Bu nasıl oluyor bakar mısın.?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Malatyalı4427 tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bu şey bi kaç defa olmustu öncelerde ama oyunda yeni olduğum için pek bişi anlamadım genelde hatta her zaman pvp de oluyor bu mesela biri bana sıkıyor ben ondan hızlıyım ama ondan güçsüz olduğum için kaçıyoruum aramızda rahat 5-6 metre fark var bazen küçük haritada adamı görmüyorum bile ama o bana sıkıyor lazeri roketi 5 li roketi atıyor ve bana deyiyor o kadar mesafede nasıl oluyor bu hile mi yoksa dükkana filan mı var o sıktığı şeyler.

2. Hayır sadece düşmanın sana yakınken sıkıyor veya bilgisayarının performansında bi sorun var

3. anladım saol olabilir pc bozuk zaten :Ds

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

İnternetinizin hızı ile alakalı olduğunu düşünüyorum çünki benim oyunumdada bazen yavaşlamalar ve takılmalar oluyor sizin yaşamış olduğunuz sorunu bende bir kaç defa yaşadım emin olabilirsiniz.
    İyi forumlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.