Geri bildirim Botlara Çözüm İstiyoruz

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KİNG_SONER_FB tarafından 26 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Üstünde olduğum kutuya gemiyle çıkıp alıyorlar yani daha başka ne söylenir ki :)

Adam en sağdaki kutuyu alıyor bi hızla en soldakine uçuyor video alın işlem yapcaz diyin hemen alırım

Son düzenlenen: 27 Haziran 2018
  2. artık işlem yapmaları lazım, oyun yöneticilerinin bunlara ceza vermemesi bizi hiçe saymalarıdır adil oynamaya yer yok demektir oyunda

3. 2 yıldır etkinliklerin hiç birine katılmıyorum. Sebebi gemiler arasındaki orantısız güç(bugdan seprom kasanlar, yok gizliden milyon x4 kasanlar vb.) ve bot kullanımı. Spaceballa en son ne zaman sıkıp kutu aldın diye sorarsanız. Hatırlamıyorum.
    Hatta spaceball hangi haritada çıkıyordu onu unuttum resmen.

Yıllar yıllar önce daha o zamanlar ben küçüktüm, istila vardı. haritaya girerdim ezikte olsam güzel uriler kasar ve etkinliğin bana faydasını görürdüm. şimdi ise öyle mi? nerde etkinliğe katılıp uri kasmak, uriyi geçtim nerde güzel vakitler geçirmek.

bir etkinliğe girmeye kalksam durum aynen şöyle;

1- etkinlik serverin en güçlü 2-3 klanına kalmıştır. adamlar kesinlikle değil etkinliğe katılmak aynı haritada görünce kesiyorlar.(kesenler kendi şirketimden olan klanlar, düşman şirket klanlarının hakkıdır kesmek ama MMO'lu olup MMO'lu klanlar etkinliğe sokmuyor insanı)
    2- ortalık bot kaynıyo, kutu toplamaya kalksam ne botlara yetişebiliyorum nede petlere,

bu 2 sebepden dolayı ne etkinliklerin tadı var nede oyunun. darkorbit EKİBİnin artık serverlarda oyuncu sayısını bir şekilde artırmalı ve şirketler arasındaki oranı sağlamalıdır.

Tr5 MMO'da olan elit, full vs. artık ne derseniz olan gemiler ziyan zebil. şirketler arasında o kadar orantısız güç varki.

Klanlarda her şirketten adamlar var ve resmen kendi şirketinde kesemediği adamları diğer şirketten olan klan arkadaşlarını çağırıp kestiriyolar. artık oyun gerçekten kabak tadı vermeye başladı. artık şu oyuna el atılsın. serverlar birleştirilip oyuncu sayısı artırılmalı artık ve lütfen oyun içinde dengeleri sağlayın. herşeyi geçtim harcanılan para vs. kazanılır ama HARCADIĞIMIZ ZAMAN KESİNLİKLE GELMİYOR.

Lütfen artık bu forumlara, supportlara yazılan şikayetler öneriler dikkate alınsın.

Zuğaşibozo ve KİNG_SONER_FB bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.