Geri bildirim Bot Kullanan Oyuncuların Hesaplarının Geri Açılması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Arsemia tarafından 31 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Banlanan hesapların büyük bir kısmı bot kullandığına rağmen açıldı, oyunculara haksızlık yapıldı ?

1. Evet

oy sayısı 198
    84,3%
  2. Hayır

oy sayısı 37
    15,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Spinaci

Spinaci User

Yazıların çoğunu okumadım ama ''paralı'' denilen botların banlanmama sebebi *** bot geliştiricilerin Darkorbit'in bot fark etme metoduna önlem almasından dolayı oldu. Ve banlananların banlanma sebebi ise bot kullanıldığı için değil spaceballdaki kutuları bottaki özellik aracılığıyla hile yapıldığı içindi, zaten etkinliğin bu şekilde nasıl felç olduğu aklınızda.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Ağustos 2018
  2. Kuasar

Kuasar Guest

Merhaba,

Forum içinde bot ismi paylaşmak yasaktır. Mesajınızı düzenledim, tekrarında ceza alabilirsiniz.

İyi oyunlar.

Spinaci bunu beğendi.
  3. Hocam kusura bakmayında geminiz nasıl haksız yere banlandı ? Bariz taramalarda bot kullanırken yakalanmışsınız. Burda benim gemim haksız yere banlandı diye ağlayanlara gram üzülmüyorum. Bu zamana kadar haksız ban almayanı gördümde haksız gemisi bottan gerçekten kapananı görmedim. Kusura bakmayın....

asifener1 ve carljhonson15 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.