Bot sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lordm0zart tarafından 17 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lordm0zart

lordm0zart User

ve 20 gün içinde tekrar soğudum
    yeni açılmış hesaplar görüyorum 7-8 aylıklar, bu hesaplar tarafından elimle kasarken sürekli öldürülüyorum maşallah adamlar uyumamış hep oynamış helal olsun!!!!
    4000+ oynama saatleri var 7-8 aylık hesabın nasıl toplamda 6-7 ay kadar oynama süresi olabilir allah aşkına akıl mantık dışı istatistikler ortadayken neden hala yaptırım yok ??

2. smoonrise

smoonrise User

HoşGeldin :D
    Gördüklerin göreceklerinin yanında fragman ; uzaktan yakalayanlar , kamufle tutanlar , full gemiye 2 kişi tek atmalar v.s .

3. lordm0zart

lordm0zart User

2008 de başladım ben bu oyuna 2013 e kadar aralıklı oynadım en son 2013 te bıraktım yeter artık bıktım diye elimle yaptığım bütün emeği adamlar 3 ayda yapıyordu

4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı düzenledim. Belirttiğiniz bot sorunlarıyla alakalı yoğun çalışmalar devam etmektedir. En yakın sürede ban dalgası tekrar gelecek ve bu haksız kazancı yapan oyuncular hak ettikleri cezayı alacaklardır.

İyi forumlar.

5. lordm0zart

lordm0zart User

sizler forum moderatörüsünüz biliyorum sizde bizler gibi oyuncusunuz ve yaptırım gücünüz yok , sözüm zaten sizlere değil bilmenizi isterim , sadece bu oyunda ban dalgaları eğer 2012-2013 yıllarında gerçekten yapılsaydı yoğun bir şekilde bu oyun o eski şaşalı günlerini yaşamaya devam ederdi , bunu hem bir matematikçi hem bir endüstri mühendisi hem de mmorpg oyuncusu olarak söylüyorum