Geri bildirim Bu Çifte Standart Değil Midir ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve dodge1234c tarafından 2 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. dodge1234c

dodge1234c User

Merhaba:

Geçen gün forumdan IP Sınırsız bann cezası aldım sebebi ise internet mizahı olan vladimir putin'in soyadını değiştirip vladimir pudding yapıp suratını bir puddinge şoplamışlardı google'da aratırsanız görürsünüz. Şimdi ben bu avatar kullanımından dolayı gemim kapatıldı + IP bann aldım sebebi ise siyasi avatar kullanımı ancak bu siyasi değildir siyasi olsa siyasi bir mesaj verir ki vermek zorundadır.

Şimdi başka bir ülkenin başkanı ile alakalı mizahi bir şey yapılsa bu siyasi mi oluyor ? Hani bu gerçekten çok saçma. Hakaret vs olsa neyse diyeceğimde oda yok ?

Peki üyeler size soruyorum millet forumda başka oyunlardan avatar kullanıyor hatta bazı durumlarda kural dışı avatar kullanan oluyor , siyasi avatar kullanan oluyor bu adamlar bu avatarları 1 - 1.5 sene kullanıyor bir şey olmuyorda ben kullanınca neden sınırsız IP bann cezası alıyorum ? Siyasi avatar kullananlar oluyor ee şimdi o zaman bu haksızlık değil midir ?

Hani herkes gibi haklarım var ise bu adamlara karşı neden bir çifte standart politikası uygulanıyor ?

Daha geçen gün support'a bildirdim bu konuyu ancak yine baştan sağma bir cevap aldım. Şimdi rica ediyorum bu konumu yayından kaldırmayın. Bu yapılan haksızlıktır ve ben bu haksızlık karşısında susmayacağım eğer ben sınırsız IP bann alıp gemim kapatılıyorsa "Mizahi bir avatardan dolayı" elalem kural dışı avatar kullanmaktan neden ceza almıyor ?

Hani siyasi içerik vs olsa slogan olsa neysede yahu redditte adamlar eğleniyor caps yapıp (ingilizce meme yani mim) hani bundan dolayı ceza yiyorum çok ilginç ve inanılmaz bir şey...
    Mizahi olan bir şey ? Gerçekten komik...

Ben bu konuda haklıyım ve hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Kanıtlarımı support'a yollamış bulunmaktayım ve ben her türlü şekilde ağazımı bozmadan , düzgünce hakkımı arayacağım bu konuda oyunun çeşitli mercilerine mesaj yollayacağım.

Hiiiç kimse kusura bakmasın ben hakkımı yedirmem.

Son düzenlenen: 3 Eylül 2019
  2. Anxiety

Anxiety Guest

Merhaba,

Öncelikle belirtmek isterim ki sohbet konusunda konunuz durmaktadır. Moderatörlerimiz - Adminlerimiz ile iletişim halinde sorununuzu dile getiriyorsunuz. Buraya ek bir konu açmak sizin için yarar değil tam tersi zarar olarak geri döneceğini belirtmek isterim. Forum içerisinde hiç bir şekilde siyasi kişilik avatarları kullanılmamalıdır bu yasaktır. Bunun için siyaset tartışmaları olan forumları tercih etmelisiniz. Ülke yöneticileri de aynı şekilde siyasi kişiler olarak görülmektedir çünkü hepsi bir siyasi partinin genel başkanıdır.

Sorunun Türkiye odaklı örneğini yaparsak; Siz A kişisini avatar yaptınız ama forumda ki diğer üyeler B kişisini destekliyor veya siyasi fikirleri o yönde ve sizin bu tavrınızı beğenmiyorlar ya da koyduğunuz komik siyasi avatarını, o kişiyi küçük düşürmek için koyduğunuzu varsayıp bundan şikayetçi oluyorlar. Bu, biz Darkorbit Ekibinin istemediği durumlardan biridir. Darkorbit oyunu, uluslararası oynanan devasa çok oyunculu bir oyun olduğu için yabancı siyasi kişilik avatarlarının da kullanılması yasaklanmıştır. GİŞ gereği Forum Kuralları dahil tüm kuralları okuyup kabul ettiğiniz varsayılır.

Diğer üyeler bu davranışı sergiliyorsa yapmanız gereken tek şey raporunuzu gönderip beklemek olacaktır. Tüm raporlar kısa sürede okunup cevaplanmakta. Yukarıda da belirttiğim gibi, foruma konular açarak bu durumdan şikayetçi olmanız size her hangi bir katkı sağlamayacaktır. Ekip olarak hepimiz görevlerimizi tarafsız bir bakış açısıyla gerçekleştirmekteyiz ve hiç bir üyeye farklı şekilde davranmamaktayız. Unban talepleri için sorununuzu Support'a bildirmeniz gerekmektedir. Support'tan aldığınız yanıt içinizi rahatlatmadıysa veya şikayetinizle ilgilenilmediğini düşünüyorsanız, şikayetinizi Sohbet bölümüne konu açarak detaylı şekilde dile getirip yardım isteyebilirsiniz.

Buranın siyasi bir forum değil bir oyun forumu olduğunu belirterek, konunuzun sonu tartışmaya döneceği için kilitlenerek arşive taşınmıştır. Lütfen aynı davranışları sergilemekten kaçının.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.