Öneri BOT Problemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Deleted member 261585 tarafından 6 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu problem hakkında bir konu oluşturulsun ve oyuncular problemlerini oraya yazabilsin. Farklı konular ile burayı meşgul etmek yerine tek bir çatı altında toplanabiliriz. Değerli "Forum Yönetimi" bize yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Bu sayede yeni konu açmak yerine sabit bir başlık altında şikayette bulunabileceğiz.

(Yabancı sunucularda bu uygulama mevcuttur.)

Teşekkürler.

2. Mr.User

Mr.User User

Daha evvel bunu söylemiştim.

oyun Alman oyunu ve Alman forumunda Sabit bot konusu var.

Bizimkiler oyunu Almanlardan daha çok düşünüyor olmalılar ki böyle bir sabit konu açmak istemiyorlar:)

kraldan çok kralcı olmak...

3. Bu problemi dile getirmekten sıkıldım. Sürekli aynı cevaplar aldığımdan dolayı artık konu açmıyorum. Suçlu olan üst düzey yetkililer. Bizim yöneticilerimizi de artık anlıyorum. Aslında tüm başlıklara el atmaları gerekiyor. Amacından çıkmış veya güncelliğini yitirmiş konuları artık rafa kaldırma vakti geldi. Bazen aradığımı bulmakta zorluk çekebiliyorum. Buraya biraz düzen şart.

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Geçmişte sizlerinde önerdiği gibi bot sorunu ile ilgili tüm konuları toplama, taşıma vb işlemleri yaparak tek bir konu başlığında toplamayı yaptık. Lakin aldığımız sonuçlar inanılmaz derece de kötü oldu, tartışma ortamının oluşmasından tutun, küfürler, argolar, bot reklamı yapılmasına kadar her türlü mesajla karşılaştık. Anlayacağınız, bu deneyimimizden kaynaklı olarak bot sorunu ile ilgili konuları tek başlıkta toplama fikrine pek sıcak bakmıyoruz.

İyi forumlar.

Mr.User bunu beğendi.