Botlar Programlar İllegal Herşey

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kuzenlergaggoş tarafından 16 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Başlıktanda çok bariz belli Botlar Programlar Vs çoğu oyuncuda değişik bir program var botları geçtim alıştık onlara onların zararı yok ama bu son zamanlarda yeni birşey çıktı ne olduğunu bilmiyorum 20 bin tllik pc dizdim 2080 ti ekran kartına kadar aldım ama bu yeni program her neyse kullanan oyuncularla karşı karşıya geldiğiniz anda fps 1 oluyor oyun ekranı milim milim kımıldıyor hareket etmek zorlaşıyor bu durumu bigpoint ekibi fark edip bir şey yapmazsa siz çok oyuncu kaybedersiniz bu gidişatla oyunculukları sıfır olup sırf bu program yüzünden mindde kasılan klanlar tanıyorum bu oyun git gide ben istediğimi yaparım asarım keserim kimsede bir şey yapamazsa dönmüş durumda etkinlikleri pushingciler kazanıyor hakkı yenen bir ton insan var kasılması gereken güçsüz gemiler fullerin altında eziliyor Ve bu son olaydan sonrada oyuna giresim gelmiyor klan olarak adamlarla karşı karşıya gelince oyun yok oynanmaz halde harita gezerken fps bakar olduk eğer fps temizse o haritada program yok temiz girebiliriz diyoruz kendi aramızda eğer haritada program varsa girmiyoruz direk çıkıyoruz bu durum nedir ne değildir çözüm yolu bulun varsa söyleyin gerçekten soğuduk

2. Sahmeran

Sahmeran User

Bahsettiğin sorun senin bilgisayarından kaynaklanıyor olabilir. İşlemci veya Ram nedeniyle olduğunu düşünüyorum. Oyunda 20-20 klan savaşlarına girdim ve yine de bahsettiğin gibi bir sorunla karşılaşmadım. Ayrıca, 1 aydan beri neredeyse her gün oyundayım ve çok savaşa giriyorum yine de bahsettiğin gibi bir sıkıntı yaşamadım.

1 ay derken oyunu 2009'dan beri oynuyorum. Son 1 aydır sürekli aktifim.

3. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

kasma proplemi fps broswer tipi oyunlarda normaldir fakat oyunda program oldugu aşikar kamufle gören programlar haritaya geldigini 50 km öteden gören programlar var bunları inkar edemez kimse ve oyncudan cook bot olduguda aşikardır bir inceleme yapılıp bian önce bu şahısları nceza almaları lazımdır.

oToSToP_ÇeKEn_KaRNcA bunu beğendi.
  4. Son 1 aydır etkinliğide sayarsak 1 hafta uykusuz kaldım vs benim serverımda bu program var bu sorun benim ram işlemci ile alakalıda değil klanda 40 kişi var 40 kişinin 40 ıda aynı kişilerle yüz yüze gelincemi pclerine birşey oluyor yok öyle bir dünya bariz program var

Şunuda dip not ekliyim aldığım fps 58 61 harici değişmiyor ne altı ne üstü sabit 58 61 arasıdır azalma yoktur lakin bu programla karşılaştığım zaman 1 5 arası oluyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Aralık 2019
    oToSToP_ÇeKEn_KaRNcA bunu beğendi.
  5. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

olabilir hertürlü illegal programları gördüm buda yoktur diyemem :D bu yuzden oyundan soguduk ztn

6. StorM36106

StorM36106 User

bende katılıyorum aga normalde fps ve donma yok ama bu adamlarla şavaşırken fps drop oluyor oyuna yeniden bağlan geliyor falan

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz durumu ilk defa duyuyorum ve bu nedenle de durumla ilgili pek bir bilgim yok açıkcası. Sizden ricam bu sorunla karşılaştığınızda video kaydı alarak Support Ekibi'ne bildirimini gerçekleştirebilir misiniz? Support Ekibi'ne nasıl video göndereceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

İyi forumlar.

8. Karşınızdaki kişinin kullandığı illegal program sizin bilgisayarınızı etkilemesi için bunun anca virüs olması gerekir. Bot gibi şeylerle böyle bir şey mümkün değil.

9. BOT ile gelişenlere yetişemiyoruz. Bizden 5 adım önde gidiyorlar. Hala bu kişileri cezalandırmadınız. Lütfen artık gereği yapılsın.

10. Emeğimle kasılmaya çalışıyorum vakit ayırıyorum ancak BOT kullananlar kendi işlerini hallederken hesabı oyunda kasılıyor günde 3 4 tane pro yapan var ya bu nedir. Ben 1 taneyi anca yapıyorum günde. Yine hibrit kasanlar günde 50 tane karantina(1500 hibrit) kasıyor. Darkorbit Türkiye ekibi her ne kadar ellerinde birşey olmadığını, oyun merkezinden banlamaların yapıldığını söylese de artık canımıza tak etti. Emeğiyle kasılan biz oyunculara haksızlık yapılıyor. Rütbe ayrımı yapılmadan bir an önce banlamaların yapılmasını istiyoruz.

11. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bu konuda yapılan çalışmaları aktif olarak hissetmiyor olabilirsiniz ki bu oldukça doğal. Ancak haksız kazanç elde eden oyuncular eninde sonunda gerekli cezaları alacaktır. Bundan şüpheniz olmasın.

İyi forumlar.

12. Dostum öncelikle şuna değinmek istiyorum Browser tabanlı oyunlarda bu dediğin pek mümkün değildir.(İmkansız demiyorum) Büyük ihtimalle oyunda bir Laga veyahut başka bir Bug benzeri birşeye denk gelmiş olabilirsiniz..
    Yıllar önceki ban dalgasının bir benzerini Client'e geçiş döneminin sonunda yaşanacağına inanıyorum. Şuan için yapabilcek birşey yok lakin elbette ceza alacaklardır. Ayrıca aldığım duyumlara göre çeşitli serverlerde çeşitli banlamalar olmuş. :)