Duyuru Botçular yeniden devam ediyor.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Soyuz* tarafından 5 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Soyuz*

Soyuz* User

Hesapları kapatılmış, ceza alınmış ,merkezde bot kullandığı bilinmesine rağmen gece 00:00 dan sonra PvP'ye hesabı bırakıyorlar.
    Ben bu kadar gamsız insanları görmedim, oyunun içine ediyolar bıkmadan usanmadan kullanıyolar.

ELYSIUM bunu beğendi.
  2. Nebeklersin kardeşim burası darkorbit
    -Bot kullanmayan hesabı banlarlar
    -Bot kullanan hesabı sucsuz bulurlar

Hersey normal burda yapacak bısey yok

ELYSIUM bunu beğendi.
  3. Merhaba,

Bot kullanan ve harici program kullanan oyuncular sistem taramasına yakalandığında gerekli cezai işlem uygulanmaktadır.

Aynı şekilde bu tarz kullanımlara devam eden oyuncularda taramalarda yakalanırsa merkez tarafından müdahale edilecektir.

İyi forumlar.

4. Soyuz*

Soyuz* User

Darkorbit ekibine katılmak istiyorum ancak 20'ime bir kaç ay kaldı.
    İngilizce iyi derecede biliyorum.(Üniversitede hazırlık okuduğumdan dolayı)
    Sabah akşam botçuları raporlamak istiyorum.
    Yaş engel olur mu?

5. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Olur. 20 olduğunuzda görüşelim.

6. Soyuz*

Soyuz* User

O zaman geldiğinde başvuru açıksa başvuracağım.

7. Bak kardesim, ben su ana kadar hic bot falan kullanmadim, bir kere ceza almadim. Istersen istedigin yere basvur, kontrol et, yapmadim. Ama botcular 2 hafta ceza aldiginda, haritada 1 tane adam göremedim. yemin ederim bir tane yoktu. 2 hafta boyunca ölü bir oyun oynadim... O yüzden birak bot mot olaylarini, bigpoint oyuncu bulunca botlari halletsin. Adamlar banlandiktan sonra oyuncu görmedik ya!

8. Vir çoğu kullanıyor ve malesef anlaşılması çok zor. Çünkü normal bir oyuncu ne yapiyorsa oda aynisini yapiyor. Adam ban alinca bir sikayet ediyor ben elimle kastim falan diye bani kalkiyor. Bu yuzden de bu bot olayi bitmez sw de. Oyunun client olmasi sart artik. Yoksa hilenin onune gecilemez.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Ağustos 2018
  9. Spinaci

Spinaci User

banların meydana gelmesinin sebebi spaceballı aşırı etkiledi diye arkadaşlarım diğer sebeplere daha dokunmazlar gibi. Ayrıca saldırı gibi olmasın ama hazırlık seviyesiyle ingilizce iyi oluyorsa (zaten iyiyse bilemem üniversiteye göre değişir ama max b1-b2 atılır ama hazırlıkla gerçekten iyi bir ingilizceye sahip olmak biraz fazla göreceli kalıyor yazma ihtiyacı duydum) ben c2 sayılıyorum benim de 3-4 ay var 20 ye haberiniz olsun bişeye yaramayacak olsa da şimdik.

Son düzenlenen: 7 Ağustos 2018
  10. Merhaba,

O zaman geldiğinde hali hazırda bir açık başvuru olduğu noktada başvurursunuz.

Board Adminimizin de dediği gibi , gerekli yaşı doldurduğunuzda gerekli işlemi yaparsınız.

Konunuz sonuçlandıysa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

11. Soyuz*

Soyuz* User

Geliştirmeye devam ediyorum tabiki onun dışında 4 sene daha %100 İngilizce olan bölümde okuyacağım.
    Zaten o ülkkey gidip kültürünü görmeden ancak belirli seviyeye gelir.

Maalesef sonuçlanmadı sizin bildiğiniz gibi.
    Dün itibariyle oyun içi paketlerimin sona ermesiyle oyunu bırakma kararı aldım maalesef.
    Evimde 2010 yıllarında çok meşhur olan darkorbit CD'si olan biri olmama rağmen artık benden bu kadar maalesef.
    Sizinle beraber çalışmak, hileler ile ilgili çalışmalar yapmak isterdim ki görünene göre hiçbir yetkiniz yok bu konuyla ilgili.
    Karşımızda bir yazılım var yorulmuyor yemiyor içmiyor, buna yetişmek mümkün değil.
    Böyle bir hilenin karşılığı kesinlikle sınırsız BAN olmalıdır.
    Bottaki binbaşıları vs gördükten sonra benim bu makası kapatmaya gücüm yetmez imkanı yok.
    Size iyi çalışmalar dilerim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Ağustos 2018
    Spinaci bunu beğendi.
  12. bilerek acdilar hesaplari adamlarin kulanmasi normal parali bot :DD
    ne bekliyorsunuz daha burdanki :))
    oyun filim gibi birsey oldu

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.