botların sonu için

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve şahin1 tarafından 7 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bu yaratıkalr olmalımı

Anketin kapanma tarihi 10 May 2021.
  1. evet

55,6%
  2. hayır

44,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. şahin1

şahin1 User

selam arkadaşlar oyuna zaman ayırıp emek veren kardeşlerim,emeğimizin boşa çıkmaması için oyun içinde bot gemileri patlatan yaratıklar olmalı ve bu yaratıklar heryerde olmalı kapılarda dahil.normal oyunculara zarar vermeyen ancak botlara saldıran yaratık gemileri olmalı diye bir fikrim var.iyi günler.

2. bu banlamaktan daha fantastik ve eğlenceli bi çözüm bu sebeple oyum evet:D
    şaka bi yana
    botları tespit edebilen bi yazılım varsa zaten banlayabilrisin
    ki böyle bi yazılım var. yani bilerek banlamayıolar

3. smoonrise

smoonrise User

İyi niyetli tamamen çözüm için düşünen birçok oyuncu arkadaşımız var , merkezin sağlayamadığı adaletli ve adil eşit şartlarda oyun için kendince elini taşın altına koyup merkezi düşünmediklerini yada düşünemediklerini belki derdimize derman olur diye burada dile getiriyorlar bundan asla şikayetçi değilim fakat durum benzetmek gerekirse ilk düğmesi yanlış iliklenmiş gömlek gibi devamında asla ilikler doğru iliklenmez yani bu örnekten sebeb bot - bug - hile kullanımlarına ceza veremeyen / verirkende eli titreyip ceza veren bunları bile kendi içinde adil düzende uygulayaman bazısına şp cezası verip kapamayan bazısını kapayıp şp cezası vermeyen bazısını masumiyet adı altında geri açıp ödüllendiren bir yönetim var !

Oyunda halen kullanılan eski konulardaki isteklerden oluşan '' azalan getiri / bot çemberi eskilerden kalan kutuculara uygulanan soğuma v.s uygulamaları var ne kadar etkili !!! tartışılır üstüne oyunda daha fazla yenilik ile bu illegal kullanımlar ile farkı daha fazla açma imkanları veriyor oyun 1 sefer bug ile altın golü atıp 1 hafta sonra değerini 2 ye 3 e katlamış hesaplar ile geri dönen oyuncular ile dolu oyun .

Kendimizi yeni çözüm yöntemleri bulma ile yormaya efor sarf etmeye hiç gerek yok yönetimin taahhüt ettiği ve bunu yapmakla mükellef olduğu illegal olan tüm oyuna müdahalelere ceza vermeli . Önce ceza verebilsin bot - hilelere ( hileler açık ctrl ile tuta tuta video atıyorlar ) sonrada bu cezaları caydırıcı ve kalıcı cezalar verilmesini konuşmak sağlamak lazım . Bir yetkilide akıl etsin artık bug ile elde edilen malzemelerinde silinmesi lazım bunda edilen haksız kazanç ortadan kaldırılması lazım .

4. türk1453*

türk1453* User

sen nediyon şimdi botu anlayan yaratık var öylemi diyon anlamadım.eğer öyleyse neden banlamıyoda sadece kesiyoki botu madem bot olduğunu anladı banlasın.bu yaşya bu zeka gerçekten süpersin tebrik ederim.

5. şahin1

şahin1 User

sağol kardeşim o an bir anda aklıma geldi saniyeler içinde bu yazıyı yazdım sizin görüşünüzde haklı bir görüş tşk.

6. türk1453*

türk1453* User

anlıyorum güzel kardeşim herşey çaresizlikten kaynaklanıyor o anlık öfketle sesli düşünmek gibi bişey sende haklısın fakat botu bitirmek isteyen bir yönetim anlayışı maalesef yok olsa emin ol kimsenin öneri sunmasına luzum yok anında bitirirler.düşünsene bu oyunu yoktan bu hale getirip hizmete sunanlar bota çare bulamazlarmı ama istemiyorlar işte maddiyat kaygısı oyuncu azalır diye istemiyorlar.bende teşekkür ederim.

7. Ben umudumu kestim, bu oyundan hiç bir yol olmaz, kendinizi fazla yıpratmayın, otolar artık oyun fps mi düşürdüğü için oyun keyfi hiç kalmadı ve tamamen ilişkimi kestim, bu oyun şirketinin başka bir şirkete satılmadığı sürece hep böyle devam eder, yönetimsel olarak büyük bir göz yumma var bunun farkında olmamak büyük ahmaklık olur, ve bu oyunun hiç bir geleceği kalmadı, yabancılar bile artık oynamıyor, oyuncu sayısı dipte, emeğiyle oynayanlar halen daha varsa, iyi katlanıyorsunuz peygamber sabrı var sizde..

8. Mineral

Mineral User

Siz Küçūkken kaç yaşındaydınız

9. şahin1

şahin1 User

ben küçükken küçüktüm siz küçükken nasıldınız:rolleyes:

aman boşver artık ilgim kalmadı olursa olsun bana ne botlardan diyorum oyun nasıl giderse gitsin umrum da değil artık.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 May 2021
  10. Merhaba,

Konunuz bölüm kurallarına uygun değildir. Bölüm kuralları gereğince anketinizde süre olamaz. Konunuz bölüm kurallarına uygun olmadığından dolayı kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.