Bot Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MaouSan1327 tarafından 18 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TR-3 sunucusunda oynuyorum yaklaşık 5 dakika önce palladium toplamak için 5-3 haritasına girdim ve çok güzel bir manzarayla karşılaştım. 7 Adet Citadel arka arkaya aynı palladium peşinde koşup duruyor. Şaka gibi bir olay değil mi? Şunlara karşılık bir çözüm üretilsin artık bıktırıyor bu botlar.

2. Citadel'in maksimum hızı 528. Ondan daha hızlı bir gemi alırsanız onlar toplayamadan siz toplarsınız.

3. MURTYMAN

MURTYMAN User

Bu iyi oldu. Kale görevi var. Citadel bulamıyorum. Hemen bakayım.:D

4. detcal51

detcal51 User

bu bot lar oldurdu ben

5. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Forum Takımı olarak botlar hakkındaki şikayetlerinizi düzenli olarak Merkez Ekip'e iletmekteyiz. Eninde sonunda botlar oyundan banlanacaktır. Bu süreçte Saldırı-Hattı'nın önermiş olduğu gibi daha hızlı bir gemiyle paladyum toplayabilirsiniz.

İyi forumlar.

6. Bu pek mümkün değil . Paladdium bonus kutuları gibi hemen anlık toplanmadığı için , bir iki saniye bekleyerek toplayabildiğimiz palladium lar oluyor , topladığımızı farkedip diğer palladium a geçiyoruz . Biz bunları bu şekilde toplarken , arkadaşın bahsettiği '' citadel gemileri '' palladium toplandığı anda 1 salise bile beklemeden diğer palladium a geçiyorlar .

Yani onlarla aynı bölgelerde toplamanızı tavsiye etmem , en yakındaki palladium lara gidecekleri için zaten arkadaşın da belirttiği gibi genelde aynı anda üst üste topluyor olacaklardır .

Ayrıca saldırıp onları patlatabilirsin özellikle görevin varsa senin için iyi bir şans , karşılık vermiyorlar sonuçta :)

7. Aynen dediğin gibi ve bu çok rahatsız edici bir şey olmaya başladı

İnşallah en yakın zamanda banlanırlar
    İyi forumlar.

Evet tekrardan başlamış bulunmaktayız :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Haziran 2019
    Minerva bunu beğendi.
  8. detcal51

detcal51 User

haha

9. Umarım en kısa zaman içerisinde Toplu bir BAN olurda herkes rahat eder. Sadece bot değil hile yapan kişilerde ban yemesi gerekiyor EMA ınsta atıyorum hala sıkıyor adam.

10. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenmiştir.

İyi oyunlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.