Öneri Botları bi nebze olsun azaltmak için

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve █«™ØsmanlıT☼®unu™»█ tarafından 30 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yapılabilir mi?Faydalı olur mu?

1. Evet, geliştirilirse güzel olur

2. Hayır, faydalı olacağını düşünmüyorum

3. Boşver, ben banlamalarını bekliyorum

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oyundaki illegal oyuncular bulunduğu yere düşman gemisi gelince portala doğru kaçıyorlar.
    Haritalarda sürekli olarak darbe puanı az, saldırmayan ve oyuncu yerine geçecek npcler yapılsa botlar sürekli kaçacaklar.Bu da bir nebze olsun işlerini yavaşlatır.
    Oldu da geldi bu sefer kaçmadan kesmeye ayarlayacaklardır, var öyleleri görüyorum.Eğer kaçmazlarsa zaten biz baskına gittiğimizde kolayca keseceğiz.Böyle bir şey geldi aklıma paylaşayım dedim.
    Çok yalın bir fikir oldu.İllaki eklenecek, geliştirilecek şeyler vardır onun için oyunu daha iyi hale getirmek için uğraştığımız değerli forum arkadaşlarımın fikirlerini bekliyorum. :)

2. İlk çıktığı zamanlar işe yarar da sonradan o bahsettiğin NPC'leri algılayıp yoksayacak bir sistem geliştirirler , mesela daha önce robot olmadığını kanıtla tarzı bir şey yapılmıştı ve bu bile işe yaramamıştı

Her şey yine merkez ekibe bakıyor , kalıcı çözümü anca onlar bulur . Oyun indirilebilir olacak diye konuşmalar oldu ne kadar doğru bilmiyorum , ancak indirilebilir olunca bu bot sorunu da çözülebilir diye umut ediyorum

3. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Bot konusu ile ilgili benzer konular bulunmaktadır. Lütfen Güncelleme ve Fikir Havuzuna konu açmadan önce burada bulunan bölüm index'ini kontrol ediniz.

Konunuza benzer burada ve buradaki konuları inceleyip kendi önerilerinizi sunabilirsiniz.

Konunuz kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi oyunlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.