Botlara bi çözüm bulmalısınız artık

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve *KEYİFCİ* tarafından 26 Ekim 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar sevgili Darkorbit ailesi 2008 yılından beridir bu oyunu oynuyorum. Ve bi günden bi güne bot tutucu kullanmadım aktif olarak günde 2 saat oynar çıkarım ama artık illallah ettim bu terör etkinliği saatlerinde x-8 haritalarında yaratık keseyim diyorum tıklayamıyorum yaratığa o kadar kalabalık ve sadece bir elin parmak sayısı kadar gerçek oyuncu var getifi hepsi program bot ve adamlar öyle sistematik olarak bu işi yapıyorlar ki ben baş edemiyorum. Gemin güçsüz diyecek biri çıkarsa full+fullum.şimdi geleyim asıl soruma bu adamların Mısır şekerleri şeref olacak etkinlik sonunda ve sıralama rütbe Herşey değişecek ayrıca milyar galaksi ucb roket kastılar bak milyon değil milyar şimdi Benim ismim Baran elektrik elektronik mühendisiyim ve hakkımla bu oyunda o oyuncularla nasıl boy ölçüşebilirim lütfen bi mod cevaplayabilir mi?
    İyi forumlar dilerim.

2. titans___

titans___ User

Modlar da yetki yok yönetim eski den yetki verdi ama manipule edip dolduruşa getirip kafaladılar ve adminler den bu yetkiler alındı zaten hani boşuna Modlara söylemeyin gerçi benim oyun yönetimine forum da oyunu eleştirel hicv etmeme nedense adminler çok kızdı eskiler de ne diyim dediğin sorunlar yüzüne kaç etkinlik görevleri yapamadım anahtarları alamadım , adamlar ebedi kapısı önünde girmesin diye beklediler, e ben bunlara çare olmayan oyun yönetimine ne diycem aman da aman ne harikasınız mı diycem para da yatırdım az kimine göre de dediğin sorunların çaresi olarak ban veriyorlar değil mi 5 kere ban alıcak da kapancak ve ban geldiği günler eskiden haritalar boşalırdı, nerdee hem kasılıyorlar hem tutucuyla neydi o mikrop mu toksik mi ne konuşmalar chat de başkalarına yapıyorlar adam yan hesapla neler diyor du , hani google çeviriden ben 2 mail adreslerine sorunlara bakmıyorsunuz oyunu bir açmıyormusunuz ?mağara da mı yaşıyorsunuz diye mesaj attım da gitti mi herhangi bir dönüş de alamadım , adam Kiwi Kuru Dark Orbit -100 Chaos Cubikons diye vidosu var bilmeyen varsa hani orda ki müzik adı nedir sakinleştirici oyun videosu , verdin mi banı ver 5 nedir adamlar işi daha eskiden ts lerde deneme yaparlardı yakalandı mı arada sıfır çar ban yemiş DOSTATS da yani hala test ediyorlar ve Modlar elçi vazifesin de , eskiden yazdıklarımı yazmam boşa Suporta yazcaksınız ben dolu video attım da biz niye bot videosu profil linki uğraşıyoruz botları yakalamak için 5 kere de ban alıyor , do YÖNETİMİ hep beleşe adam çalıştırıyor karın tokluğuna urisini ver adam uğraşsın da neden ve su istimal edildi adamlar karşı klan 100 hesap mail açıp bunu da kullandılar , yani do YÖNETİMİ yönetemiyor ,olan oyuncuyu kaybetmeyim bu yöntem ne getirdi oyuncu sayısı azaldı mı para yatıran yeni oyuncu çekebilme azaldı mı PEY TO WİN çok para ile çok uri çekip geliştirmeyi mecburi bıraktılar mı ? Sonra kapılar çifter ödül verme çıkarttılar mı ? Yani görünen köy kılavız istemez havan da su dövüyoruz boşa forum da yazmayın direkt oyun yönetimine mail atın , hani burda ki modların eli kolu bağlı diye söylüyorum , diyeceği bu sorunlar biliniyor ve ekibimiz çalışıyor ne diycek yani yıllardır bir film vardı adam aynı günü yaşıyıp duruyor burası ona döndü kısır döngü de ve diğer servır forumlarına gir bak sen gibi yazı yazanlar alman fransız ispanyol ingiliz servırların da var ben etkinlik geliyor mu belki onlara bilgi gelmiştir diye bakarken gördüm ve ben oyun bota teslim olduğu zamanlar ti ye alaya aldım diye uslüpden forum banı gemiyi kapatma cezaaları aldım ha botçulara oyun chatinde dediklerimden de chat banı aldım da adam gitmiyor toksikliği hükümdar falan oldum sanıyor o tutucu ile oynamakla e sabır sabır edemedim benim kapasitemin de sınır var .

3. smoonrise

smoonrise User

Bu oyunu satın alan ve idame ettiren tüm firmalar ticari bir firmadır ve ne zaman ticari ahlakı yüksek ve müşteri memnuniyeti ön planda tutan bir firma satın alır oyunu o zaman adil adaletli bir oyun olur ve oynanır hale gelir , yoksa 3/2'si hatta daha bile fazlası artık illegal hükmü ile geçmiş bir oyunun düzelmesi sadece bir itopya bir hayal alemi ürünü olur , çözümü ve değişimi ülke takımı ve merkez çalışanlarında aramak yıllar içerisindeki kedi kuyruğunu kovalama hikayesi gibi olur .

4. ilkerbufe

ilkerbufe User

Çok güzel bir noktaya değinmişsin. Eskiden de hile vardı ama bu kadar fark yaratmıyordu. Şimdi maşallah dibine kadar sömürüyorlar. Nasıl ne yapıp yetişeceğiz şimdi bu adamlara biz.

Adamlar bota bırakıp neler neler kasıyor. Yahu tamam gene izin ver madem ama işin tezeğini de çıkarmasınlar. Ben buna da razıyım artık.