BSGO Olayı Hakkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Melik•Bey tarafından 2 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Öncelikle battlestar galactica oyunu için üzgünüm umarım oyuncular çok üzülmemiştir.Bu gerçekten kötü olmuş.

Aramıza yeni gelenler hoşgeldiniz sizi görmek sevindirdi.Bizim oyunumuz da sizinki gibi zor durumlarda ama şuan gayet güzel görünüyor sayenizde oyun kalabalıklaştı.

Size verilen ödüllerin bazıları bize karşı saygısızlık olsa da oyunun devamı için gayet gerekli.Bu yüzden başkalarını da dikkate almayın.Onların derdi sizinle de değil bunu bilin.

Tekrardan hoşgeldiniz oyunu bırakmayı sakın düşünmeyin ;)

Geçen yıllardan sonra boş haritalar görmek beni üzüyordu nice arkadaşlarım oyunu bıraktı nice arkadaşlarım bırakmak zorunda kaldı ama sizi görünce seviniyorum.

Oyunun zor durumuna bir nebze iyi geleceğinizi umuyorum.Sizde gelişmek istiyorsunuzdur.Öncelikli amacınız 18 seviye olmak olmalı haritalarda botlar var çok oynayamıyorsunuz bunun farkındayım ama biraz dayanın 12. seviye olunca yeni haritalarda çok daha güzel oynayabilirsiniz.

Ben global avrupa 1 sunucusunda oynuyorum yeni başlayanlara şirket ve durum farketmeksizin yardım etmeye hazırım.Fırsat buldukça yardım ediyorum.Eski oyuncularında hazır olmasını ve yardım etmesini bekliyorum.

Eski oyunculardan ricam yeni oyunculara destek olmasıdır.Onları fırsat bilip devamlı kesmek sadece oyunu bırakmalarına ve sizin oyuna sövmenize sebep olacak.

Son olarak eski oyuncuların,yeni oyuncuların ve moderatörlerin bu yazdıklarım hakkındaki düşüncelerini belirtmesi yardımcı olur.

.Paradoks., Manitu ve VALEYARD bunu beğendi.
  2. WolfWar

WolfWar User

Yeni oyuncuların çoğunun cidden BSGO dan geldiğini mi sanıyorsun ? Çoğu zaten oynayan darkorbit oyuncuları.

Melik•Bey bunu beğendi.
  3. bu bilincte olanların sayısı kaç kişi sanıyorsun :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Ocak 2019
  4. BlueSparkk

BlueSparkk User

Şahsen tr3 serverinde bi olaya denk geldim. Adam bot kullanıyor. ve bunu saklamıyor acık acık chatte bu kod sayesinde 12 tane yedek hesap açtığını ve banlanma gibi bir şey olursa bu hesapları kullanacağını söylüyor. Şu anda bu kod ile başlayanların %95 i zaten oyunda olan botçular. Bunu bi yedek hesap gibi kullanıp onuda şu anda x2 x3 haritalarında bota bırakıyorlar. TR3 te olan var ise 1-4 haritasına girerse görebilir, 8 iris sarı venom olupta botta olan 20-25 tane gemi var.
    Bence bu kod öyle sağ solda paylaşılıcak bir kod değil. oyunun anasayfasına girer girmez bu kod cıkıyor. Madem oyunun kapatılıyor, o zaman yöneticiler anasayfanın tam girişine değil, oyunculara oyun içerisinden bi bilgilendirme ile veya mail ile göndermeliydi. herkesin hatta sayfaya öylesine denk gelene birinin görmemesi gerekiyordu.

5. Evet çok büyük kısmı darkorbit oyuncusu.

Ama güçlü hesapları olsa bu işe tenezzül ederlermiydi ? Benim güçlü hesabım olduğu içi gerek duymuyorum.Senin güçlü hesabın olduğunu varsayıyorum sen açtın mı ?

Onların da çoğusu güçlü hesapları olmayan kimseler bu vesileyle oyuna geri döndüler iyi de oldu kararsız lf4 vermelerinin saçma olduğunu ben de düşünüyorum keşke magma ya da hp verselerdi o kadar üzülmezdim emeklerime.Onlar da verilmesin diyorsan bu saatten sonra lf4 bile para etmezken ne verilebilirdi ki yeni gelen oyunculara ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ocak 2019
    .Paradoks., büyükamiral ve Düzenbaz bunu beğendi.