Botları bi nebze azaltmak mümkün

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *YANLIZ_KEŞİŞ* tarafından 3 Nisan 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Botları engelleyebilirmiyiz

1. Evet etkinlik kutusu toplama yaparken kamufle kalkmalı

oy sayısı 4
    100,0%
  2. hayır ben zaten emek hırsızıyım bot kullanıyorum

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar biliyorsunuz oyunda haddinden fazla bot yani emek hırsızı var emeğiyle oynayanlar hep bir adım geride kalıyor özellikle bu toplama etkinliklerinde adamlar botu açıp keyfine bakıyor ben ve benim gibi elle toplamaya çalışan arkadaşlarda sinir olmaktan başka birşey yapamıyor. Benim önerim özellikle bu toplama etkinliklerinde kamufle kullanılmasın yani paladium toplarken nasıl kamufle kalkıyorsa etkinlik kutusu topladığın anda kamufle açılsın bu sayede bot kullanımı neredeyse sıfırlanır kamufle olmadan bot kullanamayacaklarını düşünüyorum. açık olarak bot kullananları ben şahsen gördüğüm yerde keserim emek veren arkadaşlarında bu fikri destekleyeceğini düşünüyorum. saygılarımla

2. smoonrise

smoonrise User

Düşüncene emeğine sağlık ;

Ama forumun tozlu rafları bu ve buna benzer bir sürü tedbir öneri ile dolu , bunları asla hafife almıyorum çok iyi niyetli ve sitemlerden kaynaklı artık YETER bari biz çözüm bulalım çabaları ve haksızde değil bu düşünceler ...

Bu çabalara hiç gerek yok ne soğumaya be çember ile hapis etmeye nede başka oyun olmaya oyun içi dinamiklere aykırı yasaklara gerek yok , önce lazım olan oyun firmasının hizmetindeki kusuru kabul etmesi lazım uzun yıllar kabul dahi etmedi hala ettiğini sanmıyorum sayısı düşük etkisi az bazı illegal var gibi davranıyor , kabul aşamasını doğru düzgün yaparsa eğer diğer aşama bulup tesbit edip hiç eveleyip gevelemeden 1 hafta gez dolaş Şp sildim dönünce para ver şp çek demeden hesapları kalıcı kapayacak , yapan yada yapmaya niyeti olan bilecek ki sonucu ağır olacak bunlar dışındaki tüm uygulamalar gayri ahlaki ve adaletsiz bir yöntem olarak kalır zaten öyle devame diyor oyunda ...

3. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Bölüm kuralları arasında yer alan ve daha adil bir ortam sağlanmasına vesile olan, ''tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi'' gibi maddelerin seçilmesi zorunlu tutulmuştur. Fakat konuyu açarken bunları göz ardı ettiğinizde şu an açılan ankete oy veren kullanıcılar denetlenememektedir. Bu nedenle konunuz kilitlenip arşive kaldırılmıştır, lütfen buradaki bölüm kurallarına uygun olarak tekrar konu ve anket açınız.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.