bot kullananlar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Đєєρ•ιη•ℓσνє tarafından 2 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Adamlar hiç çekinmeden bot kullandığını söyleyecek kadar pişkinler. Oyunu 2012 yılında bırakmıştım aradan 7-8 yıl geçti ve bot kullananların azalması lazımken tam tersine katlanarak artmış. Lütfen artık bu konuda bir şeyler yapın.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Ocak 2020
    вuмιηєχнuмє bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Gerçekten böyle bir çok insan var, Palladium'da da beni tehdit eden birisi olmuştu bir daha kesmemem için :p ne yazık ki artık bu hale geldi oyun otoya bırakanlar oyunda reislik yapmaya başladılar

3. MrWho

MrWho User

Bu tür adamların korkusu bota bıraktığın senin kesecek olman gidip bol bol kesiyorsun kardeşim hiç çekinme seni keserse de çık haritadan ve de ki bota attığında yine gelip kesecem de kudursunlar Ama şu bot hakkında her gün ayrı bir konu açılıyor ben okuyucu olarak bile görmekten usandım alışın artık botlara gidin adam kesme görevlerini i icra edin

4. ***

5. MrWho

MrWho User

Teşvik etmek istemem tabi

6.  
  7. BOT kullanımı çok yaygın. Yeni yıla BOT hesaplarla girdik ve bundan memnun değilim. Oyunu bırakmak istiyorum: BOT hesaplara yetişemiyorum.

8. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,
    Oyuncular ile özel mesajların paylaşımı yasaktır lütfen tekrarlamayınız.
    Bot kullanımını teşvik edici sözlerden kaçınınız ve forum içerisinde uslubunuza dikkat ediniz.

Konunun raporlara eklenmek üzere kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.