Bu nasıl bir oyundur

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve memoli0101011 tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar ve yetkililer ben oyunu bir süredir oynuyorum uzun uğraşlar sonucu bir goli aldım 12 m ye 5 tane flax 3 lf 3 13 lf 2 skylab 7 level jeneratorler creditsli olanların hepsi en iyisinde full roketatar 3 lü hell 1 2k vuruyorum x1 de ve 2-2 ye gidiyorum düşman kaynıo 2-4 e sibelon kesmeye gitcem arkadaşla portala gelmeden adam kesiyo bir türlü kasılamıyorum üstelik vurduğum işlemiyo ve adamlarda 50 k vuruyo oyuna kim bilir kaç milyar tl yatırmıstır yani biz nasıl kaslacaz nasıl sibelon kescez adam 4 tane vuruyo oluyoz hani kaçma durumumuz da yok birşeyler soyleyin yapalım boyle oyu mu olur arkadaş

2. KARANLIK

KARANLIK User

Yapabileceğimiz birşey yok.Bu bir savaş oyunudur.Ancak güçlü şirkete geçmeniz bir çözüm olabilir.

3. en güçlü şirket hangisidir ve nasıl yapcak bişi yok 1 level olan bir adam nasıl kasılsın şimdi

4. buzmavi

buzmavi User

Oyun savaş oyunudur haritalarınızda her an bir NPC(yaratık) yada rakip oyuncu ile çatışmaya girebilirsiniz.Gemi donanımınızı güçlendirdikçe bu çatışmalardan sağ çıkma şansınız artacaktır.Ayrıca ihtiyaç anında yardımınıza gelebilecek klan,grup yada oyun arkadaşlarınızla oynamanız size avantaj verecektir.

5. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

konu hakında gerkn bilgi verilmiş ve kilitlenmesi uygundur

keyifli forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.