Duyuru Bu İftiralar Neden ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 21 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar.

Tr3 de bana hilecisin , BOTCUSUN , AİMBOTSUN diyenler var

Şimdi arkadaşlar ben size bunların cevabını açıkça vereyim:

1. Savaş argemi kutu argesine çevirdim ve hiç bir şey yapamayan tatile bile gidemeyen bir lise öğrencisi düşünün ve evde oynayabildiği oyun darkorbit günde 10 saat oynuyorum kutu kasmaya girince ben bot mu oluyorum ??? illegal hiç bir program kullanmadım ki zaten karşıyım.

2. AİMBOTSUN yada diğer anlamıyla otomatik kitliyorsun diyenlerede lafım şu:

Kamufuleniz yok ben 3d oynuyorum görüş mesafem geniş ve ben sizi kolayca mouse ile işaretliyorum bu aimbot mu oluyor ???

Bilemeyen iftira atan mağra adamlarınada söylüyorum 3d oynuyorsanız çözünürlüğünüz yüksekse etrafınızı daha geniş görürsünüz ayrıca görüş mesafe ayarı 3d de yapılmakta oyunda olan bir şey İLLEGALDE DEĞİL !

Bakın arkadaşlar bu iftiraları atmaktan yorulmuyormusunuz ? hakikaten ben buraya çıkarırım isimlerinide veririm rezilde ederim millete ama yapmıyorum çünkü insanlık onuruna yakışan bir şey değil.

Bakın OYUNDA NE KADAR ADMİN varsa gemimi inceleyin hile felan yok kardeşim hesabımda hile YOK ! kafanıza sokun şunu.

Bakın FMler burada ki çoğu üyede şahittir benim hileye ne kadar karşı olduğumu. Sizler bana iftira atarak bana hakaret de etmiş oluyorsunuz yaptığınız edepsizliğin luzumu yoktur !

Hakikaten merak ediyorum bu iftiraları neden atıyorlar ???

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ağustos 2015
  2. Merhaba ,

İlk olarak forumda bu tür konular açmanız bir şeyi değiştirmeyecektir. Onlar dedi diye öyle olacak yada buraya konu açtınız diye bu tür şeyler bitmeyecek.

Bu nedenle söyleyenlere aldırış etmeyip oyununuzu oynamaya devam edin.

Bir süre açık bırakıyorum fakat belki yarın belki yarından da yakın. :D :)

İyi forumlar.

3. Hayır hocam ben şunu anlamıyorum bu iftirayı neden atar insan ?

Bana garezleri olduğu kesin fakat 4-2 ye giriyoruz BOT oluyor muşuz.

3 d görüş mesafesi büyük oto kitleme oluyor muş.

Adminim gemimin incelenmesini istiyorum hile kullanmadığımı kanıtlayacam.

1 kişi hadi neysede 2 haftada baya bir kişi hilesin diyor.

4. Merhaba ,

Hani bir söz var " Milletin ağzı torba değil ki büzesin. " yani ağzı olan konuşuyor diyeceksiniz. :) Oyuna devam edeceksiniz.

İnceleme istiyorsanız support'a anlaşılır şekilde yazabilirsiniz.

İyi forumlar.

5. Ya hocam valla yaptıkları ayıp bu oyunda hileyi kullanacak kadar seviyesi düşük biri değilim.

Oynamayı bilmiyorlar hilesin diyorlar ki zaten bu lafların hangi yaş grubuna ait olduğunu herkes az çok tahmin edebiliyor...

%100 elimin emeği ile oynuyorum bu oyunu.

Teke teke gel derim gelmezler adam çağırırlar. Hakikaten bu nasıl bir şeydir kesincede hile...

Bu kişiler chatde kick alıyor aynı şeyi ben yapsam 2 saat bann yerim bu nasıl bir adalet ?

Adminim chatte görevini yapmayan cmleri adminleri ss ile şikayet edince takımdan atılıyorlar değil mi ?

6. Eyyüp47

Eyyüp47 User

10 saat boyunca kutu topla bizzat ellerinle. videonu buraya koy inandir sende milleti...bOle yazmakla neyi ispatlican.sen boyle yazdin die sana inancaklarmi.??insanlara magara adami felanda deme...seni tanimam etmem.ayri server oyunculariyiz.hic bi full adam elle kutu toplarken gormedim ben...

7. Kardeşim ellerimle topluyorum günde 10 saat oynuyorum oyunu fakat 10 saat kutu toplamıyorum arkadaşlarımıda kasıyorum.

10 saat kutu topluyorum demedim 10 saat aktif olarak oynuyorum dedim. Cümlelere okurken dikkat et.

2,3 saat bazen 4 saat kutu topluyorum canım sıkılïrsa çıkıyorum pvpden ki molasıda var bunun.

Sen delirdin mi ? 10 saat kutu toplayamam ben.

Ki zaten ne kadar kutu topladığım seyir defterinde belli.

Mağra adamı dediklerim oyunu bilmeyip iftira atanlara üstüne neden alınıyorsun. Burada isim vermedim.

Son düzenlenen: 22 Ağustos 2015
  8. genlede duşman şirket soyler bunları malesef bitmiyolar en iyisi evet evet kulanıyorum de adminler hesaba baksa ole bişey olmadıgını goruru zaten

9. (Patiq)

(Patiq) User

Valla CM lerı supportun gruptan attığına kattıyen ınanmıyorum ben TR4 NARİN cm sini oyuncu kayırdığı ıcın hem supporta hemde bıgpoınte msj attım cevap? 0 arkadas adam kendı arkadas grubune adamına ceza verırmı onlarda haklı malesef boyle bı oyun oynamaktayız sımdı kanıt derler guleırm zaten arastırın o admın dokumanını benımle konusmasını bulun ceza verın dımı ben ne kanıt verıcem gorevlerını yapmıyorlar

10. narin cm oyuncu kayıran bir cm degil tr5 te gorev aldı onun gorev yaptıgı sırada muhabet vardı kufur vb yoktu onun gorev bitince çet birbirine giriyor saat 4 ten 8 kadardı gorev saati bazen onun gorev saati için uyumayıp muhabet edenler vardı gayet eglenceli bir cm

11. (Patiq)

(Patiq) User

TR4 de bır oyuncunun alaylı bır sekılde CM ye cm cım goruyorsunuz :) demesıyle caht ban yemem 1 sn ye surdu ? dokumanlarda ne kufur ne hakaret ne ırk sıyaset konusması yapmadım? ne bu benı ılgılendırmez 1000 kısı onu sevmesı benı bağlamaz ben bu kon uhakkında bıgpoınte ozel msj ta atmıstım 1000 dogru sey yapıp bır hata yapmasının bana denk gelmesı kabul etmem hıc bır zaman CM ler chat ban attıkları ıcın EGOları malesef tavan yapıyor malesef cıt cıkartmaya gelmıyor kımse kımseyı yemesın sımdı bu oyunda herkesın oyunda samımı oldugu arkadası yandası vardır onlara bır kucuk surtusme bıle CM nın dırek chat banı uygulamasına neden olur--mısal ben noob desem ban yerım ama yandası arkadası noob dese ban yemez Allah askına cocuk yok bu oyunu kac yasında ınsanlar oynadıgını bılıyorsunuz bu oyun her oyunda var burdada gormekteyız--hem bız bu oyuna her oyuncu gıbı para yatırıyoruz ve eylenmek ıcın gırıyoruz bu gıbı CM lerın hatalarıyla ugrasmak zorundamıyım ben

12. Seviyesi düşük insanlar böyle yapıyor.

13. Merhaba ,

Arkadaşlar dediğim gibi oyuna devam edin eğer tepki verirseniz sürekli uğraşırlar. :)

Kilitlenme vakti.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.