Duyuru Bot sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ŞahFD tarafından 19 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ŞahFD

ŞahFD User

Adminlerin modların sürekli yazmasi nedeniyle bir kaç klan üyesinin videosunu çekip supportta ilettim, supportta ilettimiğide mesajlardan 'BOT' kullanan bir kişiye ilettim bana şu cevabı verdi,

''''

• Bot konusunda yorum yapmıyorum asla da banlanma durumu olamaz hatta mümkün değil neden dersen orası bende kalsın :) ama şöyle bişey var ki bu bir oyun. bu oyunda görevler var mesela 10.000 adam kesme görevi e şimdi bu oyunda aşırı aktif bi oyuncu kitleside yok dolayısıyla görevi tamamlayabilmek için düşmanları kesmen gerekir

''''''

Sayın modlar, adminler, bu adam bu cesareti nereden alıyor, öyle bir yazış tarzi var ki sanki biz bu oyunu emeğiyle oynayanlar birşey bilmiyoruz gibi, sanki birşey saklanıyor gibi, adam hem bot ve aynı zamanda kendinden o kadar emin yazmışki yemin ediyorum oyundan hevesim kaçtı oyunu kapattım,

Gerçekten yazık, eğer botçulara bannlama olmayacak ve bu cürrettle yazacaksa, gerçekten, yazık hepimiz çıkalım oyundan bunlar otamatik otamatik kendileri oynasın..

[TearsFears] bunu beğendi.
  2. Yakında kullanmayanlar banlanacak diye çok korkuyorum. Bi Sayborg gemim olaydı eyiydi :)

ŞahFD ve eray bunu beğendi.
  3. eray

eray User

Alttaki arkadaşın cümlesine katılıyorum :)

ŞahFD bunu beğendi.
  4. Böyle giderse oyunu bırakacağım.

5. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Mesajı attığınız arkadaşın söylemleri söz konusu bile olamaz.Şöyle bir durum var elbette 10 bin düşman çok fazla bir sayı fakat yapılması imkansız bir görev olsaydı böyle bir görev gelmezdi yani herkesin illegal bir şekilde gemisine uridium kasanları kesipte bu görevi bitirmesine gerek yok eninde sonunda biteceği için biraz saçma bir yorum olmuş.Bot kullanıcılarıyla ilgili duruma biz bir müdahale edemiyoruz sadece üstlerimize sizin şikayetlerinizi iletmekle mükellifiz.Ayrıca GİŞ Kuralının bir maddesi olan
    Bot vb illegal programların kullanımı yasaktır.

Gerekli cevap verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

.Paradoks., Minerva ve ŞahFD bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.