Öneri Bot önlemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ☆☆FЄTİH☆☆ tarafından 18 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

PvP haritasında kamufle kaldırılsın mı ?

1. Evet

40,0%
  2. Hayır

60,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar;

Ben sizlerin adminler haritaya çıksın kullananları tespit etsin fikrine dayanarak söyledim şuan dediğim gibi çalışmalar yapılıyor fakat sizin dediğiniz yöntemle bir sonuca varılmaz.Diyelim 100kişiyi banlandı peki bu sefer denmeyecekmi a şahsını banladınız b şahsını niye banlamadınız oda kullanıyordu vs. vs. kaldıki üstte yaptığım yorumu okursanız genel olarak banlama yapılabilmesi için bir prog. tarzı birşeyler yapılmalı ki bot kullanan tüm oyuncular ve gereçekten el ile kutu toplayan oyuncular birbirinden ayrılsın ve gerekli hesaplara ceza verilsin.

iyi forumlar.

(___OSMANBABA___) bunu beğendi.
  2. Konu güzel oyum evet ama banlama olayına gelirsek tr3 ten 1 kişi banlandımı 2 sene içersinde pvp de kutu toplama olayından hayır buda çok üzücü

3. modum oyun artık indirmeli bunu kesinlikle tavsiye ederek söylüyorum başka online oyunlarda oyunu acarken başka programın acılmasına izin vermiyor eğer acıksa oyun acılmıyo oyun acıksa başka program acılınca da oyun kendini kapatıyo veya girişte taramalar yapılarak oyuna alınıyor oyuncular böyle bir sitemi sağlıyanlar var onlarla bigpoint anlaşamazmı acaba?

4. Sayın MOD um yine aynı muhabbet dönüyor ki. yani sistem çalışırken yakalanan oyuncu haritada botçu görünce yine onları banlamıyorlar bizi banlıyorlar adam seçiyorlar gibisinden bir yargıya varıyor. Şunu da belirtmek istiyorum DO oynayan oyuncuların bir çoğu sizin bu tarama sisteminize zerre güvenmiyor. İlk 300 deyim TR3 te önümdekilerin % 60-70 i kullanıyor ama nedense kimse banlanmıyor.
    Sistem oyuncuların hesaplarına ne kadar para yatırdıklarına göre bir algoritmamı kullanıyor onu bilmek lazım....

5. Merhaba ,

Bir çok server'da sıralamada olan hesapların kapandığını biliyoruz. En azından kendi adıma 2 server'da sıralamada ilk 10 içinde olan 3-4 hesabın süresiz kapatıldığını biliyorum.

İsim benzerlikleri sizleri yanıltıyor olabilir. Çünkü bir çok oyuncunun yedek hesabı oluyor. Bazılarının 3-4 tane belki de daha fazla olabiliyor. İsim olarak bire bir olmasa da 1 karakteri değiştirip aynı isim gibi koyabilirler.

Belki de inanmıyor olabilirsiniz fakat illegal programlarla ilgili öğrendiğimiz her türlü ayrıntıyı merkeze rapor olarak yolluyoruz. Zaten geçmiş zamanlara bakarsak bir çok program artık kullanılamıyor. Daha sonradan çıkanlar içinde dediğim gibi çalışmalar devam ediyor. Tarama sistemi tespit ettiği anda hesap kapatmıyor. Belli aralıklarla tespit ettiği hesapları toplu olarak gereken işlemi uyguluyor.

Konunun gidişatı karşılıklı tartışmalara dönebileceği için kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.