Destek Bot ve Bug Sorunu

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 13 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Merhaba;
    1 Ocak 2021’den sonra oyun içerisinde bot ve bug sorunları yaşamayacaz.
    Ama lag hakkında net birşey söyleyemem.
    Do oyuncuları biraz daha sabredelim adaletsiz oyun çok yakında olacak. Sabredelim.

2. Hiçte sandığın gibi olmayacak bundan emin ol.

Deleted member 268334 bunu beğendi.
  3. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Belki olur o zamana kadar bekleyecez görecez.

4. Ya bot gitse ne olacak ki ? oyunda halen daha haksız savaş var adamlar seni 2km öteden görüyor tutuyor otomatık ema insta atıyor tutucular hala kapanmadı ve asla kapanmayacak oyun yine Lagorbite döndü ema insta atılmıyor darkorbit bir şeyi düzelteyim derken 50 şeyi bozuyor.Haksız yere 20 seviye yapanlardan tut cephanesinden aklına ne gelirse bu oyunda adalet beklemek saçmalık olur etkinlik getiriyorlar sadece güçlüler için

5. HAZELNUT

HAZELNUT User

Do ekibi unity sistemine geçiş yapmadan önce bot ve bug yapanlara sağlam ban cezası geleceğinden eminim. Çünkü haksız kazançlarla beraber yeni sisteme direk geçiş yapmazlar. Merak etmeyin. Zaten oyun istemci tarafından oynadığı vakit bot ve bug sorunu yaşamayacaz. Ama lag belki olabilir.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  6. İnşallah.

7. Typerin

Typerin User

Unity platformu geldiğinde anticheat da gelmeli bence 3. Parti uygulama ile daha oyuna girmeden uyarı verilmeli oyuna giriş yaptırmamamalı

8. Unity sistemine geçtiğimizde lag olmazsa support mail atarım lag yok olsun diye alıştık artık :D :D :D

9. böyle sabrede sabrede kaç hafta sonu boşa gitti yeterince beklediğimizi düşünüyorum ve gerçek bir bot ban dalgası gelirse çok oyuncu kaybederler bot kullanan adam mantığı şu ban yersem bırakmama sebep olur no problem yani anlıyacağınız adamlarda haklı kardeşim işe okula mı vakit ayırsın oyuna günde 2-3 saat takılıp ben çok iyi gelişiyorum diyen birine rastlamadım yenilik üstüne yenilik tam bişeyleri yakalıcaz derken daha da yenisi çıkıyor =D tabii oyun güncelliğini korucak ama az bi yavaş yaw
    bide bu ekip unity ile uğraşıyosa vay halimize istemciye f5 tuşuna restart koyan bi ekip var premium üyeler iyi bilir böle bi ekipten çok bi beklentiye girmemek lazım saat 9:00, 15:00 bakımı yaptılar ana sayfa atıyor oyun daha da kötü oldu =D
    yani özet geçmek gerekirse fazla beklentiye girmeyin
    Not : botçu deilim

10. Lagların en büyük kaynağı 3. parti programlar zaten arkadaşlar , oynadığınız oyun flash player , client tabanlı bir motor , aynı şekilde bu flash player kaynakları berbat bir şekilde kullandığından istemci başına sunuculara çok ciddi yük bindirmekte.

Bazı sunucularda adamlar yeni açılmış 200-300 hesabı aynı anda bota atıyor sonra sunucu kasmaya başlıyor.

Size şöyle örnek vereyim elinizde 10000 kişinin kaldıracağı bir server bilgisayar var , fakat 20.000 kişi girmeye çalışıyor , EBA sistemi ve ÖSYM'nin sınav sonuçlarının açıklandığı zamanlar gibi düşünün durumu.

Birde flash player olduğundan kasmalar dahada çetrefilli hale gelmekte.

Bot mevzusu , hile mevzusu 3. parti yazılım koruması gelmediği sürece çözülmez , forumda defalarca belirttiğim gibi punkbuster , easy anti cheat , gameenforcer , battleEye gibi firimalarla anlaşılmadığı sürece biz bu işin içinden çıkamayız.

Ocaktan sonrası beni asıl merak ettiriyor nasıl bir süreç işleyecek yani Şubat , Mart gibi oyunda performans ve hata ayıklama , güvenlik gibi konulara ağırlık verecekler mi ? Yani 2-3 ay etkinlik getirmeseler kimse ölmez yani.

11. titans___

titans___ User

yazılarını okuyorum da bu tavsiye ettiğn unn pack ı dün indirdim bugün bulamadım bilgisayar da hani bilgisayar işinden anlamam bir ara meslek değiştirip kod işine geçmek istedim kursa gidcekdim yaşdan dolayı olmadı deyim geleceğin işi bence bu unn packı her gün indirmelimiyim bilgisayar i3 o kadarını biliyorum deim biraz da hard disk 256 heralde hani bilen birini bulmuşken sormk istedim di .

12. rüyamı gördün.hadi diyelim dediğin oldu buzamana kadar kayıplar ne olacak botların bizden çaldığı tp şp rütbeler ne olacak oyuna küsüp rütbeli gemileri kenara attık albay rütbamiz hiç oldu gitti bunlar geri gelecekmi inan bu saatten sonra bot bitmiş bug kapanmış hiç umrumda değil.

13. Arkadaş böyle bir şey yok ema atıyorum atar atmaz 10 oyuncu birden işaretliyor mümkün değil işaretlemeleri çünkü düiman geminin altındayım bir tanesi de tutmasın sıktılar iyice önceden bu hile 3-5 kişide vardı şuan herkes alıyor bıktırdılar iyice sonunda bırakacağım bu nedir arkadaş alın oyununuzu ne yaparsanız yapın.

14. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Konu kilitlenebilir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.