Bug / Oyun hatasi Bot sorunu ne zaman bitecek?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 11 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Merhaba;
    Flash player desteği bitti. İstemciye geçiş yapıldı ama hala bot var bu sefer eskisinden daha fazla var.
    Bot sorunu kaldırmak için Do ekibi nasıl bir çalışma yapacak adaletsiz emeksiz kazançlar hala devam ediyor.
    Çevremdeki çoğu kişi bot kullanmaya başladı son bug affından dolayı online oyuncu kalmadı.
    İyi oyunlar.
    Adminler sizden bot konusunda bilgi talep ediyorum.

2. kaos*06

kaos*06 User

yapılacağını kim söylediki neden botun bitmesi için ümidinizi istemciye geçişe bağladınızki adı istemci kendisi bilgiğin tarayıcı.

3. whyustatwt

whyustatwt User

Bitmeyecek.
    :) :)

4. KomediaN

KomediaN User

bitecek kardeş birgün bunlar ban yiyecek ama oyunda oyuncu kalmayacak bence merkez ekibde farkında bunun

5. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Bende artık merkez ekibinin düşündüğü şeyi düşünüyorum oyuncu kaybetmemek için bot banı yapmıyorlar.
    Oyun komple hile olmuş kim ne derse desin bu kadar basit.

6. UCB

UCB User

serverlerde %70 herkes bot bunlara sınırsız ban + tr serverini tek server yapmaları lazım aslında 1 tane olsun tam olsun hileler olmasın

7. Özellikle küresel sunucusu felaket olmuş tamamen bot orası görev yapabilmen için seninde kullanman gerekiyor aksi taktirde yapamıyorsun görevleri, o yüzden sildim hesabımı hiç gerek yok oynamaya..

8. Zan-zun

Zan-zun User

6 yildir degisen birsey yok adamlar orali degil demek bannlama olmayacak sene 2015 sene 2021 oyun el degismis satilmis baska sirket almis o yuzden bannlama felan olmaz kimse kimseyi kandirmasin artik dark bot cikar yakinda tam olur

9. whyustatwt

whyustatwt User

Uridium bugundan banladıkları gibi mi :) premium +elde edilen uridiumun yarısı geriye verilme...

10. Aynen öyle , bug yapın yanlışlıkla yaptım deyin ceza yerine ödül verilsin, keske duyurusunu yapmasalardı daha iyidi el altından verselerdi de bu kadar belli etmeselerdi artık bu oyuna güvenen hiç kimse kalmadı, şu çok açık artık tamamen hileli bir oyun oldu bu oyun, oyuncularda bundan sonra ona göre davranacaktır hatta ilk oyun açığı için herkez tetikte :)

11. Merhaba,

Bot engelleme çalışmaları ile merkez ekip ilgilenmekte ve yapılan çalışmalarla ilgili bir bilgimiz yok. Size bu konuda hakkında net bir bilgi veremediğim için özür dilerim :)

İyi Forumlar.