Duyuru Bu Nasıl Oyundur Allah Aşkına Biri Söylesin...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 5-3 e girdim bu gün girmez olaydım.

yahu girer girmez 3 kişi petime saldırdı ve ben kendimi savunduğum için ben suçlu oluyorum.

Bu nasıl adalettir arkadaş palladium topluyorum sakince kendi şirketim bile bana saldırıyor.

şu yazıyı yazana kadar kendimi zor tutum cinnet geçirip yakında sinir hastası olacağım diye korkuyorum bu oyun yüzünden.

Ya cidden ne tür bir saddist yapar bunu yetkililer bir çare bulun artık yeter diyorum bu 5-3 için geçerli değil oyunun tamamıyla alakalı böyle sadist bir düzen olamaz yani ben bu oyunda ki adaletsizlik yüzünden sinir hastası olacağım benim gibi ve benden daha beter olan insanlar var sırf bu oyunda ki adaletsizlik yüzünden bilgisayarını duvara fırlatanlar bile var.

yetkililer bakın 5-3 de o palladium bölgesi saldırıya korumalı olsun millet bir birine sıkıp duruyor biz kasılamıyoruz. Bu nedir ya cidden bu nedir adamlara sövesim küfür edesim geliyor chatde zor tutuyorum kendimi yani sırf petimi kesenlere karşı savunacam diye kendimi , ben suçlu oldum adamlar diyor bunun adaletle alakası yoktur biz istersek 100 kişi ilede geliriz 10 kişi ilede geliriz diyorlar...

Artık dur deyin yetkililer bu adaletsizliğe bu berbat ötesi oyuncu ve oyun tarzına son verin artık.

Oyun eskiden çok iyi adamlar doluydu oyun o kadar iyiydi ki eskiden insanlar kimseye saldırmıyordu şimdi 5-3 e girmeye korkuyorum bu böyle devam edecekse ben bu oyunu bırakacağım ve bu oyuna yatırdığım her kuruşa lanet ederek hakkımı haram edeceğim...

Server TR3 bakın lütfen incelenmesini rica ediyorum bu konu hakkında çalışmalar yapılmasını istiyorum oyuncunuza müşterinize sırt çevirmeyin onlarda bir gün size sırt çevirirse DO kapanır batar...

Bakın rica ediyorum oyunda adalet sağlayın lütfen biz bu oyunu seviyoruz sevdiğimiz için para yatırıyoruz sevdiğimiz için oynuyoruz bu gün yarın başkası bırakır oyunu seneyede milyonlar bırakır oyunu lütfen bu yazıyı önemseyin sayın yetkililer...

Ben hileye hurdaya bot kullananlara karşıyım ama adamların neden kullandığını hiç düşündünüz mü hiç ?

Adamlar sürekli patlamaktan artık sıkılıyor sinir oluyor kafayı yeme noktasına geliyor sonra neden hile var oyunda. Düşünün sürekli suratınıza yumruk atsalar ne olur ? delirirsiniz tepki verirsiniz adamın suratını dağıtmak istersiniz değil mi ? adamlarda artık adaletsizlikten bıktığı için hile kullanıyorlar.

Yakında ben bu konu hakkında bir video ile anlatım yapmayı düşünüyorum...

Son düzenlenen: 3 Ocak 2015
    fbrecep123 bunu beğendi.
  2. VΛLVE™

VΛLVE™ User

Tr serverında oynanmaz!
    yıllar önce terkettim hiç pişman değilim o zamanlar tüm serverlar doluydu
    yani girseydin ingiltere1e full insan hiçbiri sana dalmıyo porta ne çeksen yardım ediyodular
    artık oyuncu sayısı azaldı hiç iyi olmadı ama
    yine söylürum

Tr serverlanında Oynanmaz!!

3. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Bu konu üzerinde güncelleme ve fikir havuzunda konular mevcuttur. Lütfen oradaki konulara destek veriniz.
    Konunun kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.