Bot Kullanıcılarına Gelen Ceza

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve _KIYAMET_ tarafından 9 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. smoonrise

smoonrise User

Boş verin banlamaymış , düzenmiş , adaletmiş , hakmış hukukmuş para verin kapı yapın para verin kapı yapın para verin kapı yapın . Ya bu oyun olmasa ne olacak haliniz yatın kalkın dua edin bu oyun var kapı yapabiliyorsunuz yoksa ne halde olurdu hayatınız sokaklarda perişan olurdunuz :) hadi şimdi dağılın keserim bak topunuz heee :)

Kapı_Yapıyorum... bunu beğendi.
  2. CHOCOLATE

CHOCOLATE User

ne zaman banlanacak icrat yok saat aksam oldu

3. Viraaa

Viraaa User

valla ayni b o t lar ayni haritalarda halen devam ediyor :)

4. 34KAAN34

34KAAN34 User

Bakın arkadaşımız sayıyı öğrenmiş. Size de yaranılmıyor valla :( koskoca 11 kişi az mı ?

5. FurkanS53

FurkanS53 User

Siteden bakarak söylediysen onlar dün kapatılan, ceza alan hesaplar. Bugün ceza alanları yarın sabah reset itibariyle görebileceğiz. O zaman kim banlanmış, kaç kişi banlanmış görebileceğiz

6. Su!qAsTc!

Su!qAsTc! User

Kardeşim tam olarak nereden görüyorsunuz banlananları

7. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Duyuru ile ilgili açılan konular birleştirilmiştir. Lütfen ilgili duyuru hakkında ki düşüncelerinizi bu konunun altına Forum Kurallarına uygun olarak belirtiniz.
    Bigpoint'in bir çok resmi yazılarının altında "Değişiklik yapma hakkını saklı tutar." ibaresini görebilirsiniz. Bu sadece Bigpoint için değil bütün kurumsal firmaların yazılarında, kurallarında ve sözleşmelerinde böyledir. Yapılan ban bot banlamasıdır, ve kişisel görüşüm olarak "İlk aşama için" ŞP silinmesi gayet iyi bir darbe denebilir, çünkü ŞP silinmesi demek sıralamada düşmek ile eşit sayılmaktadır. 1. Aşama 1 Hafta vb. gibi bir açıklama beklememenizi öneririm, bu tip kurallar ve cezalandırma şekilleri gizlidir. Burada önemli olan şey bir şeyin yasak olması ve buna uyulmasıdır. İleri de olacak banlamalarda ceza aldığı halde ısrarcı davranış sergileyen kişiler hakkında neler olacağını bilmiyorum. Fakat geleceğinden eminim, duyuruda da yazıldığı gibi bot kullanmak G.İ.Ş Kurallarınca aykırıdır ve kullanan herkes cezasını alacaktır.
    Öncelikle bu mesajınız ->
    Asılsız itham içermektedir. Burasının RESMİ bir forum sayfası olduğunu unutmayınız. Lütfen asılsız ithamlarınızın devamını getirmeyiniz. Kendi mesajınızın içinde kendinize cevap veriyorsunuz, yetkilirimiz ve yapabileceklerimiz belli size samimiyetimle söylüyorum ki bütün DO TR ailesi olarak gerçekten özveri ile çalışıyoruz. Oyunda bir bot sorunu olduğunun zaten farkındayız, unutmayın ki bizlerde birer oyuncuyuz yani siz neler yaşıyorsanız aynı sorunu oyun içerisinde bizlerde yaşıyoruz.
    Öncelikle lütfen asılsız ithamlar da bulunmayınız, böyle bir durumun olması mümkün değildir !!!!

Bunu size kim söyledi ? Bir kaç RESMİ OLMAYAN istatistik sayfasından edindiğiniz bilgiler ile lütfen forumda bilgi kirliliği yaratmayınız. Aksi durumda cezai işleme maruz kalabilirsiniz. Forum, Chat yada Discord dışından gelen bilgilere lütfen itibar etmeyiniz. !!

İyi forumlar.

8. asıl bilgi kirliliği sizin yaptığınızdır başkası yapsa hemen uyarıyı yapıştırırsınız yada banlarsınız ama size sıra gelince tek seferde tereyağından kıl çeker gibi söyleyi veriyorsunuz ondan sonrada git supporta şikayet et demesini biliyorsunuz.nasıl olsa biliyorsunuzki şikayet edilende şikayeti alanla aynı birşey olmayacak.ozaman bende size söylüyorum o beğenmediğiniz sitelere do daha çok güveniyorum ve güveniliyor ben sonuna kadar arkasındayım ama yok sizin istediğiniz şekilde olsa idi hiç sesinizi çıkarmazdınız ozaman o siteler güvenilir olurdu.sizinle herşeyimi ortaya koyarım bu bilgiler doğru bunu takım lideride biliyor araştırsın baksın eğer yanlışsa ben varım banlayın hesabımı komple kapatın ama yok doğru ise siz bırakıp gideceksiniz yöneticide olsanız böyle konuşmaya hakkınız yok daha üslüplu olun.hadi şimdi banla sustur rahatla..başka bildiğiniz bişey yok zaten hep tehdit hep tehdit.

9. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Öncelikle kendiniz iletişim için uygun bir üslup kullanmazken takım arkadaşımı uygun bir üslup kullanması yönünde uyarmanız oldukça garip kaçıyor.

Oyun içerisinde doğru bilgi alabileceğiniz kaynaklar resmi kaynaklardır. Resmi olmayan kaynaklardan elde etmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğunu/yanlışlığını kanıtlamak gibi bir zorunluluğumuz yoktur. Güvenilir olmayan kaynaklardan elde etmiş olduğunuz bilgilere inanıp inanmamak kendi tercihinizdir. Ancak bu durum resmi duyuruyu ve gerçekleştirilen işlemleri değiştirmeyecektir. Lütfen dezenformasyon yaratarak oyuncuları yanlış yönlendirmeyiniz.

Forum içerisinde görüşlerinizi ve eleştirilerinizi dile getirmenizi istiyoruz ve destekliyoruz. Ancak uymayı kabul etmiş olduğunuz kuralları da ihlal etmemeniz gerekmektedir.

Konu içerisinde de gerekli özeni göstermenizi umuyorum.

İyi forumlar.

Themis. bunu beğendi.
  10. valla adminim benim kimseyle tartışmak hır gür çıkarmak gibi bir niyetim yok kendime böyle bir görev adletmedim eğer burada bir güvensizlik durumu varsa bunun nedeninde ne olduğu 13 yıllık tecrübemizle sabittir tartışmam bile.tabiki butür bilgileri ıspatlamak gibi bir yükümlülüğünüz yok sadece biraz gerçekçi olmak hepimizin istediğini verecektir.nasılki o bilgilere inanıp inanmamak kendi tercihimse do verdiği bilgilerede inanıp inanmak kendi tercihimiz olmasına müsade edersiniz heralde ve takdir edersinizki bu güvensizliğin müsebbibide ben olmasam gerek..herneyse maksadımız sorun çıkarmak değil sorunların üstesinden beraberce gelebileceğimiz bir güven ortamı oluşturmaktır.

11. smoonrise

smoonrise User

İstenilen merkez herşeyi yapsın beyenmeyen bıraksın ise gayet başarılı son zamanlarda , çok sürmez yıllardır vermedikleri bug bot cezalarını giş kurallarının arkasına sığınıp 1 hafta uzaklaştırma ve Şp cezası ile adalet sağladık diye reklam yaparlar . Bu kadar zaman bekleyip tam bu banlamaları yapılırken gizli haklarını kullanmaları veya ceza alan hesap sayısı yayınlamamaları , TR ekibinin yetkisi olmadığını biliyoruz merkezin bu şekilde biz oyuncuları her defasında alay eder gibi yap boz haline getirmesi kuralları sizinde biraz olsun hiç sorgulama yada başka duygular içerisinde olmaya sevk etmiyormu ?
    GG buguna hala Şp cezası verilmedi !!! bu kadar şp silme cezası konusunda hassas olan merkez 1 .ci bug cezası olan GG bugu cezasında Şp silmeyi de cezalar konusunda uygulamalar gizli saklıdır mı diyecek !!!
    Neresinden bakarsan bak merkez mühür bende ise süleyman benim diyor ya sev ya terk et diyor bu kadar adalet terazisi şaşmaz hiçbir oyunda burada oyun adı yazmak bahsetmek yasak ama sadece oynanan oyun darkorbit değil en büyük oyun üretici firmada bigpoint değil.
    Yazık olmuş argesi silinen 15 gün 1 ay hesabı kapalı kalanlara çok yazık olmuş demek lazım . Hiç sorgulamamak lazım dimi bu kadar zaman sonra nasıl tarama sistemi bot algıladı yada hangi zaman dilimi arasındaki botları algıladı 2008 den beri logları elindeymiş ya merkezin neyse çok para kaybı olursa %50 Şp yi daha fazla günde satışa sunar merkez olur biter ne olacak ki .

12. bakın vallahide billahide adam banlandı özelden yazdım yabancı oyuncu hayırdır vs ne ettinide klanın birçok oyuncusu banlandı felan dedim hiç umrunda değil tabiki olmasın bu bir oyun neticede adam bir usulsüzlük yapmışsa sonucunada katlanacaktır mutlaka buna hazırlıklıdır.kendisi klan başkanı eic şirketinin korgenerali banlandı verdiği tepki hiç sorun değil gemi açılsın 2milyon gg içinde hazır generali tekrar alırım sorun değil inanmadım gemi açıldı resim attı hala gg ler içinde inanmadım uzak bağlantı attı gösterdi buda benim gözümle gördüğüm olay ha bunada itibar etmeyin diyin bana herneyse mesele derin mesele biz herşeyden geçtik naparlarsa yapsınlar zaten sıralama vs derdimiz yok şu oto yakalayanları bi halletseler oto kasılanlarıda umursamayacam ama nerde.

13. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

MinerVa adminim bu banlanan hesaplara nerden bakıyoruz daha doğrusu biz gorebiliyormuyuz link falan varmı

14. Sen dua et bannlama var :D fakat geç gelen adalet , adalet değildir.

Onları silmezler kıyamet hocam , neden dersen oyun eski oyun değil , oyun çok fazla oyuncusunu kaybetti ondan neyse buda bir şeydir :D :D

Son düzenlenen: 10 Eylül 2020
  15. smoonrise

smoonrise User

Parası olan oynasın işte olmayanda parası ile üstünlüğün verdiği kibiri yaşamaya devam edenler ile mücadele etsin durumu yaratıldı , sanki hiç banlama görmedi bu oyun bug banlamasından zaten anlamak lazımdı bot banlamasında neler olacağını yazık demekten başka çare yok etkinlik biletinde bile zam yapan merkeze dert anlatmaya çalıyoruz daha ne diyim ki , diğerleri içinde zam gelirse şaşırmamak lazım golileride 300 - 350 verir bu merkez :)

16. Yılbaşına doğru veya yılbaşından sonra iyi izle foruma gelip bir ton sayıp söven olacak :D :D Hüüü ben otocu değilim yanlışlık var sizi savcılığa verecem diye bir ton konular açılacak modlarda kapayacak.

Rez aldım bekliyorum o gün geldiğinde patlamış mısır alıp izleyecem :D :D

Son düzenlenen: 10 Eylül 2020
  17. smoonrise

smoonrise User

Bu bir önceki hatalı banladık diyip hesap açtıkları banlamalarda aynısı oldumu ben ara vermiştim oyuna senin haberin var mı ? Bu kıvamda ceza verirlerse kimse ağlamaz adamlar dua ediyor aksine iliğimiz kurudu kapı dönmekten astimat miyop olduk kör kalacakdım 1 hafta tatil iyi oldu denize gideriz diyorlar :)

18. Hiç belli olmaz , bir bakmışsın hepsi şutlanmış... DO'ya şu an en çok zararı botçular veriyor uridium çeken bile yok eskisi kadar.

smoonrise bunu beğendi.
  19. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Endişelerinizi ve şikayetlerinizi anlayabiliyoruz. Bunların raporlamalarını da yaptığımıza emin olabilirsiniz. Hatta şikayetçi olduğunuz pek çok durumu siz dile getirmeden dahi iletmiş olabiliyoruz. Burada sizlere yardımcı olabilmek, görüşlerinizi ve şikayetlerinizi iletmek adına varız.
    Lütfen bahsetmiş olduğunuz oyuncuyu pilot profil linki ile birlikte Support Ekibi'ne bildirebilir misiniz?
    Maalesef banlanan hesapları göremezsiniz.

İyi forumlar.

smoonrise bunu beğendi.
  20. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Haklısın :) konular birleşmiş ama önemli olan bir yerlerde etksinin olup olmayacağı sanırım. :D

Banlama değil 1 hafta hesap kapatma vs yani ortada gerçekten de olan bir şey yok bana kalırsa :) Oyuncu kayıplarının en büyük nedenlerinden bir tanesi oyun maliyeti diğeri de illegal program kullananlara yetişemeyen ve onlarla mücadele edemeyen oyuncular.