BU NASIL ETKİNLİK ADALET NEREDE ????????

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve BOSSSSS tarafından 17 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BOSSSSS

BOSSSSS User

şu oyun yönetimini anlamış degilim etkinlige katılımın en dusuk 8 lvl oldugu yazıyor tamam eywallah da 8 lvl oyuncu bu etkınlıgı nasıl yapsın biraz mantıklı cevap verirseniz sevinirim saçmalık resmen bireysel oynayan oyuncular veya orta-düşük seviyedeki klanlar ne yapacaklar bi açıklar mısınız adamlar 2-3 klan birleşmiş tutucu tren herşeyi açmışlar etkinlik haritalarının her yerınde cirit atıyorlar yani bir etkinlik yapıyorsunuz saçma sapan bişey daha etkinlik başlayalı 2 gün oldu adamlar 3 bin puan yapmış puşing desen onuda yapıyor e geriye kalan oyuncular enayi yerine mi geçiyor yani bir etkinlik yapıyorsanız bunları düşünerek yapın yada hiç böyle saçma sapan etkinlikler yapmayın bu oyun yönetimi sözde tren ve tutucuları bitirecekti 2023 yılında defalarca kez ban dalgası yaptılar hani verdikleri sözler bumu insanlarla bide utanmadan oyun chatinden dalga geçiyorlar sözde oyuncular ama programcı oyuncular allah bunlara el kol vermiş ama boşuna alışmışlar program kullanmaya lafı uzatmanın anlamı yok oyundaki etkinliklerin hepsi bu şekilde adaletsizlik için yürüyüp gidiyor buraya yazmanında hiçbir anlamı yok çünkü umursayan kimse yok sırf bu yüzden dolayı birçok kişi bıraktı gitti şurda akşam işten eve geliyoruz keyif yapalım diyoruz bunları görünce tüm heves kaçıyor gerçekten ayıp umarım biraz önce bu saçmalıga daha sert müdahale edilir diyecek başka hiçbirşey yok

BaMbUlBeee bunu beğendi.
  2. titans___

titans___ User

gücü yeten gücük eşşeğe ve trenlerle kesilip duruyorum çıkıyorum tenha saatler ve 4 gün sonra girmeniz lazım ilk zamanlar bu PVP de kesim olan etkinliklerde dolu oluyor sonra adam bulmak zor da ben de anca öyle yapabiliyorum yani oyun yönetimi parayı veren düdüğü çalar klanla savaşın diyor ya adamlar tutucu ile geziyor kesince kanka sen de ne modül var diyorlar , yıllarca tek cevap vermeyen kendi şirketimin adamları var kafalarına çakınca klan savaşını bitirelim oldu ha tek yakalayıp fellik fellik kaçıyorlar geliyorlar yine kaçıyorlar o tutucular da aşırı tren var , onlar yüzüne oyun kasıyor ebedi de bağlantı gidiyor patlamasam da zorluyor da yeni oyuncuları düşünmüyor neden kesenin ağzını açsın diyor mu desem oyun para kazancak diyen do şovolyeleri yazıyorlar bu yorumların altına zaten bu ara kaele almıyorlar ya da gerek duymuyorlar .

3. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

haklısın sonuna kadar gemim full olmasına rağmen banlanmış gemilere kesiliyorum halen tutucu ile savaşıyorlar pusat plus hızım 736 goli plus burguda bana yetişiyor bir çok oyuncunun statel bile yetişiyor bu modülleri yapması bu kadar kolayda bizmi bilmiyoruzki şöyle bir sey yapsalar dı futbol etkinliği ile galatik birleştirilse ozaman en azından bir şeyler kasar dı gemisi boş olan arkadaşlar birde 18 level altını koruma olması lazım sürekli ki denge olsun birde kutu koysalar dahada iyi olurdu kesecek oyuncu yok haritada bu arada ilk bu etkinlik geldiğinde bu oyuncalara kızmıştım ve küfür etmiştim gemilerimin hepsini tamamen kapattılar işte adalet bu kadar ,egoist dolu oyun yöntmde ve oyuncularda

4. TrKy-

TrKy- User

Yönetim ekibi hilesiz bir oyun olduğunu düşünerekten bu tarz etkinlik getiriyor ama MMORPG oyunu oynuyorsun. Eski oyuncular tabi ki senden daha ileri seviyede olacaklar sürekli oynayanlar sırf bu oyun için değil diğer oyunlar içinde geçerli bunlar... Darkorbite gelecek olursak çoğu oyuncu program kullanıp end game seviyeye geliyor bunda hemfikirim, etkinliklerine suç ve karalamaları bunlara göre yapın. Belki yeni oyuncu yanlısı çok fazla değil oyun ama tamamen hilesiz bir oyun olsaydı sen yine yeni başladıysan bu tarz etkinliklere çok katılamayacaktın ki ? Son olarak bütün etkinlikler düşük orta yüksek seviyelerde ki oyunlara göre çıkmaz, bir etkinlik düşük olur diğeri düşük sonra yüksek olur ortayı es geçebilir, en azından yapıyorlar diyebilirsiniz. Hilelerden ötürü tüm oyuncular isyanda çok fazla isyan ediyorsanız oynamazsınız. Biraz düşünürseniz de çözümleri kolayca bulabileceğinizi görebilirsiniz :D

5. Salvadorr

Salvadorr User

Şimdi ki modülleri yapması kolay adam atıyor bota kasıyor parçayı birleştiriyor modülleri kendisi yapmıyor ki zaten bot yapıyor adam yan gelip yatıyor sözde yaptıkları banlamalarla 2 3 gün sonra tekrar açılıyor o hesapların banları kalıcı olarak yapmaları lazım ve de yaptıkları etkinliklerin bazı kuralları olması lazım bu kadar zor yaparsa adam atar bota ama botun yapamayacağı bir etkinlik olsa toplu herkesin olacağı bir etkinlik o zaman belki bişeyler rayına oturabilir

uçkw bunu beğendi.