Bu Gemileri Nasıl Alabilirim?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lEfe tarafından 8 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lEfe

lEfe User

Şu gemileri nasıl alabilirim?
    Orcus sadece parayla mı satılıyor etkinliği görevi yok mu?
    Birde diğer 3 gemi nasıl alınıyor? Kullanacağımdan değil de hangardaki tüm gemileri toplamak istiyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Nisan 2021
  2. yordey

yordey User

1- Orcus nasıl alabilirim ?
    2- Tyrannos Centur nasıl alabilirim ?
    3- Sıradaki etkinlik ne olacak ?

3. Merhaba,

Fotoğrafınızı göremiyorum, Linki kırık lütfen düzenleyiniz.

Orcus gemisi Sadece payment olarak değil etkinlikle birlikte de gelen bir gemidir. Merkez Ekip her an değiştirip sadece payment olarak da sunabilir tabii.

1- Orcusu Etkinlikten veya paymentten alabilirsiniz. Ne zaman geleceği belirli değildir Etkinlikleri ve Paymentleri Merkez Ekip ayarlamaktadır.
    2- Centurion Tyrannos tasarımını Agatus kırılması etkinliklerinde akik yongası biriktirerek Birleştir kısmından elde edebilirsiniz.
    3- Sıradaki Etkinliğin ne olacağını bizler de önceden bilemiyoruz ne yazık ki.

İyi Forumlar.

.Sancak. bunu beğendi.
  4. yordey

yordey User

Agatus gelmiş ama birleştirde yok tasarım ?

5. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Agatus Kırılması etkinliğine buradan ulaşabilirsiniz.

Agatus kırılması Etkinliğinin birden çok versiyonu bulunmaktadır bu sebeple ne zaman geleceği belirsizdir.

Şu anki versiyon içerisinde gemi tasarımı bulunmamaktadır.

İyi oyunlar dilerim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Nisan 2021
  6. Mineral

Mineral User

Oyunun dengesini alt üst edecek gemilerin etkinlik dışıda alınmasının onu payment ile değil dengeleme acısından kredi veyahut cazip bir sekilde uridyumlada alınmasinin önü açilmali bence. NOT:Her iki gemide bende mevcut.Bu bir eşitsizliktir.Bence bu bir sorundur ve çözülmesi gerekir.

7. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Oyun için fikirlerinizi Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümüne, bölüm kurallarına uygun olacak bir şekilde açacağınız takdirde seve seve raporlarıma ekleyeceğim.

İyi Forumlar.

8. Mineral

Mineral User

Fıkır havuzuna yamak isterdim ama mümkün değil.Yüzme biliyorum ama suda beceremiyorum:D