Duyuru BSGO Kapanması ve Darkorbit

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 12 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,
    En son yapılan Plutus Deneyleri etkinliği yeni başlayan ve orta seviyedeki oyuncular düşünülerek yapılmış bir etkinlikti. Ve sonuç ortada bu oyuncular bu etkinliği çok sevdi. Kendileri Cyborg ve Cerrahın arasında gücü olan bir gemiyi büyük ihtimalle kazandılar, bunun nesi kötü? nesi saçma ??? Pay To Win diyorsunuzda isterse kişi 100 milyon uridium satın alsın zaman ve çaba harcamadan bir hesabı geliştiremez. Hiperplazmoitleri nasıl kasıcak, Prometheus lazerlerin nasıl yapacak ??? Oyunda sizin her hangi bir hedefe ulaşmanızı hızlandıracak paketler sunulmakta ve isteyen kişiler bu paketleri satın alabilmektedir. Lakin bu oyunun P2W olduğu anlamına gelmemektedir.
    En son Plutus Deneyleri etkinliğinde dükkanda 50 Tl gibi bir fiyata satışa sunulan Hecate gemisi bir çok oyuncuya etkinlik ödül kutularından çıktı, güçlü veya güçsüz.
    Her bir oyun ayakta kalması için ya size bu gibi paketleri sunar , ya da mobil oyunlarda sıklıkla gördüğümüz şekilde size reklam izletir. Suncular hava ile çalışmıyor, mühendisler, geliştiriciler vb. hava ile maaş almıyor.

BSGO oyunun kapanmasının neden oyunun yayın haklarının sahibi olan Sfyf'nin lisans süresini uzatmamasıdır. Darkorbit için 2020 ve daha ötesi düşünülerek yapılan çalışmalar mevcuttur. Bu nedenle bu gibi spekülasyonlara gerek yoktur.

Hepmiz bot kullanıcılarına karşı ban dalgası bekliyoruz. Her hafta bu durumu rapor ediyoruz, merkez ekip acele etsin diye bekliyoruz her birimiz.
    Buradaki siteyi inceleyin, gerekli bilgleri bulursunuz.
    Bu güzel fikrilerinizi çok daha kısa sürede gerçekleşmesi için neden Güncelleme ve Fikir havuzu bölümünde konu açarak bizlerle paylaşmıyorsunuz. Bu sayede bende bu konuları bizzat raporlarıma ekleyeyim ;)

İyi forumlar.

2. 5 Senede AGB gercekleşti 5 SENE KOCA 5 SENEE yani benim nefesim tükendi hani bir çok oyuncu facebookda reklamini yapti konunun adamlara yalvardik yakardik anca oldu ben bir 5 sene daha bekleyemem :)

Bana 3 ayda yapilir garantisi veriyorsaniz buyurun acayim ancak eskisi gibi degilim muhendislige hazirlaniyoruz...

Ben para kazanmaniza bir sey demiyorum ancak gelen her yenilik çoo asiri ucuk. Mesela grup desteginin zivanadan cikmasi haritada her yerde gecerli oluyor artik yada son gelen HP LF-4'lerin asiri zor cikarilmasi...

Yani burada savunuyorsunuz ama bosa yani...

Kaldi ki bu oyunu herkes illa klanla oyayacak diye bir sey yok klansiz oyuncularinda dusunulmesi gerekir...

Oyuna para yatirmadan zaten ilerlemek imkansiz...

Siz guclendirici vs cekmeden sifirdan bir phonix acin hilesiz hurdasiz bakalim ne kadar surede full + full + full yapabileceksiniz ?

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Özel bir rapor hazırlanmam talimatı verildi, bir kaç gün içersinde tamamlayacağım. Eğer konuları ve fikirlerinizi deadline'a kadar yetiştiriseniz, neden onları bu rapora eklemeyeyim ki?

Ilaveten her sunulan fikir hemen gerçekleşemez biliyorsunuz. İlk önce bu fikir gerekli şekilde incelenir, fikir alış verişi yapılır ve yapılacaklar listesine eklenir. Sonuç olarak sıra ona geldiğinde yapılır ve oyuna eklenir. Veya yapılması uygun görülmez ve başka bir fikir için yukarda yazdığım aşamalar başlar.

İyi forumlar.

4. Arşivde benim bir çok konum var...

Saturn aegis , yeni korsan haritalari montaj tarifleri bir cok fikir var buyurun bakin...

Yillarca fikir sunmamin karsiligi oyunu iyi sekilde duzene sokulmasinin bedelini ben bannlanarak aldim tesekkur ederim size o fikirler yeterli...

13 seneyi devirdim 10 senedir hesabim var yani buna bile bir tebrik edilir ancak ceza verilmekle yetiniliyor ne diyelim :)

AGB'yi gerceklestirdik en azindan gozum kapali gitmeyecez buradan...

Son düzenlenen: 14 Mart 2019
  5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Güncelleme ve fikir havuzunda onlarca sayfa konu mevcut. Hepsini tek tek inceleyemem:face-screaming:, beğendiğiniz konulara yorum yapın ki ben göreyim onları:smiling-open-cold:.

Iyi forumlar.

6. Saturn Aegis , citadel , spearhead konusunu arşivden çıkarabilirsiniz çok konu istiyorsanız. Zamanında çok destek almıştı...

Bakın diyorum ki arşivde benim konularım mevcut detaylı arama yaparak beğendiklerinizi çıkarın arşivden fikir istiyorsanız. Çok zor bir şey değil board adminsiniz bir kaç parametre ile tüm mesajlarımı görebilirsiniz...

7. Aydın_36

Aydın_36 User

Sadece meraktan soruyorum,bu '' güncelleme ve fikir havuzu '' bölümünde açılan konuların dikkate alındığına gerçekten inanıyor musunuz ? Ben şöyle 9-10 sayfaya baktım,çok enteresan ama yinede yapılabilirliği olan güzel fikirler var evet,hatta çok destek alan fikirler bunlar fakat oyuna dahil edilmemiş.Anladığım kadarıyla o bölüm,oyuncuları idare etmek için açılmış '' pasif '' bir bölüm.Sadece var,ve oyuncular oraya fikirlerini sundukları zaman,gerçekten oyuna dahil edilebileceğine inandırılmış.Sadece oyuncuların umurunda,başka kimsenin umursadığı yok o sayfayı.Ama sistem güzel,şöyle düşünün,siz oyunda bir hata veye düzeltilmeye değer bir yanlış görüyorsunuz ve bu yanlış sonucu mağdur oluyorsunuz,bu mağduriyetin verdiği sinirle forumu açıyorsunuz,yaşadığınız sorunu dile getiren bir konu açıyorsunuz,bunun değişmesi gerektiğini söylüyorsunuz ve hemen açtığınız konuya gelen Mod arkadaş o klasik yanıtı verip sizin bütün gazınızı alıyor; Dilerseniz bu fikrinizi '' güncelleme ve fikir havuzu '' bölümünde paylaşırsanız ve gereken desteği alırsa bizlerde merkeze bildiririz.Sonuç ? Değişen bir şey YOK. :) Ama dediğim gibi sistem güzel işliyor,hem oyuncular fikirlerinin gerçekten dikkate alınacağına inandırılıyor hemde görevli arkadaşlar işlerini gerçekten yaptıklarına inanıyor :) Herkes mutlu yani.

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu dediğiniz forumda yeni olan bir üye için kolay olurdu lakin, sizin hesabınız için epey zor :D

12.000 mesaj 400 konu :D

İyi forumlar.

9. Aydın_36

Aydın_36 User

Sizi zor durumda bırakmak istemiyorum ama şimdiye kadar oraya açılan konularda bahsedilen ve fazlasıyla destek görmüş kaç tane '' fikir '' oyuna dahil edildi ?Bu konuda bir istatistik tutuyor musunuz ? Yanlış anlamayın size yalan söylüyorsunuz demek istemiyorum ama hiç denk gelmedim öyle bir konuya.

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Kişilse olarak bulduğum, gördüğüm bazı konuları listelemiştim.
    • Burdaki fikir galaksi kapıalrı çift ödül günü etkinliği olarak oyuna eklendi,
    • Buradaki fikir P.E.T tasarımları olarak oyuna eklendi,
    • Buradaki fikri gemi tasarımları ile oyuna eklendi,
    Eminim kontrol edildiğinde, çok daha fazla bunun gibi gerçekleşen konular bulunabilir. Lakin tüm bölümü incleyecek kadar bir vaktim yok ne yazik ki ;)

Iyi forumlar.

11. Aydın_36

Aydın_36 User

917 açılmış konu arasından 3 tane bulmuşsunuz ve bunlar öyle çok fazla destek görmeyen konular.Ben bundan bahsetmiyorum ama,yüzlerce kişi tarafından oylanmış ve büyük destek görmüş konular yok listenizde ? Veya oyuna zarar veren illegal yazılımlara yönelik ortaya atılan fikirlerinde oyunda bir karşılığı olmamış ?Herkesin keyif alarak oyunu oynamasına olanak sağlayacak ve yine çok insan tarafından destek bulmuş fikirleri de göremiyoruz oyunda ?O sayfanın asıl amacının bu olması gerekmiyor mu ? Bu arada attığınız 3 konudan sadece 1 tanesi oyunculara kolaylık sağlayan bir gelişme,diğer ikisi bildiğiniz çöp :) Zibilyon tane ve hiç bir işe yaramayan tasarımlarla dolu milletin hangarı :)

12. Zor değil :) Bir çok şekilde bulabilirsiniz hava hoş bana :) Ben emekli oldum artık :)

Şu an oyuna girince aylik takvim odul sistemi benim konumdu gerceklesti ama ne zorluklarla oldu... 5 Sene bekledik gerceklestikten 1 ay sonra oyunu biraktim :)