Geri bildirim Bot Sorunu?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZONGULDAKLIM tarafından 25 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba kolay gelsin herkese ben oyunu bıraktım sadece günlük giriş yapıp ödül alan birisiyim. TR5 oyuncusuyum Rütbey Albay ve oyunu bıraktım içinde tonca elite ve uridyum olmasına rağmen. Neden diye sorarsanız başlıkdaki konu yüzünden ben Ayda 1 milyon kasıyorum Rütbe Puanı adam 3 Milyon bu şekilde artık giden oranlar yüzünden bende sıkıldım ve bıraktım. Hyatım maf oldu nişanlımdan ayrıldım zaman ayıramadığım için Trafik kazası yatım o yüzden 2 gün önce çok şükür birşeyim yok arabada 5 Bin TL lik zarar var. Ve peşi sıra gelen acı ve kötü olaylar beni çok etkiledi şu an psikolojik olarak çökmüş durumdayım. Bundan önceki Bot konusunu okudum da er yada geç banlamalar olucak diyor sevgili bir adminimiz Sayın Artemis ve diğer adminler başda olmak üzere size birşey demiyorum ama Merkez akip denilenn yer gereken hiç bir banlama v.s yapmıyor biz artık sıkıldık. Diğer arkadaşlarımda tek tek bırakmaya başladı.

2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun. Bot banlamaları merkez ekip tarafından yapılmaktadır. En son oyuncuların desteğini alıp merkeze raporladık eninde sonunda banlamalar yapılacaktır.

İyi forumlar

3. İşde hep elinde sonunda ama bu son ne zaman olucak belli değil ben buna yanıyorum

4. Labirent

Labirent Guest

Sayın @ZONGULDAKLIM ;

Elimizde olan bi yetki olsa sizinle beraber canlı yayında bunu gerçekleştireceğimize emin olabilirsiniz.

İyi forumlar

.Paradoks. ve polatalemdar311 bunu beğendi.
  5. Aslında Fena fikir değil Bi canlı yayın yapılıcak Titch veya facebook da oyunda anaslar yapılıcak sonra BAN bir tuş ile herkes ban yiycek ne güzel olur ama hayalden ötesine geçiyoruz bizde bu düşünce ile olmıycak birşey için amin diyoruz.

6. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Belki bir gün bu hayal dediğimiz şey gerçek olur, canlı yayında olur mu olmaz mı bilmem ama yakında yeni bir ban dalgasıyla karşınıza çıkmak için can atıyoruz emin olun. Ayrıca bu konu ile alakalı oldukça çok konu açılmış olması sebebiyle affınıza mağruren konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar.

ZONGULDAKLIM bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.