Geri bildirim Botlara Çözüm İstiyoruz

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KİNG_SONER_FB tarafından 26 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. etkinlik yapıyorsunuz kutuları botlar topluyor normal haritalar yaratıkcı kutucu botlardn gecilmiyor. herkes programın tutucu özelliğinide acmış tıklayıp gemi kesiyor. bir kısmı palaya atmış film izliyor. arsızlık desen gani chatte doğru düzgün chat görevlisi yok.

şu oyuna başladığım güne lanet olsun diyorum başka bişey demiyorum.!!

yönetim ekibi bir çözüm bulamıyorsa neden adı yönetim ekibi.

Almanya size bot banlama yetkisi vermiyorsa bunun nedeni nedir ???

bir tane admin gelsin spacede o kadar botun arasından bi tane kutu alsın buraya atsın bende oyunu bırakacam!

Son düzenlenen: 26 Haziran 2018
    MuratHancı ve **_GüNeY_KoReLi_** bunu beğendi.
  2. Master0735

Master0735 User

+111111111!!!!!!!!!
    yeter artık ya bu kadar bekle bekle kutuyu botlar toplasın nasıl etkinlik bu

**_GüNeY_KoReLi_** bunu beğendi.
  3. 1 ay boyunca botları sayesinde space de de bi ton vurgun yapacaklar biz anca izliyoruz bişey yapamıyoruz artık bi çözüm bulunsun!

Master0735 ve **_GüNeY_KoReLi_** bunu beğendi.
  4. 11 gündür günlük 5 kutu görevini alıp bırakıyorum belki bitiririm diye ama ne mümkün kutuları görmemle kaybolması 5 saniye sürmüyor üstüne 30 kutu ve 2 milyar küsürlük hasar görevi var hangi mantık öyle bir görev yapar merak ediyorum
    görevide aynı anda 2 alamıyorsun tek alınıyor

5. oyun bu halde resmen bitmiş tüm haritalar bot kaynıyor etkinliğin içine ettiler daha by 2 hafta daha böyle sürecek. yine illegal oyuncular kazandı biz kybettik!

6. Bizler hakkımızla oynayıp da etkinlikten eli boş döndükten sonra oyuncular banlansa ne yazar Soner abi:(

7. kutuları görmeden toplatıyorlar sinir oluyorum bende abim hiç sorma

8. etkinlik başlayalı daha 1 kutu alamadım bu botlar yüzünden.

oyun Allaha emanet :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Haziran 2018
    Master0735 bunu beğendi.
  9. 2 saatlik güçlendirici yaptım birleştirden daha bir tane alamadan güçlendirici bitti bendede, serüven kutusu toplama görevini almıyorum bile durum o derece bıktırdı bu botlar

10. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Bu konuda, bu konuda, burada, burada ve daha sayamadığım onlarca konuda, size ben ve arkadaşlarım defalarca cevap verdik. Hep de aynı şeyi söyledik. Hep de aynı şeyi söylemeye devam edeceğiz, çünkü elimizdekiler bu kadar. Bir gelişme olursa zaten duyurusu yapılır, bunu belki en iyi de siz biliyorsunuz. Halen ısrarla yazmaya devam ediyorsunuz. Ne yapalım, elimizde olsa da yasaklasak hepsini ama olmuyor, yapamıyoruz.

Dediğim gibi, son mesajınızdan beri değişen bir şey yok maalesef. Yasaklayacak kişiler biz değiliz, yetkimiz yok. Yetkisi olanlar da türlü sebeplerden ötürü çekimser ve tam yetkili bilgisayar programları ise yetersiz. En son ve geçerli duyuruya buradan erişebilirsiniz.

İyi forumlar.

11. Konuya isyan eden arkadaş eğer tr3deki king soner fb isen sende bot kullandın zamanında belki hala kullanıyorsun bilememde senınle aynı dönemde oynadım hatta hesabım düşüktü ozamanlar isim vermicem birisi daha vardı botçuydunuz yani gelip burda bot bot diye isyan etmeyin

GÖLGE◣_̯͡◢ bunu beğendi.
  12. dediğin gibi olsaydı imha edilen uzaylılar sıralamasında üst sıralarda olurdum tam tersi olduğu için yani botcuları ısrarla kestiğim için imha edilen gemiler kısmında 3.sıradayım.

admin sizde haklısınız ama işde her türlü botcular bir adım önde başa cıkamıyoruz !

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Haziran 2018
  13. Elden gelen birşey yoksa admin olmanın ne mantığı var çözemedim doğrusu, madem yetkiniz yok bir eylem yapın.

14. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Şimdi şöyle bir hiyerarşi var takım içinde. Bu forumda görmüş olduğunuz herkesin en büyük görevi sorunları iletmektir. Hepimiz sorunlarımızı bir üst kademeye iletiyoruz, TR takımının en üstü Artemis. de sorunları merkez ekibe iletiyor. Bunu şöyle düşünün, bizler sahadaki askerleriz, Artemis. de bizim komutanımız. Artemis. sürekli üstlerine vur emri var mı diye soruyor, vur emri gelirse Artemis. önderliğinde hepimiz vuracağız. Ancak şu anda verilmiş bir yetki yok. Dolayısıyla burada tek görevimiz süreci izlemek ve raporlamak.

İyi forumlar.

GÖLGE◣_̯͡◢ bunu beğendi.
  15. :):)

16. ANADOLUJET

ANADOLUJET User

soner ince sıktığın günleri unutmadım :) konuda haklısın orası ayrı.

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  17. ben sahada üzerime düşen görevi yapıyorum tüm botları hergün kesiyorum belli miktarda. bir tek kendi şirketimi kesemiyorum eksi alıyorum diye ekside almasam pusing de olmasa zaten gemi kesme görevimde yok hergün haritaları temizliycem ama olanağım yok :( artemis admin vur emri versin bende indireyim elimden geldiğince

18. Admin öyle boş konuşmuşsunki. Şu yazıya verdiğin cevap o kadar içler acısıki.

19. malıbu44

malıbu44 User

öyle ki tüm etkinliklerde aktif rol verilmiş botlara
    bence bot satarak daha çok kazanıyorlardır

20. haci.

haci. User

rahat ol reis yanlız değilsin o botları bende sürekli kesıyom rt3 te tahmin ediyosundur kım olduğumu sürekli karsılasıyoruz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.