Geri bildirim Botçulara İfşa !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 25 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar şimdi her ay bannlamalar geliyor şu kadar hesap kapandı deniliyor.

Fakat bu pek inandırıcı değil.

Sayı yanında oynadığı server ve o bannlanan hesabların oyun nicklerinide yazarsanız sizlere inanmış olacağız.

Maqa67 bunu beğendi.
  2. WightPro

WightPro User

Mdfj

Hangi serverde olduğuda yazarsa güzel olur
    Tr3 mmo D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R
    gibi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ağustos 2015
    تأثير bunu beğendi.
  3. Merhaba ,

Daha önceden bu tür istekler olmuştu ve merkeze iletilmişti diye hatırlıyorum. Fakat sistem tarafından işlemler yapıldığı için bu şekilde bir listeleme imkanı yok diye biliyorum. Bunun değişmesi de uzun sürebilir.

İyi forumlar.

4. Aynen kıyamet admin haklı bunlar sistem tarafından otomatik yapıldığı için sorun olabilir niye dersen herşey bir kod mantığına oturtulu ve büyük ihtimal ilede tam listeleme yerine sadece total listeleme vardır bu yüzden sadece sayı görünür duyurusu yapılan kapatma işlemleri de zaten tüm sunucularda geçerlidir

şimdi bir kıyaslama yaparak ta bunu desteklemek istiyorum

en son duyursu yapılan bot kapatmasında 480 tane hesap kapatılmış...

Türkiye'ye ait 6 sunucu var

azlık çokluk bakımından kıyaslayacak olursak en çok oyuncusu olan TR1 sunucusu sonra tr4 sonra Tr6 bu sekilde bir kanı var aklımda

şimdi her sunucunun en az yüz binlerle ölçülen oyuncu sayısı , her gün belki de on binlerle ölçülen bir online sayısı ( minimum değerler ) olduğunu da hesaplarsak 480 tane kapatmanın çok etkisi olmaz çünkü bu taramalar sunucu başına göre değil genel tr serverleri arasında yer almaktadır

Şimdi insanların bu konudaki aceleci ve sabırsızlığını da göz önüne alacak olursak...

tr1: 100 kapatma

user1 - nickname Vru
    user2 - nickname2 mmo
    bu sekilde sıralanmasını istiyorsunuz peki şunu da düşünün oyundaki oyuncular bu listeye bakıp kendilerinin hiçbir inceleme imkanı bulunmadan yaptıkları gözlemler ile user3 niye yok şu niye yok gibi bir ton soru ve buna bağlı olarak sen bana botcu dedin vs gibi tartışmaların olacağı da kesindir ki nitekim daha sen geçen günlerde bana botçu - programcı diyenlere cevap adı (yada buna benzeyen ) bir konu açmıştın..

kısaca özetlemek gerekirse bu faydadan çok zarar getirir

ve mesajın sonunda da hatırlatmak isterim yapılan duyurular tüm TR sunucuları için geçerlidir o yüzden 500 600 1500 gibi rakamlar sıralama vb de çok fazla etki etmez :)

5. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verildiğini düşünerek kilitliyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.