Duyuru Bot Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve detcal51 tarafından 17 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. detcal51

detcal51 User

bot lar ban gelsin artık yeter ha bıktım bıktım )= Darkobit biti biti bot bot yerkez bot bizim kılan da tr4 dekiler bile bot

2. oben

oben User

sizin klan hangi klan..

3. sacred

sacred User

Merhaba öncelikle botların oyunu bitirmesi 2012 yılı civarındaydı oyunun en aktif oyuncu kitlesinin kısacası altın cağının oldugu zamanlardaydı. suan oyun içinde zaten yeni oyuncu oldugunu hiç sanmıyorum eski oyuncularda nostalji olsun diye oynuyorlar ki buna bende dahil oyuna arada bir girip ne var ne yok diye bakıp cıkıyorum yeniliklere bakıyorum oyun inanılmaz güzel gelişmiş bir oyun fakat en büyük sorunu web tabanlı java üstünden kodlanmış bir oyun olması bu oyunun aktif bir hile koruma sistemi yok. Web tabanlı aktif bir anti hile sistemininde varlıgının oldugunu düşünmüyorum keza javanın desteğide adobe tarafından önümüzdeki günlerde kesilecek java bittikten sonra darkorbitin yeniden baska bir oyun motoru ile cıkacağını okumuştum sanırım duyurular kısmından yanlış hatırlamıyorsam ancak oyun gerçek bir oyun motoru ile yazılırsa ve downloadlı bir oyuna dönüşürse aktif bir koruma sistemi olabilir bu seferde bota engel olunabilir mi calıstıkları koruma sirketine göre değişir. bu işte kuş uçurtmayan firmalar var acık aranmayacakmıdır ? elbette aranacaktır cünkü darkorbit oyununun bot ve program pazarıda olan bir oyun işleri zor umarım darkorbit ekibi bu konuda başarılı olur bizde güzel alternatif bir uzay oyunu oynarız. suan için oyun oynanır mı ? derseniz az önce oyuna girdim yılar sonra adamın biri benim görüş alanımda değilken bana sıka sıka geldi bilin bakalım neden ? programın adınıda verirdim burda biz salak mıyız kullanmıyoruz ? bunlar oyuncu kaybı işte hep 2012 yılında oyun yönetimide cok yanlış bir strateji izledi halende öyle görünüyor madem hileyi engelleyemiyorsunuz kullannana düzgün yaptırım yapılması gerekiyor bota 4 uyarı sonra ban atılıp harici lazer makroları işaretlemelere 2 uyarılı ban atılırsa oyuncu sayısı 1k yada düşer 500e de *** ben 2008 den beri bu oyunun gelişimini takip eden biriyim. Umarım gelicek oyunda daha başarılı olurlar..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Haziran 2019
  4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bot banlamaları ile ilgili tek yetkili merci Almanyadkai merkez ekibtir. Onlar gerekli algoritmalar ile tarama yaparak bot banlamaların yapacaklardır.

Bu süreçte sizden sabırlı ve anlayışlı olmanızı bekliyoruz.

Konunuz rapor edilmek üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.