dediniz geri açtınız

benim acelem yok bu ayki 150 oil le ilk gemimi alacagım o yeter bana okadar emek verdim :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Ağustos 2018
  5. arman23245

arman23245 User

bnd ilk gemimimi sen gibi emek vererek aldım. 2. ve 3. ye yetecek kadar oil vardı ama nasip değilmiş :D
    bu konuda çok haklısınız özellikle ban yiyen oyuncular için haksızlık oldu ben bizden kesilen ödüller iade edilsin demiyorum ama açılan 600 geminin kontrol edilmesini istiyorum ki zaten %90 ı bot kullanan insanlar...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Ağustos 2018
  6. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Forumda alt alta mesaj yazmak yasaktır. Mesajları birleştirdim. Bir dahakine dikkat ediniz.
    Ayrıca bu şekilde insanları kışkırtırsanız ceza alırsınız.

İyi forumlar.

7. =KRALCAFE=

=KRALCAFE= User

Hocam ben space cup etkinliğinde oil kasmadım benim oillerim 1 yıldır duruyor gemi tasarımı için parçalarım eksikti. ne zamandır parça kasıyorum bence bu oillerimin alınması doğru değil ne yapmalıyım. benim önceden 15 hibrit kapım vardı onlardan kullandım geçen seneden kastığım bu çok açık bir şey 1 yıldır duran oilleri almaları mantıksız değil mi?

8. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Kurunun yanında yaşta yanar. Siz bot kullandınız bunun neticesinde belirlenen ban cezasını aldınız. Sağlık olsun diyelim.

İyi forumlar.

9. CSOYLU

CSOYLU User

Botçu arkadaş yanlış anlarsan anla, yüz yok mu hiç sende? Emek veren insanların emeğine hiç saygın yok mu? Forum modları banlarsanız banlayın ama bu kadar yüzsüzlüğe tahammül edemeceğim.

10. asıl botcular paralı bot kullananlar banlanmadı bota devam ediyorlar haritada

DESTEKOLALIMLÜTFEN bunu beğendi.
  11. adminlerin de bildiği ama söylemediği şeyi söyleyeyim soner paralı botçuların banlanmadıgı ve açılan 600 geminin o botu satın almış oldukları olması

12. aynen bunu herkes biliyor da herkesin merak ettiği o paralı botlar neden banlanmadı halen aktif şekilde haritada ?

13. Karalı

Karalı User

hani 600 gemi falan değil. kısa ve basit bir hesap yapalım. Banlamadan 1 gün önce rütbe puanı tr1 de üsteğmen için 485.000 idi.
    Botçuların hesabı iade edildiği bugün itibari ile rütbe puanı üstteğmen için 502.000 bin oldu. Bu arada dün hesaplar açılmadan öncede 440.000 idi.
    BU ŞU DEMEK ARKADAŞLAR BÜTÜN BOTÇULARIN KALANSIZ OLARAK HESAPLARI GERİ AÇILDI VE HERŞEYLERİ İADE EDİLDİ BUNLADA YETİNMEYİP AFERİN SİZE BOTA DEVAM ASLANLAR DEYİP TAZMİNAT VERDİLER.
    bu durum çok net olarak rütbe puanlarından anlaşılıyor. Botçuların kastığı az gelmiş demekki yetinmeyip yönetim tabiri doğruysa kıyak geçme yöntemi bulmuş.
    Artık bu zamandan sonra Bizimde DO sattığı yasal botu kullanmaktan başka çaremiz kalmıyor.

14. oben

oben User

ne ödül verdilerki..ayrıca bot kullanmak herzaman riskli bir iştir eğer bu riski göze alabiliyorsan kullan..ama eğer kullanırsan seni temin ederimki diyeceğin aynen şu olacaktır ..millet okadar kullandı bişey olmadı biz kullandık banlandık..bot pişmanlıktır eninde sonunda kapanır hesaplar..bu artık kullanmayanlarında sorunu oldu zira kullananlar yüzünden kullanmadan kapanan hesaplarda var..yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal ..sıkıntılı bir mesele..

15. Karalı

Karalı User

Afedersiniz iki haftta gemilerinizi bota koyamadınız yazıp ödül gibi tazminat verdiler.
    Botuda 2009 dan beri kullanmadım heralde kullanmam ama yapılana bakıncada resmen adamlar bizden satın alacaksın yoksa şansın yok gibi davranmıyorlarmı sizce? Olanlar sanki bota itmiyormu insanları hemde daha fazlasıyla.

Yazdıklarımı fazla sert bulan admin varsa. Hesabımı kontrol etsin 3 haftadan fazladır bot kesiyorum her gece hiç durmadan. Hep aynı isimler hep aynı adamlar. bunlar cezalardan hiç etkilenmediler. Kestiklerimin içinde birtane oyuncu yok sırf bot. Özellikle dokunmuyorum oyuncuya.

16. Tr2 acemi binbaşı idim banlar geri açılınca 150.000 geri düşmüş rütbe puanım
    Bir sonraki [​IMG] Acemi Binbaşı rütbesine ulaşmak için, şu anda 3.590.520 Rütbe Puanı'na ihtiyacın var.
    Şuanki rütbe puanım: 3.444.596
    sadece 1 günlük mesele, yazık.

17. Arkadaşım şaşırdık mı ? hayır :) zaten 5 senede 1 kere banlama yaparlar o da banlama bile değil gidip milyon urıdıumları bıle duruyorken scrapını,ekstra gg lerini siliyorlar.Botçular spartanlarını fulledi argeleri 40-50 yaptı daha bir şey demiyorum.

18. kılıç60

kılıç60 User

Banlanan gemiler niye acıldı?
    Darkorbit veya bigpoint bir açıklama yaptı mı?
    Yaptıysa şuraya atın da bizde okuyalım bu iş nasıl bir iştir?

19. malıbu44

malıbu44 User

yıllarca mileti kandırdılar botu bunlar satmıyorsa bişe bilmiyorum

KİNG_SONER_FB bunu beğendi.
  20. Tiklama programları kullananlar malesef ban almiyorlar. Adminleri bu konuda suçlamaktan vazgecin. Ben bu oyunu 2007 den beri oynuyorum. Bircok sw lideri sw ilk 10 a girmis kullanici ban yedi. Adminler adam kayirsaydi eger bu oyuncular ban yemezdi.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.