Öneri Botlar ve serverlar hakkında

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Ironside tarafından 28 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

1. Diğer oyunlarda olduğu gibi botların görüntü kaydını alarak bigpointe gönderelim.

oy sayısı 26
    41,9%
  2. Bigpoint botu bitirmek isteyene kadar botlarla oynamaya devam edelim.

oy sayısı 14
    22,6%
  3. Botsuz yeni bir server açılsa deli gibi oynarım para da yatırırım.

oy sayısı 23
    37,1%
  4. Botsuz yeni bir server açılsa gidip sıfırdan kasmaya uğraşamam.

oy sayısı 21
    33,9%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Ironside

Ironside User

Biigpoint zaten oyuncu sayısının azalması sebebiyle server birleştirmeye gitti botlar ve bu adaletsizlik varken kimse oyunu oynamak istemiyor. Ben Bigpointin botu engelleyemeyecek kadar küçük ve başarısız bir şirket olduğunu düşünmüyorum artık şu botlara sağlam cezalar kesse ve yenir bir server açsa herkesin sıfırdan ve botsuz oynadığı hile yapanların hesabının hızlı bir şekilde tespit edilip banlandığı mesela. Hiçbir şey yapamıyorsa *****veya **** da olduğu gibi bottaki adamı videoya kayıt edip yolladığımızda bu video izlense ve bot olduğuna kanaat getirilirsa ekstra bir incelemeye alınsa bence gayet rahat şekilde anlaşılır ve cezası verilir. Eğer şuan bigpoint botsuz yeni server kuruyorum dese çok fazla kişi yeni servera geçerek inanılmaz paralar harcayarak oynayacaktır bence. Bot ile kastığından vazgeçemeyen 3 5 kişi de geriye kalan 6 serverin birleştirilmesiyle sabahtan akşama birbirini yesin dursun.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Mart 2019
  2. Çok haklı bir yazı ama yıllardır değişmeyen şey kafalarına taş düşerde değişir mi bilmiyorum

•ĄŦmاƒ£Я™• bunu beğendi.
  3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Öncelikle farklı oyun isimleri vermek yasaktır, lütfen bir daha tekrarlamayınız. Artemis. in de belirttiği gibi ;
    Ayrıca konu gerekli desteği aldığında raporlarımıza ekleyerek bizler de destek olmaktan mutluluk duyarız.

İyi forumlar.

4. Bu konuda yapılacak en mantıklı şey flash tabanlı olmaktan çıkıp bilgisayara indirilen bir launcher üzerinden oyuna girmek olucaktır.
    2014 yılında bot kullanmamama rağmen bot sanılıp ban yemiştim 2000+ gg silinmişti acısı hala içimde

5. Dekon

Dekon User

Konu hala güncelse herhangi bir geri bildirim oldu mu acaba merkez ekipten ?
    Hakkıyla oynayanlar için yeni bir server açılsa ve hesaplarını kalıcı olarak oraya taşıma hakkı tanınsa daha güzel olur hatta.

6. işlem yapılması gerekiyor artık.

7. .KABUS.

.KABUS. User

Sabırlı olalım biraz elbet onlarında zamanı gelecek kaç yıl önce banlama ğeldiği gibi sabır sadece

Sayfayı Paylaş