bot orbit :D

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KİNG_SONER_FB tarafından 8 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mr.User

Mr.User User

2009 dan beri bu oyunda yardımcı program kullanmadım.

Hep bir korku. bu tayfaya bende uyarım şansıma daha ilk gün bannlanır ve bunca zaman verdiğim emekler boşa gider korkusu.

kaldı ki keyfi olarak hesabımı kilitleyen bir Türkiye sorumlusu için 2 emniyet mudurluğu 2 adliye ve 3 savcıyla konuşmuşluğum bile var. Sonunda actılar gerci hesabı ama beni küçük bir istanbul turu atmama vesile oldu.

şimdi adil olurmuyuz denmiş. gözden kacırılanları ne yapacaz demişsiniz.

Bir örnekle acıklayayım.

Burda senelerce bir gün adaleti sağlayacağınızı düşüncesiyle tam 10.000 saat oyun oynadım.

ve ne oldu? kocaman bir hiç...

Hesap alım satımları programlar hileler multy oynamalar pushingler aklınıza ne gelirse var burda.

sonunda, bize güvenin diyen siz yöneticilerin ve onca emek verdiğim oyunu basit bir telefon oynuna tercih ettim.

Burda edindiğim tecrübeyle,

bu oyunun tek salağı benmiyim diyip ilk ettapta 30 şu an ise 115 hesap actım.

pushing diyebilceğimiz bir yöntemle ana hesabımı geliştiriyorum.

millet 1.000 tl den 27.000 tl ye kadar para vermişken ben sadece 280 tl ye cözdüm işi. ve bu yontemı uygulayan (Diğer oyunda) tek ben varım...

yıllarca darkorbitte Albayından tut generallerine (stuner generallerı) kadar her rütbedeki arkadaşın tattığı duyguyu ben o oyunda tadıyorum.

Hukkukta basit bir yazılı olmayan kural vardır.

1 sucsuz hapse düşeceğine 100 suclu dışarıda kalsın.

ama buradaki durum farklı.

neyse, her gun giriş ödüllerini almak ve seprom yollamak için bir kere online oluyorum.

alışkanlık benimkisi ve belkide bir umud.

NoT: Kıbrısta bir arkadaşım muhasebe dersinde ilk bir şirket nasıl soyulur onu öğrenmiş :) çünkü kendi şirketi soyulursa farkına varsın diye..

saygılar.

2. Ya Ali abi bırak Allah aşkına kime laf anlatıyorsun yandaş olduktan sonra ne yazar ? Adamların klanlarında elemanlar var bunlar istedikleri gibi evire çevire hileyide hurdayı yapıyorlar.

Şimdi turnuva yapılacak bak bakalım kaç tane olaylar dönecek.

Oyunu bırakınca zihnim açıldı yemin ederim aydınlandım 10 sene harcadığım vakti telafi edip insanlara yararlı olmaya çalışıyorum.

Mafya vari tarzı oluşumlar olduğu sürece bu şekilde oyun ilerlemez.

Klanlar bildiğin mafya kafası adamlar sırf prim için Ay yıldız timle anlaşırız işte IP den evini basarız bilmem ne diyen boş elemanlarda var.

Yani olay şu bu kadar gereksiz insan buraları mesken tutmuş ve yönetimde eldekini kaybetmek istemiyor bunlar batan geminin malları diye kaç sene söyledim bana güldüler :)

Forumdada bu yandaşlar kaç sene benle dalga geçti gerek bann yedim gerek haksızlığa uğradım gerekse bir ton ağır ithamla yalan yere suçlandım.

Fakat şunu anladım arı kovanına çomak sokanda hata bende ne karışıyorum ki milletin etlisine sütlüsüne kendi yağımda kavruluyorum.

Bu oyuna ne para verilir nede zaman verilir. Oyun bitti hala bunu idrak istemeyen , inanmak istemeyen bir kitle var onlarda yolsuzluklara göz yumuyor yada kendileride o akıma kapılıyor.

Yani suç yine yönetimde yine yönetimde.

Kendi içlerinde ki pisliği temizlemedikleri sürece bu iş uzar gider fakat temizlemek işlerine gelir mi bilmem.

Macrolar , hileler , botlar... Senelerce fikir ürettik 1-2 tanesini zar zor kabul edip içine ettiler. Sadece ben değil bir çok arkadaş fikir verdi hatta chatte ki şu küfürleri bitirecek fikirler verdik onaylanmadı kimse iplemedi. Bu sadece Türkiye sunucularında yok bütün sunucularda var bu olaylar. Hatta Türkiye sunucuları daha iyi bu durumda globallerde ırkçılık yapılıyor Türk görüldüğü zaman yunanlar "RUN ATATURK RUN" diyor.

Ve bunlara sessiz kalınıyor...

Şu an siyaset , küfür , hakaret gibi şeylere göz yumuluyor ve bu şirket bir nevi siber zorbalığa aracılık etmekte bu çok büyük bir suçtur. İnsanların duyguları , düşünceleri , şahsi değerleri gibi şeylerde isteyen istediği gibi hakaret yada tehdit edebilmekte.

Çünkü chatte herhangi bir denetleme yok artık isteyen istediği gibi küfür edebilmekte siyaset yapabilmekte bann yesede gerektiği zamanda bu olaylar yapılmıyor çok geç yapılıyor siber zorba olan kişi zaten çoktan amacına ulaşmış oluyor.

Katı kurallar getirilmediği sürece bu iş bitmez mafya kafası ile TS basıp ana avrat söven bir çocuk kitlesi varken bu oyun düzelmez.

Valla kusura bakmada abi sende bırak vaktine yazık.

İnsanlar fikirlerini söylemekten korkar oldu susturuluyorlar eleştirmekten korkar oldu haklarında saçma sapan işlemler yapılacak diye.

Bu kadar saçmalığa battı işte bu oyun sadece tek diyeceğim şey bu günleri görecek miydik ?

Son düzenlenen: 10 Haziran 2018
    Prophecy bunu beğendi.
  3. GRILucid

GRILucid User

Modum kusura bakmayın ama açıklamanız pek mantıklı değil. Bütün bot kullananları banlayamıyorsunuz diye hepsine izin vermek çok saçma değil mi? Sistem bulabildiklerini banlasın siz de bulabildiklerinizi banlayın birkaç büyük ban dalgassı gelirse en azından bu kadar serbest bot kullanamazlar.Tamamen önüne geçmenin mümkün olduğunu düşünmüyorum ancak bot kullanmayan oyunculara oynamak için fırsat verilir en azından cyborglu full spatranlı gemiler bırakılmaz bota

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.