bot kullanımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MuratHancı tarafından 19 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Merhaba,

  oyun açıldıgından beri oyuncuyum tr1 sunucusunda. 2011 yılından beri botun önüne geçilemedi sıralama kasıyorum fakat adamlar bot kullanarak benim bir haftada yaptıgımı 1 2 günde yapıyor bana 100 lük görevler bl görevleri demeyin sakın o görevleri en yüksek desteklerle bende yapıyorum fakat fark hızla açılıyor 2 gündür haritalarda kurmay albay albaylar kurmay binbaşıları binbaşıları hepsi bota atıyor kurmaya iki sıkıyorum çarkta porta kaçıyor acayip gülüyorum. şimdi siz bunun önüne geçemiyosunuz bu belli birşey anladık. ben bu oyuncuların peşine düşücem bu günden sonra bot kullanan oyuncuların profil linklerini botta gördüğüm saatleri supporta mail atsam hesapları inceleyip ceza verirlermi ? birde adamı bottayken kesiyorum adam bana 3 4 kere daha kes banlatayım seni diyor pushingle tehdit ediyor bende birşey yapamıyorum bari bunun önüne geçin.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Mart 2019
 2. KATALONYA

  KATALONYA User

  5-10 dk düzeltmeni yaparlar sonrada bana haksız ithamda bulunma diyorsunuz :D Adamdaki özgüvene bak seni banlatırım diyor oyun savaş oyunu ve siz bir gemiyi imha ettiğiniz için geminiz uyarı alıyor gerçekten ilginç yazdıklarına da kesinlikle katılıyorum haritaları gezmekte yarar var admin gemileri tek tek tespit etsin onların yapamadığını oyuncular kendilerine görev biliyor neden mi çünkü oyun alanını daraltıyorsunuz npcye dokunamadan birileri yakalayı veriyor .
   
 3. VALEYARD

  VALEYARD Guest

  Merhaba,

  Bot kullanıcılarını ülke ekipleri banlamıyor bunu devamlı söylüyoruz.

  Siz yinede bu oyuncuyu profili ve resim ile birlikte supporta şikayet ediniz. İnceleme sonucunda oyuncuya gereken ceza verilecektir.

  Gerekli cevaplar verildiğinden konu kilitlenmiştir.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş