Duyuru "BOT" Problemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Deleted member 261585 tarafından 21 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sayın Artemis bu konuda ne düşünüyor acaba? "Albay - Binbaşı" ve hatta "Tümgeneral" hesaplar bile "BL - X-7" haritalarında programlar ile kazanç sağlıyor. Oyunun sohbet penceresine bu problem hakkında yazılar yazdığımızda ise bu oyuncular: "DarkOrbit bu işten para kazanıyor!" oluyor. Biz emek veriyoruz ve para yatırıyoruz. O oyuncular ise haftada "500K Uridium" kazanabiliyor veya günde 1 "Kappa" kapısı açabiliyorlar.

Ben 2 aydır düzenli oynuyorum ve Apis'i emeğimle tamamlayabildim. Bu dediğim oyuncular ise 2 ay önce "Uzay Pilotu" olarak başlamıştı ama ne hikmetse şuan Asteğmen olmuşlar ve "Apis - Zeus" tamamlanmış şekilde bizi imha ediyorlar. Sabah 5-3'te gördüğümüz oyuncuyu akşam aynı şekilde tekrar görüyoruz. Üstelik bu oyuncular tepki verebiliyor. Ateş ettiğimizde güvenli bölgeye kaçabiliyor. Gerçek oyuncu gibi davranışlar sergiliyorlar. Ben 1-2 kişinin profilini kaydettim ve yasaklama yaptığınızda kontrol edeceğim. Umarım bu oyuncuları adaletli şekilde yasaklayabilirsiniz.

Konuları "Biz BAN atamıyoruz, bunu DarkOrbit yönetimi yapabiliyor." diye kapatıyorsunuz ama kaç haftadır hiçbir gelişme göremiyoruz. Sürekli yenilik üstüne yenilik geliyor. Kazançlı olanlar yine bu oyuncular oluyor!

Oyunu canlandırma çabasına giriyorsunuz ve tabanda oluşan problemler giderilmeden yenilikler çıkarıyorsunuz. Önce problemleri çözün.

Geç gelen adalet zulümdür. Hiçbir oyunda böyle bir sistem yok. Lütfen biz kullanıcıları dikkate alın. Raporlarınız dikkate alınmıyorsa da bunu bize söyleyin.

Çok merak etmekteyim. Raporlarınıza gelen cevapları bize özetleyebilir misiniz?

2. ateistkeci

ateistkeci User

Bu konu gerçekten hem oyuncular olarak, hem Türkiye takımı yetkilileri olarak üzerinde durmamız gereken bir konu.

Umarım gereken yapılır ve illegal program kullanan oyunculara gereken ceza verilir(Her ne kadar BigPoint için zor bir şey olsa da).

Konuyu destekliyorum ve gelecek cevabı bekliyorum. :)

d*i*n*o**72* bunu beğendi.
  3. Mr.User

Mr.User User

Geçen akşam 2. sıradaki gemi SİHA olarak hibrit topluyordu. ( Acaba hangi server. :))

Videosunu çektim hemen.

Görmek isteyenler Darkobitin resmi twitter sayfasında veya youtubede bulabılır.

Sende burada, gayet içtenlikle ne düşünüyorsun diye soruyorsun:)

NoT 1: Buraya ekleyince siliyorlar:)
    NoT 2: Oraya yetkileri yetmiyor:)

4. Yorumlarınız için teşekkürler. Sadece neden geç kalındığını merak ediyorum. Sonuçta birileri suç işliyor ve bunu savunuyorlar. "Artemis Admin" acaba nasıl çalışmalar yürütüyor, bu konuya gerekli ağırlığı veriyor mu diye kendi kendime soruyorum. Onlara suç bulmuyorum ama en azından biz bu konuda çalışmalar sürdürüyoruz diye bir yazı görmek istiyorum. Sadece konulara değil, genel olarak bir yazı hazırlanmalıdır. Böyle konuları açmak benim veya diğer oyuncularımızın da hoşuna gitmiyor. Bu konuya son mesajım buydu. Hepinize iyi oyunlar dilerim!

5. eray

eray User

Bu sözünüzde o kadar haklısınız ki bu zamana kadar ki online fps oyunlarının büyük çoğunluğunu oynamışımdır hatta şu anda çoğu popüler oyunu aktif olarak oynuyorum. Bu oyunlarda hile vs söz konusu bile değil. Hatta bir kısmında makro, cpu hız aşırtma yapmak gibi işlemler oyunun dengesini bozduğu için ban sebebi sayılıyor.

Şimdi diyebilirsiniz ki onlar fps oyunu, Do tarayıcı tabanlı oyunu, ancak Do bizim hangi tarayıcının hangi versiyonuyla girdiğimizden tutun bir sürü bilgiye sahip. Hatta onu geçtim 2017'de olup 2019'da olmayan şey nedir merak ediyorum,o zamanlar tam anlamıyla olmasa da hesaplar banlanıyordu ve kullanmayı düşünen kişiler için caydırıcılık oluyordu. Oyun aynı oyun,sorun aynı sorun. Zaten 14 yıldır devam eden bir sorun. Ben bu oyuna 2009 sonunda başladım o zaman da botlar vs vardı ancak bu kişiler banlanıyordu. Şu anda bu hesapların banlanmamasının sebebi nedir? Bu hesapların full+full olmasını mı bekliyorlar?

6. oben

oben User

ne düşündüğünü defalarca söyledide anlayan kim katrilyon kere daha söylese anlayacak olan kim...

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Siz değerli insanların,emeğiyle oynayan oyuncuların bu tepkilerini o kadar anlayışla karşılıyorum ki fakat elimden sadece sizin tepkilerinizi ve zor duruma düşüşünüzü üst birimlere aktarıp sorununun çözülmesi ile ilgili talepte bulunmaktan başka bir şey gelmiyor.Emin olun eğer ben şuan bu durumu halledebilecek bir mevkide olsam bir saniye düşünmezdim.Fakat emin olun bizim raporlarımız doğrultusunda üst birimlerde düşündüğü için bu süreç uzamıyor.Sadece bu durum biraz zaman alacak kadar karışık olduğu için bu durumla karşı karşıya kalıyorsunuz.Sizden sadece anlayışlı ve sabırlı olmanızı isteyeceğim.
    Gerekli cevap verildiğinden konunun kilitlenmesi mümkündür.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.